Erkekleri önemsemeye Değmez.

Asi_76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
16
0
ınanın kızlar erkekler kadar kendımser bır varlık daha yok yeryuzunde.onlar sadece ıslerıne geldıgı gıbı davranıp,ısıne gelmedıgındede ters yuz olabılen varlıklardır.ama dıkkat edıyorum bız kadınlarda hep onları nasıl mutlu ederız cabasıyla omrumuzu curutuyoruz.ben bu yasıma kadar curudum ama yarı omrumude ona ayırmamak ıcın onu sepetledım artık.pekı bunu yapamayan kadınlarımız nıye.bız o kadar acızmıyız.asla! bız daha uretken ve daha dusuncelı varlıklarız.guclu olmak bızım elımızde.
cunku onların uzerıne ne kadar dusersen o kadar sımarıp sana sırt donerler.ama bır laf var ya amanınn o laf ne kadar dogru."deveye dıken,ınsanı s....ken yarar" her olayda bu lafı dusunun ne kadar dogru oldugunu sızde anlayacaksınız.
sızce dogru muyum.tartısalım.

Erkeklerin nankör oldugunu ben hep söylerim.Hatta kendi esim bile o kadar iyi olmasina ragmen yinede nankördür.

canım soledıklerıne sonsuz katılıyorum hayatları boyu bencıl yasamıs lar bazen o kadar nefret edıyorum kı ben den aldıklarına ama kazıklarını yıye yıye ogrendım asla mudanam yok ... ama ömrümü yeni sımdı sıra bende yaptıklarının aynısını yapıorum artı ustune dusmek mı ılgılenmıyorum kaile almıyorum .....bak sınır yaptım yıne ya

erkekler kedi gibidir..aç bırakırsan kapında ağlar..şişirirsen seni tırmalar :))

canım soledıklerıne sonsuz katılıyorum hayatları boyu bencıl yasamıs lar bazen o kadar nefret edıyorum kı ben den aldıklarına ama kazıklarını yıye yıye ogrendım asla mudanam yok ... ama ömrümü yeni sımdı sıra bende yaptıklarının aynısını yapıorum artı ustune dusmek mı ılgılenmıyorum kaile almıyorum .....bak sınır yaptım yıne ya

sakın sınır yapma cunku bu sadece senı yaslandırır.buna musaade etme.soyledıklerın ne kadar dogru bılıyomusun.sen onu kaale almadıgın surece hep bas tacısın bunu bende kanıtladım.supersın.asla onun ıcın uzulme ve ona cok fazla deger verme.Kötü Kazen

benim kocamda tam resi ama.üzerine düstükçe degerim artar onla ilgilenmedikçe aksilesir.

benim kocamda tam resi ama.üzerine düstükçe degerim artar onla ilgilenmedikçe aksilesir.

ilk defa duydum canım yaa senin koca normalmiş ...:1shok: erkekleri anlamak imkansız gerçekten çok nankörler ve çıkarcılar işlerine geldiği gibi davranıyorlar canları isteyince çoook romantik oluyorlar :eek:klava:

Erkekler konusunda hergün yeni birşey duyuyorum ve öğreniyorum.
Kendi eşimide her geçen gün daha iyi tanıyorum.
Evlendikten sonra bir süre eşine bağlı değer veren üstüne titreyen onun için herşeyi yapan bir kadın oldum. Bu ilgimin onu boğmaya başladığını hissettiğim anda tam tersi davrandım. Dinlemedim kaale almadım cevap vermedim önemsemedim. Ama bu seferde ben mutu değildim. Ben sevmek istiyor onunda sevildiğini bilmesini istiyordum. İstediğin şeyi yapamadıktan sonra ne anlamı vardı ki evliliğin.
Ortasını bulmam gerekliydi.
Sanırım buldum.
Onu dinliyorum önemsiyorum değer veriyorum ve çok seviyorum. Ama kendimden sonra tabi.
Ona yaptığım güzel şeylerin iki mislini kendime yapıyorum. Biliyorum biraz bencilce ama ben mutlu olduğum için eşim dahada mutlu oluyor.

