Erkeklerin ilişkilerinden beklentileri?

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
861
5
Bugün Hülya dergisinin kapağında gördüm bu soruyu "erkekler bir ilişkiden ne bekler" diye ve merak ettim; dergiyi almadım ve size sorayım dedim.jeyyar

Ne olacak anacım..
Genelleme yapmamak kaydıyla(???)şakkıdı
Fazla bilmişlik yapmasın,çok dırdırı olmasın,mutfak bilgisi sıkıştıklarında yetecek kadar olsun,yatak odasında iyi olsun,çocuğu olduğunda iyi annelik yapabilsin,dağınıklığına göz yumsun hatta kendisi gibi dağınık bir eş olsa daha iyi olur...bu böyle uzar gider..
:dilcikar:

dışarda hanımefendi
mutfakta aşçı
yatakta............

beklentinin kaz ayaklarıyerimseniben

-Ben gezebileyim ama o gezerse ona kızıp dediğimi? yaptırayım(dabi coook bekler:1closedeyes:)
-Mini etek giymesin giyenlere ben bakayım(gözleriniz çıkmıya:mymeka:)
-Nere giderse anında uzaktan raporla rapolayıp dosyalasın ve bana versin(sanki holding çalıştırıyozlaelaelaelaelae)
-Erkek akrabalarıyla görüşmesin mümkünse erkek olarak sadece ben olayım hayatında (gözümü kapada öyle gezeyimlülülülülülü)

Abarttım mı? bana mı? öle geliyor...:uhm:

Yani kısacası herşey onun yönetimde olmasını o git diyince giden gel diyince giden bir kukla isterler...
Cinsellikde baş taçları (5 yıldızlı otelden oda ayırtır gibi :mymeka:)

Dicekelrim bu kadar..Aklıma gelen olursa eklerim:icecream:

-Ben gezebileyim ama o gezerse ona kızıp dediğimi? yaptırayım(dabi coook bekler:1closedeyes:)
-Mini etek giymesin giyenlere ben bakayım(gözleriniz çıkmıya:mymeka:)
-Nere giderse anında uzaktan raporla rapolayıp dosyalasın ve bana versin(sanki holding çalıştırıyozlaelaelaelaelae)
-Erkek akrabalarıyla görüşmesin mümkünse erkek olarak sadece ben olayım hayatında (gözümü kapada öyle gezeyimlülülülülülü)

Abarttım mı? bana mı? öle geliyor...:uhm:

Yani kısacası herşey onun yönetimde olmasını o git diyince giden gel diyince giden bir kukla isterler...
Cinsellikde baş taçları (5 yıldızlı otelden oda ayırtır gibi :mymeka:)

Dicekelrim bu kadar..Aklıma gelen olursa eklerim:icecream:

yok canım ne abartması az bile söyledin bende eklim 1 tane

Sürekli anlayışlı olmamızı beklerler onlara karşı hep anlayışlı olmamız gerekir.:dilcikar:

O erkek ya herşeyin en iyisini o bilir sözüne inanıp onların dediğini yapmamızı beklerler.Çok üzgünüm çoook

Benimde aklıma bunlar geldi canım...

Sevelim,sayalım,susalım,güzel olalım,herşeyi alttan alalım,anlayışlı olalım,bir dediklerini iki etmeyelim,bekletmeyelim,söyletmeyelim,düşündürmeyelim,
bunların hepsini beklerler yaptıkça hep daha fazlasını beklerler

yogun hayatı olan veya onceden olmus olan erkeklerin kesnlkle beklentisi dingnlik ve huzur saknlik falan :))

kumandaya el sürmememizi
evde onalr varken temizlik yapmamamızı
ailesine ve özellikle annesine iiyi davranmamızı
biyere giderken giyceklerimize onlar karar vermek isterler

Yazılanlara ek olarak;
Onu annesinin beslediği gibi besleyen,
Evini temiz ve sıcak tutan,
Dırdır nedir bilmeyen,
Nerde kaldın bu saate kadar demeyen,
Bir liranın bile kıymetini bilip alışveriş etmeyen,
Bütün gün çalıştığı halde bütün gece dans edebilen,
Bekletmeyen bekleyen,
Evde şuh olup dışarıda göze batmayan,
Hayır demeyen, başı ağrımayan
Her zaman hazır olan
Her zaman tedbirli olan
Şımarmayacak ama kendisini şımartacak
bir kadın ister...:roflol:

Yazılanlara ek olarak;
Onu annesinin beslediği gibi besleyen,
Evini temiz ve sıcak tutan,
Dırdır nedir bilmeyen,
Nerde kaldın bu saate kadar demeyen,
Bir liranın bile kıymetini bilip alışveriş etmeyen,
Bütün gün çalıştığı halde bütün gece dans edebilen,
Bekletmeyen bekleyen,
Evde şuh olup dışarıda göze batmayan,
Hayır demeyen, başı ağrımayan
Her zaman hazır olan
Her zaman tedbirli olan
Şımarmayacak ama kendisini şımartacak
bir kadın ister...:roflol:

aynen katılıyorum.)a.s a.s

erkekler geneli gun boyu calisip stres altinda olduklari icin (calisan bayanlar icinde boyle) evlerine geldiklerinde eslerinden guler yuz tatli dil anlayis beklerler

onlar kıskançlıkta sınır tanımasın
ama bizim kıskanmaya asla hakkımız yok:mymeka:

erkeklerin isteyip kadınların isteyemeyeceği her şey isterler....Kötü Kazen

Ben bu kadar uzun uzun anlatılacak birşeyler beklediklerini sanmıyorum.Onların aklı 14-15 yaşında neyle ilgili çalışmaya başladıysa akılları hep o malum konularda kilitlidir.neye uzatıyorum ki onlar seksten başka şeyi önemsemezler.yatakta iyi olan en pasaklıien beceriksiz kadını bile baştacı ederler.Omevzu onların hayati meselesidir.:smiley-cool:

X