Erkekleri Çekiştirme Topiğiii :D

yehuuuuuuu sevdim bu topiğiiii dedikodu kazanı
benimde 10 buçuk yıllık ilişkim var artık kızdıkça gelip kulaklarını çınlatırım aşkımın yalnız bu topikte çok feci gaza geliriz benden söylemesi =) mck :*

Tesekkur eder"_Nicomedia_, post: veya t0379, member: 502281"]Neden

HaKC rlıortasında QUOTE]
Tesekkur ederim:) bi de beyfendi beyaz tenli kizlardan hoslanirmis bana kışın ortasinda demesin mi rengin daha da acilmiyo mu diye resmen onun icin bi hatayım

Tesekkur ederim:) bi de beyfendi beyaz tenli kizlardan hoslanirmis bana kışın ortasinda demesin mi rengin daha da acilmiyo mu diye resmen onun icin bi hatayım

Yok artık ya benimki doğal seviyor. Ben açık kumralım. Geçen saçlarımın uçlarını kızıl yaptım ona bile kızdı neden istemediğim şeyleri yapıyorsun diye

_Nicomedia_ .!.:
Yok artık ya benimki doğal seviyor. Ben açık kumralım. Geçen saçlarımın uçlarını kızıl yaptım ona bile kızdı neden istemediğim şeyleri yapıyorsun diye
Aynen gittim sacimi kestirdim konusmadi bile benimle

Esra erolu izleyen var mı? Şu sedat&menekşeyi? Sinir küpü oldum ya günah keçisi Can oldu.... Meneksenin ablasının ve kocasının feysbuk hesabında özellikle meneksenin enistesinin arkadaslarina baktığımda migdem bulandi en büyük hata sedatin çok saçma yaşıyor duygularını saf bir adam çok ani kararlar veriyor..hhmpf

Ben 8 aylik sure icersinde taniyamadigim bi ayiyi sevmisim. Cok guzel de aldatilmisim. Boynuzlarimdan artil evlere giremiyomusum o derece. Merak eden arkadaslar konularimdan okuyabilirler.

ben de bu kız arkadaşlar yüzünden ayrıldım bacım. vallaha heriften de soğudum lanet gitsin yaaaa

sorunumuz çok birbirine benziyor romeom yalnız seninkinin tavrına can kurban. benimki asla seni bu kızlarla tanıştırayım demediği gibi kesinlikle kızlarla görüşmekten vazgeçmiyor bu konu yüzünden 6 ay ayrı kaldık çok özlemiştim dayanamadım barıştım, ama yine çok yakın zamanda başka bir kızla tarih tekerrür etti. birde facede etiketlemiş kızı gözüme sokar gibi. kıyamet kopunca da değerli bir arkadaşım anlamanı beklemiyorum diye bir cevap aldım ve bitirdim birdaha başlamamak üzere

Ay yorumlarina cok guldum
Havuzda senden baska kiz olmamasi
Rengin daha da acilmiyo mu falan
Odunlar modunlar ama napalim yani,rabbim ayirmasin

Dedigi şeye bak hadsiz
Cok iyi yapmissin valla boyle biriyle en fazla nereye kadar gidilirki
Ya bana da sizi tanistiricam 1 ay sonra dedi ama tanisma falan yok ortada, kızda istanbula gelmedi
Kiz ne zaman gelecek diye de sorsam bu sefer kizin konusu acilicak bunu da hic istemiyorum
Ama emin ol bizimkiler ayni sehirde olsa onlarda cok sık gorusurdu, farkli sehirdeler diye gorusemiyolardir kesin

ben de bu kız arkadaşlar yüzünden ayrıldım bacım. vallaha heriften de soğudum lanet gitsin yaaaa
Gecen gun ona sarilirken bile aklima o kiz geldi
İnanin cok zoruma gidiyo, gururum inciniyo resmen, kizla kendimi kiyaslarken buluyorum kendimi

Hiç sorma cnm yaa herşeyi affettim ondan böyle oldu. Önceki kız olayında çok özlediğim için barışmıştım ama hep derler ya bir kere yapan bidaha yapar diye aynen böyle oldu. Hiç ders çıkarmamış o ayrılıktan hassasiyetimi de bildiği halde tekrarladı yine hemde başka kızla. İnsan bile bile sevgilisini üzer mi. Üç günlük kız için 3,5 yıllık sevgilisini harcadı. Gücüme gidiyo, çok gücüme gidiyoo

Ay yorumlarina cok guldum
Havuzda senden baska kiz olmamasi
Rengin daha da acilmiyo mu falan
Odunlar modunlar ama napalim yani,rabbim ayirmasin
Seni guldurduysem ne mutlu:) Allah kimseyi ayirmasin :) bizim tipimiz her seyimiz ayni hatta boyumuz da ayni topuklu da giyemiyorum gogsum olmasa ayni beden bile giyicez dusun yani dun bi ceket aldim insalah uzerine konmazsin dedim o bana buyuk olur demesin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…