Erkekler konusunda hergün yeni birşey duyuyorum ve öğreniyorum.
Kendi eşimide her geçen gün daha iyi tanıyorum.
Evlendikten sonra bir süre eşine bağlı değer veren üstüne titreyen onun için herşeyi yapan bir kadın oldum. Bu ilgimin onu boğmaya başladığını hissettiğim anda tam tersi davrandım. Dinlemedim kaale almadım cevap vermedim önemsemedim. Ama bu seferde ben mutu değildim. Ben sevmek istiyor onunda sevildiğini bilmesini istiyordum. İstediğin şeyi yapamadıktan sonra ne anlamı vardı ki evliliğin.
Ortasını bulmam gerekliydi.
Sanırım buldum.
Onu dinliyorum önemsiyorum değer veriyorum ve çok seviyorum. Ama kendimden sonra tabi.
Ona yaptığım güzel şeylerin iki mislini kendime yapıyorum. Biliyorum biraz bencilce ama ben mutlu olduğum için eşim dahada mutlu oluyor.

bak gercekten cok dogru bir yol seninkisia.s ya aslnda ben de erkek arkadaşımın üzerine cok titreyen bir insanım, yani her istediğini yapmaya clısıyorum falan ama aslında onların bizden istedigi, onlara bu kadar fedakar davranmak değil bence.. yani onlar "normal" davranmamızı istiyorlar, ne cok ne az.. abartmadan davranmamız lazım..biz kadınlar cunku dogustan "ANAC" olarak doguyoruz.. ve hep verici ve fedakar olmayı düşünüyoruz ama alamıyoruz malesef...

anam hepsi nankör...
erkek arkadaşıma annesinin bakmadığı kadar bakmışımdır.ama sonuç suratım asık diye efelenip kalkıp gitmek.vay efendim ben kimmişim kendimi zannediyormuşum.altı üstü kötü bir gündü... sorması yeterliydi...
artık o kadar yoruldum ki...onunla uğraşıcak halim yok.cehennem olsun:KK43:

erkekleri tabiki önemsemeliyiz, hayatımızın önemli bir bölümünü oluşturuyorlar. iyisi var kötüsü var tıpkı kadınlar gibi...
böyle keskin genellemelere karşıyım. hepimiz zaman zaman yapıyoruz ama yanlış.

bence biraz fazla yüklenmişsin bencil olabilirler şunu unutma onlar olmasa hayat sıkıcı olurdu aşkı tatamazdık ve anne olamazdık erkekler bencildir ama yeri geldiğinde bi o kadarda sevgi doludur hep erkekler diyoruz bende diyorum bunu birçok kez ama bi kerede kadınlar demiyoruz ilk önce kendimizi sonra başka birini benim düşüncem buu benimde eşim bencildir ama bence herkes yeri geldiğinde bencil oluyo

Erkekleri önemseyip,üstüne düşmek pek de mantıklı gelmiyor bana.Sadece erkekler değil,kime çok değer verirseniz karşınızdaki bunu suistimal edecektir eninde sonunda.Kötü Kazen
Sevdiğim insana elbette değer veririm,onu önemserim,ama kendisi bilmez benim gözümde o derece değerli olduğunu.Ben bunun için özel bir çaba harcamıyorum,yapım bu benim.Abartılı davranışlar her zaman kişiye zarar verir.Pof poflanmayı seven erkek milleti sonra çıkıverir tepemize.İşte ondan sonrası bizim için artık kabus olur.Kötü Kazen

yazdıklarına katılıyorum canım onu mutlu etmeye çalıştıkça şımarıyor ......kendini bişi sanıyor ....:kızgın:

Böyle bir konu açmak için girdim esasında,sizin konunuzu gördüm.

hem kendimi hem diğer bayanları izliyorum. sürekli çabalama halindeyiz, bir şeyleri düzeltmek,kendimizi sevdirmek onları mutlu etmek vesaire..

onlar bizim kadar çabalamıyorki...

yani kendi açımdan söyleyim erkek arkadaşımla aram bozuksa çok huzursuz oluyorum,yaptığım hiçbir işten bir şey anlamıyorum. ne zaman arayacak,bak 5 saat oldu aramadı diye sıkıntı yapıyorum.
eminim ki karşı taraf bunu düşünmüyor bile..

bi yerden başlayıp kendimi toparlamam lazım ama nerden bilmiyorum.başka konulara mı odaklanmak lazım acaba

Genellemelerden her zaman nefret ederim şakkıdı

onu dışında ben önemsersek önemseneceğimizi düşünüyorum. e tabi bir de bunu hissettirmek lazım.

istisnalar yok mudur? tabi ki vardır....

ben katılmıyorum beş parmağın beşide bir değildir.bütün erkekler öledir diye kıyaslama bence doru değil bu benim fikrim

genelleme yapmayalım bence
herkes öyle değil benim eşim mesela öyle değil
şakkıdı

X