Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım arkadaşım sen istersin ben göndermezmiyim.şu mesajların gittiği gibi mamalarda bir gitse ben seni burdan tontiş yaparım valla.yerimsenibena.s.

cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook Ahhhh ahh. Neden gelmiyor mamalar. Gelsinnn. Çok ihtiyacım var şimdi. Bilemezsiniz. Çok kötü fena açımmmmmmmmm. :1rolleyes:

Ballllllllllllllllllllllıııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ; yazsana kızımmmmm. Sen misin değilmisin? Biraz delülük yap anlayalım. İnanalım. Cimcikleyin. Dürtün. Tekmeleyin beni. :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :dance: :dance::teytey: :içelim::asigim:

delüüüüü deperim seni hehehehehe naniknanik

Selammmm canlarım cezam erken kaldırılmış oysa ben sonuna kadar çekmeye hazırdım :)Sizden uzak kalmak o kadar zorduki çok canım sıkıldı topiğe girememek beni sinirrr etti. Ama şimdi tekrar aranızdayımm hoşbuldukk kızlarrr çok özledim hepinizii çok seseyomm öpüyorummm iyiki varsınız beni hiç yanlız bırakmadınızzz hepinizin yazılarını bir haftadır takip ediyordumm.Aşılama yaptıran arkadslara ve tedavi başlayanlara hayırlısı ile müjdeli haberlerini alırız inşallah dualarım sizinleee.Fatoşşum sanada çok geçmiş olsunn.Sololo ,Ocereno , nurrrcumm Tebrikler Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh çok sevindim:dance::teytey:hihoyyyt
Mapuslukkk bitti ama elim boş dönmedim hepinizin BEBELERİNE BONCUKK DİZEREK BİLEZİK YAPTIM :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
Balın giriş yasağı bitmiş de , konuşma yasağı bitmemiş sanırım. Yazmıyo kiiiiiiiiiiiiii. benneyaptımki Yaz balımmmmmmmm yazzzzzz. Söylediğin heç bişey aleyhinde delil olarak kullanılmayacak yazzzzzz yavrum.. :roflol: :roflol: :roflol:

balımm m hoşgeldin canım geçmiş olsn tatlım artık aramızda olmana çok sevindimmmm iyiki geldinnn a.s.:teytey:

boncuk bileziğimizide isteriz hee ona göre yanikaydirigubbakcemile3

hogeldın canım.ınan sensız buralarda hep bır eksıklık vardı.ıyıkı erken bıttı cezan.haksız bır cezaydı ama herneyse gedınya aramıza.bu arada kızlar herkese gunaydııınnn....balsurat nevro muallım heja btrklm elcın rapunzel neselı aymes nur beyazmelek veeeee adını suan hatırlayamadıgım herkezz...masallah muhabbetınız super.bende bayramda bırcok sorun yasadım.herkez hamıle bızım burda.banada acır gıbı merak etme olur olur dıyıp durdular..ınsallah kurbanda herkesı catlatırız.sızler nasılsınız kızlar ıyısınız umarım.ben buralardayım.yıne gorusuruk..

hoşgeldin fatımacım canım aynen bendede amannnn boşver nasılsa olur oluncada başından savmak istersin diyolar bende daha çok sinir oluyorum yaaa işte böyle tatlım

Balımmmmmmmmmmmmmmmm. :dance: Hoşgeldinnnnnnnnnn. :1hug: :1hug: :1hug: Şeniz Çok özledik seni. Ben seninle MSN'den konuşabildim , hasret giderebildim ama burda olmanın tadı bir başka. Eksikliğin çok hissedildi. Canım , hep bir yanımız eksik kaldı. Erken bitmesine çok sevindim. Sana kavuşmak çok güzel. Allah bir daha ayırmasın inşallah. Gel bir daha sarılıp öpücemmmmmmmmmmmmmmm :1hug: Şeniz :sm_cool: :asigim:

Çokkk sağolunnn canlarımm iyiki varsınızzhihoyyythihoyyyt

Kalan boncuklarımm bunlarr ne yapam mapusluk uzun olunca çok aldım elimde kaldılarr:roflol:

Bebelerinizz güle güle kullansın
muhahah delürdümmm yine hehe Fazla dikkat çekmeyim akıllı olayım accuk ne olur ne olmaz mahus köşelerine düşmeyin yine :roflol:

Çokkk sağolunnn canlarımm iyiki varsınızzhihoyyythihoyyyt

Kalan boncuklarımm bunlarr ne yapam mapusluk uzun olunca çok aldım elimde kaldılarr:roflol:

Koy dursun bir yerde. Allah göstermesin yine düşen olursa veririz. :roflol: kaydirigubbakcemile3

Günaydın fatımacımm. Şeniz İnşallah Allah gönlüne göre verir canım. Öbür bayrama kalmadan hamiş kalırsın da bayramda kimse senin canını sıkamaz dilerim. kaydirigubbakcemile5

Bebelerinizz güle güle kullansın
muhahah delürdümmm yine hehe Fazla dikkat çekmeyim akıllı olayım accuk ne olur ne olmaz mahus köşelerine düşmeyin yine :roflol:

Bayram bitti derken yeniden geldi. Sen geldin ya bayram oldu valla balımcımmmmmmm. Hele bir de ansızın sürpriz oldu erken geldin yaaa tam bayram oldu. Seni seviyorummmmm. :asigim:

Bayram bitti derken yeniden geldi. Sen geldin ya bayram oldu valla balımcımmmmmmm. Hele bir de ansızın sürpriz oldu erken geldin yaaa tam bayram oldu. Seni seviyorummmmm. :asigim:

:asigim::asigim:Canım nevrocummmm banada süprizzz olduu şaşırdım 5 gün erken tahliye oldukk hahaha Bende seni seseyommm ve diğerr arkadaşlarımıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…