erkekler neden nankör ..???

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar allah aşkına bişey soracagım bu erkekler neden bukadar nankör oluyor okadar destek olursunuz onlara maddi manevi ama nedense onlar kalakr derki sen beni düşünmüyorsun der dün oldu nişanlımla düğünle alakalı konuştu nıkahtan sonra yemekli düğün yapalım demişti bende çok masraflı olur etimiz ne budumuz ne dedim yok ille olacak dedi ok dedim ne diyim ama dedi secelım geleceklerı dedı nıkaha herkez gelsın ama yemege gelecekleri eleyelim dedi onada he dedim en yakınlarımız akrabalarımız gelecek dendi ok dedim sonra benim dayımlar almanyadalar onlar gelemıceklermıs dayım ızın alamamıs sonra bır ıkı aile daha gelemıyor bızden bende metine dedimki bak bızden çoğu kimse gelemiyo dugune gel biz vazgecelım dedım yada herkezın gelebılecegı bır dugun yapalım daha hesaplı olur herkez gelı dedım cunku obur turlu olursa kişi başı otuz mılyondan baslıyo cok tutuyor bana bır bagırdı sen benı anlamıyorsun dedı düşünmüyorsun zaten dedı parammı var dedı anlamadım ben ona destek olmak ıcın demıstım ama o bana bagırdı resmen bu nankorluk degılde ne allah askına ben ve aılem ona maddı anlamda hep destek olduk ama o bunu anlamıyor çok zoruma gitti bende vazgectım dugun falan ıstemıyorum ama çok kırıldım..

Parayi O Vermicekmi Sen Niye Onu Düşünüyorsunki.dediğin Gibi Erkeler Nankördür. Ve Ona Asla Acima Harcasin Pralarini.iste Isteyebildiğini Ve Yaptirmak Istedgin Herseyi Yaptir.bekarken Yaptirdgin Yanina Kar.sen Bugün Dedgni Yaptramazsan Evlenince Hiç Yaptiramazsin.düğünden Vazgecme Akilli Davran Ve Isteklerini Tatli Ve Kesin Dille Yaptr.

bılmıyorum canım ya gerçekten dugun olsa bıle artık hevesım kalmadı gercekten ama sunu anladım kı kımseyi kendınden cok sevmiyeceksın anladım....!!!

allah allah...ne acaip adammış nişanlın... fisfisfis ayrıca sadece nankör değil bencil de aynı zaman da benim anladığım...mavisu'ya hak vermemek elde değil...annem de öyle der hep... a.s.

şuanki düşüncen ve isteksizliğin kırgınlıktan. yakında geçer. Kararları herzaman ona bırakma canım düğün senin de düğünün,neden illa onun istediği gibi olsunki, işte taviz vermeye başından başlıyoruz. şimdi sen o isteksizleşmesin diye hayır kesinlikle böyle istiyorum diyemiyosun ama onların aklına bile gelmiyo bu kızın moralini bozup hevesini kesmeyeyim diye...
ayrıca parayı nişanlın verip sizi sıkıntıya sokmayacaksa bırak yapsın, ne güzel işte.
Siz sıkıntıya girecekseniz kendi düşünceni uygulatya da orta yol bulun derim ben size.
bu erkeklerin aniden bağırıp karşınındakini sindirmesine de sinir oluyorum:tomato:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook:kızgın:jeyyarjeyyar

kızlar bugun bın kere aradı ozur dılemeler falan annemden bıle ozur dıledı ben haksızlık ettım kusura bakmayın affedın falan dedı bır daha sana boyle bır sey yasatmayacagım dedı hatasını anlamıs galıba yaw sesı tıtrıyordu cokta ezık konustu acıdım kızlar valla ama ıyı oldu anlasın hatasını dımı ama

hayaller gerçek olsun çok üzüldüm inşallah bi daha yaşanmaz böle bişi. ama evlilik arefesinde olunca insan daha bir kırılır ya... ne olursa olsun dediğin doğru, kimseye gereğinden çok değer vermiceksin. erkeklerin nankörlük kısmına gelince, kadınlara hala ne gözle gördüklerini anlamış deilim.. her dediklerine he diyen, ses çıkarmayan, ama bir sorun olduğunda tüm suçu yükleyebilcekleri varlıklar, tüm tartışmaların tek suçlusu, ama herşeyi yapmak zorunda olan, yuvayı ayakta tutmak zorunda olan androitler olarak görüyorlar sanırım. ben bekarım gördüün üzre, valla evlilikten beklentimi şimdiden minimuma indrmeye çalışıyorum buraları okudukça. büyük ninem der hep; elin adamı babandan iyi bakmaz sana diye. herkesin hakkında hayırlısı bilmiyorum artık kafam çok kaırşık..

kızlar bugun bın kere aradı ozur dılemeler falan annemden bıle ozur dıledı ben haksızlık ettım kusura bakmayın affedın falan dedı bır daha sana boyle bır sey yasatmayacagım dedı hatasını anlamıs galıba yaw sesı tıtrıyordu cokta ezık konustu acıdım kızlar valla ama ıyı oldu anlasın hatasını dımı ama

belki o an canı çok sıkkındı...kendini haklı görmese de üste çıkmak istedi...ama özür dilemesi de güzel bişi...inşallah böyle devam eder... :1rolleyes:

oooooohoooo sen daha neler göreceksin bence nankörlük damarlarında dolaşan kan gibi. onların beyni bizimkinden farklı çalışıyor arada sırada yani:)))

erkekeler nankördür evet aynı zamanda adiler de ...:eek:klava:

daha şimdiden anlşamyorsanız evlendikten sonra halinizi düşünemiyorum :s

..................................

Son düzenleme:
X