Erkekleri Çekiştirme Topiğiii :D

iyi olmuş ama bu topic arada gelip saydırır saydırır giderim olmaz mı

sen niye dertlisin seninki de mi camış yoksa
Benim sevgilimde camış sayilir ya
Bir kiz arkadasi var onunla gorusmeni istemiyorum dedim 40 takla atti iletisimini koparmamasi icin
Ne dediysem dönmedi fikrinden
Ayrilik noktasina bile geldim ama o vazgecirdi hep
Onunla gorusturucem seni gordugunde de ayni fikirde olursan soz gorusmiycem daha dedi. Bizde boyle karar verdik
Kizla pek gorusmuyolar zaten kiz baska bir sehirde
Ama olsun yine de bu o kizla gorusmesi anlamina gelmez dimii

Ben de geldim 4 yılı aştı benim çocuğum büyüdü kocaman oldu ama hala askere yollayamadık bazı şeyleri geç algılıyoruz bir de çok hayalperest iliskimiz pek monoton bulustugumuz zamanlarimiz da aksine hep bi aksiyon benim bebeğim bir de aşırı öfkeli ve alıngandır bu huyunu duzeltemedim bir turlu ( bana karsı değil çevresine karşı)

Tam bu sefer olcak diyorum gercekten etkileniyorum filan adamlar ya cok caliskan ckiyor ya da borc bataginda ben oleyim en iyisi oleyim sansim yol
Kiz deme oyle
Seninde kismetin elbet bir yerde bekliyodur seni
Benimde bir ara karsima cikanlarin hepsi ya ickici, ya yalanci, ya da sevgilisi olan tipler oluyordu hep
Miknatis gibi nerde bi manyak var kendime cekiyordum
Ama gecti o donemler cok sukur
Simdi acisiyla tatlisiyla hödüğümle beraberim :)

neden görüşmekte ısrar ettiğini anlayamadım ben çok mu iyi arkadaşı

Balik burcu mu?
Bulustugunuz zamanlarda nasil aksiyonlu oluyor kiz bi sirri mi varr amlat bizde iliskimize aksiyon şeysi katmak istiyoz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…