Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
:asigim::asigim:Canım nevrocummmm banada süprizzz olduu şaşırdım 5 gün erken tahliye oldukk hahaha Bende seni seseyommm ve diğerr arkadaşlarımıı

Şartla Tahliye diyorlar canım buna İnfaz Hukuku'nda. İyi halden saldılar seni. :roflol: kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar hepinize merhaba.........hihoyyyt Balsurat hoşgeldin.:sm_cool: Bayram tatilinde adetinin gelmemesini dört gözle bekleyenler ne durumda merak ettim. Yeni hamişler var mı nevrosky? :CüvCüv:

balım delüm ne zaman geldin kız...ŞenizŞeniz hoşgeldin hadi bakalım yaramazlığa kaldığın yerden tam gaz devamkaydirigubbakcemile5

balım delüm ne zaman geldin kız...ŞenizŞeniz hoşgeldin hadi bakalım yaramazlığa kaldığın yerden tam gaz devamkaydirigubbakcemile5

:jeyyar::jeyyar:Birden geldim işte delüsün yaa bende delüü kokumu aldın herhalde sırnaşık şeysırnaşık şey

Arkadaşlar hepinize merhaba.........hihoyyyt Balsurat hoşgeldin.:sm_cool: Bayram tatilinde adetinin gelmemesini dört gözle bekleyenler ne durumda merak ettim. Yeni hamişler var mı nevrosky? :CüvCüv:

Canım valla ne kadar zamandan veri girmediğine bağlı. kaydirigubbakcemile3

Solala hamiş - doğal yoldan - 26.09.2008

OcerenO - tüp bebek - 29.09.2008

nur82 - doğal yoldan - 01.10.2008

Şimdilik bu kadar. Ama devamı gelecek Allahın izniyle. :lepi:

Canlarım kociş yicek bişiler bulmuş. Onlara yumulacam ben şimdi. cokacimcoook Cilalı Taş Devrinde gibi hissettim kendimi valla. :roflol: :roflol: :roflol:

Gelirim yarım saat sonra. Öptüm sizi. Şeniz

:jeyyar::jeyyar:Birden geldim işte delüsün yaa bende delüü kokumu aldın herhalde sırnaşık şeysırnaşık şey

lülülülülülülülülülülülüevet aynen öyle oldu baktım bu sabah burnuma bir bal kokusu geldi içinde beni çeken bişeyler vardı bi baktım sen...meğer beni çeken delülükmüş...:roflol::roflol:

Canlarım kociş yicek bişiler bulmuş. Onlara yumulacam ben şimdi. cokacimcoook Cilalı Taş Devrinde gibi hissettim kendimi valla. :roflol: :roflol: :roflol:

Gelirim yarım saat sonra. Öptüm sizi. Şeniz

ohh afiyet olsun güzelce doyur karnını bi enerjiyle geri dön tamammı...:icecream:

hoşgeldin fatımacım canım aynen bendede amannnn boşver nasılsa olur oluncada başından savmak istersin diyolar bende daha çok sinir oluyorum yaaa işte böyle tatlım

bende anlamıyorum bu ınsanları.neden sorup duruyorlar.ınan haftadabır benı goren ınsan bıle varmı bısey dıyor-tatlicadiarzu-e be teyzecık ınsan haftadabır hamıle kalabılırmı dıyorum ıcımden.bu ne cahıllık yaaaaaa.olsa duyarsınız elbet.allahtan benım kayınvalıdem cok gorgulu bır kadın.kızım senın elınde bırsey yok hersey allahtan sen bıze yetersın dıyor.allah razı olsun ondan.ne zaman cocuk ıcın gozlerım dolsa benı tesellı eder..herkesınkı aynı olmuyor malesef..canım sen nezamandır ugrasıyorsun.?kaydirigubbakcemile2

Canlarım bende şimdi çıkıyorum hazırlanayım dışarı çıkıcam hehe:)akşama gelirimm öpüyorum hepiniiziii bolll neşeli,huzurlu gün diliyorumm ve bolll hamişliiii bir günnnn olsunn:dance:Şeniz

fatımacım aynen benim kayınvalidemde aynı hiç ağzını açıpta beni kıracak bir laf demiyor saolsun ama işte başkaları canıma yetiyor bazen ben 2 yıllık evliyim canım ve hiç korunmadık yani hayırlısı olsun demekten başka çarede bulamıyorum kendime napalım kısmet

mrb kizlar nasilsiniz bende hemen 5 dk giriyim cikiym dedim evde bizimkiler yokken birazdan gelirler bugun giremiycem sizi ozluceeem
bu ara balsurat hosgeldin canim sana bikac sikayetim var susuyummu yok yok diycem sen yokken siteyi bosbiraktilar haber olsun sen olsaydin buralar boskalmazdi gerci ben elimden geleni yapmaya calistim ama tek basina olmuyor yafuuuuuuuuuu*

balim eccuk akilli dur emi yeni geldin yaramazlik yok ha ona gore bi daha gitme iyi halden tahliye olmusun zaten masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…