Erkeklerin rüyalarını süsleyen mükemmel kadın..

avebru

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
1.154
20
Hiç merak ettiniz mi mükemmel kadın nasıl olmalıdır.. Erkekler kadınlarda ne gibi özellikler ararlar..İşte

Erkeklerin rüyalarını süsleyen mükemmel kadın

Erkekler, sevdikleri kadınlardan ne bekler? Mükemmel kadının dış görünüşü, yetenekleri, ailesi ve karakteri nasıl olmalıdır? Ancak, gerçek hayatta, tüm olumlu nitekliklere sahip mükemmel bir kadının bulunması, mümkün değil elbet. Peki çağdaş erkekler ideal eşi nasıl tanımlıyor?

1. Her zaman zarif olmalı

Arkadaş davetlerinde olsun, şirketin yeni yıl ziyafetinde olsun, giyimi göze çarpmasa bile kocasını utandırmamalıdır. Terbiyeli, bilgili ve zarif olmalıdır. Bunun yanı sıra, beyaz saçları çıkınca zamanında boyamalı ve her zaman vücuduna dikkat etmelidir.

2. Cinsel aşka önem vermeli

O, ne sevişmeye tutkundur, ne de cinsel aşkı hiçe sayar. O, sağlıklı bir cinsel düşünceye sahip olmalı, cinsel aşk anlayışı konusunda kocasıyla dürüst şekilde fikir alışverişinde bulunabilmelidir.

3. Aileye önem vermeli

Her gün lokantadan yemek ısmarlamak yerine, annesinden birkaç çeşit yemek tarifi öğrenmeli ve meşgul olmadığı zamanlarda lezzetli yemekler pişirebilmelidir. Kocasının gömleğindeki düğmeler kopunca, hemen dikmelidir. İdela kadın, sevgisini göstermeyi sever. Vücut şeklinin değişmesine aldırış etmeden çocuğunu kendi sütüyle beslemekte ısrar eder.

4. Kitap okuma alışkanlığı olmalı

Çoğu kadın, evlendikten sonra yalnızca moda dergileri okur. Moda dergisi okunabilir tabii ki. Ancak, örneğin şiir veya edebiyat seven bazı erkekler, eşlerinden de aynı ilgiyi bekler. Kitap okumak, kadınların eşleriyle daha çok şey paylaşmasını, aynı zamanda zerafetlerinin gelişmesini sağlar.

5. Mizah anlayışı olmalı

Kadının yumuşak ve iyi kalplisi şeker gibi tatlıdır, ancak yalnızca tatlı olması erkekleri bıktırabilir. Mizah ise tuz gibidir, kadının karakterinde az da olsa bulunması, bambaşka bir tat verir.

6. Kocasının sevdiklerini sevmeli

Kocasını seven kadın, kocasının ailesini de sever. Kocasının anne babasına doğum günlerinde hediye alır. Kocasının kardeşlerinin başına bir şey geldiği zaman, kocasından daha çok merak eder. Kocasının memleketinden yoksul akrabaları gelirse, onları hor görmeden misafir eder.

7. Özgüvenli olmalı

Mükemmel eş, kocasının kadın arkadaşlarına karşı aşırı hassas olmamalıdır. Özgüvene sahip kadınlar, hiçbir zaman kocalarını köpek gibi takip etmez, ancak diğer yandan da kolay kolay vazgeçmez.

http://turkish.cri.cn/281/2008/02/01/1@87619.htm

bi çoğuna katıldım ama kitap okuma olayına katılmadım...ben yüzlerce kitap okuyorum ama sevgilim hayatı boyunca daha toplasan toplasan 10 kitap okumamıştır...erkeklerin okuma alışkanlığı yokki kitap okuyan kadın istesin

Hepsinden önemlisi kör, sağır ve dilsiz olmalı.
Yani devamlı üç maymunu oynamalı.
Erkeklerin bir kadını mükemmel bulmaları için şart bence. Çok üzgünüm çoook

ben mükemmel bir eşim ozaman:icecream:gerçektende burdaki herşeyi yapıyorum her zaman zarif olmaya çalışırım arkadaşları tarafından çok sevilirim ,giyimime dikkat ederim,cinsel hayat o bana kalsınailesini sever sayarım şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ve onların doğum günlerinde eşime ben hatırlatırım,mizah anlayışı eee o yeteri kadar var:roflol:özgüvenim sonsuzdur çok kıskanç değilim ve onu çok kısıtlamam ,bir kitap okuma konusunda evde okumam çünkü vaktim olmuyor oğlumla ilgilenmeyi tercih ediyorum(o benim için en güzel kitap çünkü her gün yeni şeyler yapıyor )burası zaten eşimin ilgisini pek çekmez zaten oda okumuyor internete girmekten:roflol:
neyse efendim ozaman ben mükemmel bir eşimde anlamadığım bu adam daha benden ne istiyor onu anlamadım:uhm:bunları yapmama rağmen yaranamıyorum valla hep bi eksik buluyor hep bir eleştiri yapıyor:sm_confused:
yani özetle mükemmel bir kadın benim eşim üzerinde işe yaramıyor daha fazlada eeeeeeeeeeeeelaelaelaelaelae

erkeğe iyi olursun zorlu kadın ister zorlu olursun mülayim kadın arar ben katılmıyorum.erkekler allahtan belasını ister ama onu biliyorummm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…