Erkekleri Çekiştirme Topiğiii :D

Aslaaaa baglatma yoksa koparsin
yok yok baglatmam :)
Gerci simdi hepimizin telefonlari akilli telefon
Eve internet baglatmasak telefonlari var?
telefonlarda bi yere kadar yeterli oluyor ama bilgisar ciddi anlamda vakit alıyor
bende öyleyim bişeye telefondan bakıcaksam 10 dakikada işim biter ama bilgisayara geçtiysem o iş bitmiştir

Haha ssuper mis bizim de ilk arkadas oldugumuz zamanlar ogrenci evi malum hep melemen yapardik ya da domatesli makarna benimkinin domatese alerjisi varmis cok sonradan soyledi manyak bir de o baska sehirde uni okuyordu bana supriz yapıp yanima gelecekti ev arkadasim suprizi bozup gelecegini soylemisti şaşırmış numarası yapmıştım ama yemedi tabi
Kocam net manyagi
ne kadar oldu evleneli? Ne zamandır böyle? Benim yengem de sikayet ediyordu bir ara abim farmwilleye sardiginda o bitti simdi arkadaslariyla
icmesinden sikayetci ama birbirlerini cok seviyorlar. İnsallah sizinkinin de takıntısı uzun surmez

Yok tanismamislar
Hep birlikte bir araya gelince tanisalim de simdi siz cift gideceksiniz seninkiyle kiz ne kadar iyi arkadas oldugunu gostermeye calisacak falan onlar muhabbet edicek sen sikilacaksin ne bileyim gozumde bunlar canlandi gerci tam aksi de olabilir sen kizla muhabbete dalarsin erkek arkadadin sikilir falan oyle olsa daha guzel olur aslinda

normal bi insanın niye mantara domatese alerjisi olur ki her huyları tuhaff
bide benim ki bu sene mezun oldu adamın içinde derinlerde bi yerde işkolik yaşıyormuş
aşkım şantiye mi ben mi desem resmen şantiyeyi seçicek durumda

İnsallah tam aksi olur bari
Zaten sevgilim benim kizi sevmedigimi biliyo. bide onlar muhabbete dalip beni unuturlarsa bayaa bozulurum
Ama onun sevgilisi burda yasamiyo ki, yani cocugun gelmesi imkansiz

İnsallah tam aksi olur bari
Zaten sevgilim benim kizi sevmedigimi biliyo. bide onlar muhabbete dalip beni unuturlarsa bayaa bozulurum
Ama onun sevgilisi burda yasamiyo ki, yani cocugun gelmesi imkansiz
Eee kizla sevgilisi nasıl görüsüyo ki o zaman tek taraflı görüsmek sıkıcı... Ben erkek arkadaşımı en yakın kız arkadaşımla tanıştırırken bile endiseleniyorum bir taraf muhabbete dalar obur taraf sıkılır diye ne zaman tanışacaksınız belirlendi mi? Nasıl olacak merakla bekliyorum
Benimkinin süt ve süt ürünlerine de alerjisi var bir de napcam ben bu adamla ileride bilmiyorum
Ayrıca dua et şantiyeyi eve getirme durumu yok yazılımcı bi adamım var arada bi eser sinemaya gider onun haricinde yaşamı yok ise gider işle ilgili kod yazar eve gelir başka bir is alir onun başına oturur kod yazar

Kizla sevgilisi ayni sehirde yasiyorlar
Ama kiz buraya 1 haftaligina ziyarete geliyor
O arada da bizi tanistirmak istiyor sevgilim. Yoksa kizi 1-2 yil gorme sansim olmiycak
Valla bende cok merak ediyorum neler olucaginii

onun o projeleri yok muuu
aşkım evin bi odasını sinema odası yaparız diyen adam bi kaç aydır aşkım o oda benim çalışmam odam olsun diyo
tabi kısa sürede bu kadar değişiklik benim bünyemde sinir yaptı saçlarım dik dik dolaşıyorum

Kizla sevgilisi ayni sehirde yasiyorlar
Ama kiz buraya 1 haftaligina ziyarete geliyor
O arada da bizi tanistirmak istiyor sevgilim. Yoksa kizi 1-2 yil gorme sansim olmiycak
Valla bende cok merak ediyorum neler olucaginii
amaaan sevgilinin gönlü olsun kız uzaklardaymış zaten ne zaman görüşeceksiniz?

boşver işine bağlı adam iyidir gız gözü dışarda olmaz o yüzden ben de pek ses etmiyom çalışıyom diyince

Erkek kökenli bütün bireyleri öldürcez!
olmaz bacım ayıştıralım biz onları abimi alabilirsiniz, babam ve sevgilim bana kalsın

Kizin konusu acmak istemiyorum artik ben, sevgilimden de ses seda yok

Tatlim ozur dilemene gerek yok ki
Ses seda yok derkende o kiz hakkinda ses cikmiyor hic. Sevgilimle aramiz masallah o kizin konusu gecmedigi surece cok iyi
Ne bileyim sevgilinle tartışmışsındır ben de bilmeden sorup duruyorum öyle... Bir anda sevgilimden ses seda yok diyince korktum :) sevindim, maşallah diyelim bosver konusuda açılırsa hic tadınızı bozma

Bu aralar cok bunaldım ya 1 kilo vermişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…