Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
yasasın sonunda takvımım olmus..dun gece yapmıstımm...nevrocum bu konudada tesk ederım..senın topıkten aldım yardımları..ama yapmısım..darısı hamıleleık takvımıne :)))))

Hoşbuldum Canım Arkadaşım. kaydirigubbakcemile3 İyi olduğuma kendimi inandırmaya çalışıyorum, biliyorsun hafta içi gündüz pek fırsat olmuyor ama akşamları buluşuruz, a.s.güzel oluyormuş. Sevgiler.

yasasın sonunda takvımım olmus..dun gece yapmıstımm...nevrocum bu konudada tesk ederım..senın topıkten aldım yardımları..ama yapmısım..darısı hamıleleık takvımıne :)))))

Canım çok güzel olmuş. kaydirigubbakcemile2 İnşallah çok yakında hamilelik takvimini yaparsın. Şeniz :Saruboceq: :CüvCüv:

ZATEN DİYOKİ HERİF BU AY BOŞ YOK TEPENDEYİM DİYO TÖBÜ TÖBÜ :jeyyar: ECELİM OLCEK AYOL ADAM YAFF-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

kızlarrr su formulu once soleseydınız..bu ay hıc umudum yok...bu hafta cok yogun gecırdı kocıs işde...benım yumos donemıme den k geldı bılseydımmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:dance: :dance: :dance: İyisin iyisin maşallah. İnşallah güzel bir yere geçersen daha da iyi olacaksın. :içelim:

nevrocum sana bısey soracam..esımle bende kan uyusmazlıgı var..tedavı konusunu bılıyorum...ama bebıs olmasını engellermı????...bızde kan uyusmazlıgı olunca acaba uyusamıyoruzda ondanmı olmuyor...dıye aklımada gelmıyor degılll

hejacım hosgeldınn...sen bugun cok erkencısın.gece tek sen oluyosun..buralarda. bızım topıgın guvenlıgı olucan kız sen.balıma soleyeyım sana gece gorevı versın..soz sahıbı balım..allah ıyılıgını versın..:)))9

Canım hiçbir fikrim yok o konuda. :uhm: İnternetten araştırdın mı? Ya da bir başlık açsaydın foruma. Bilgisi olanlar gelirler , cevaplarlar canım. a.s.

Bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim (Arjinin eksikliğinde hücre enerji merkezi olan mitokondrilerde, karbamil fosfat yapımında, Ornitin yetersizliğinden aşırı üretim olur. Arjin'in eksik olduğu dietler ile beslenen erkeklerin sprem sayıları az olabilir. Erişikin spreminde bağlı ve serbest halde büyük miktarlarda arjinin bulunur. Arjinin sperm hareketliliğini uyarmaktadır.Arjinin'e olan ihtiyaç, fiziksel yorgunluk ve stres durumlarında artar. Besinlerle veya takviyeleri ile alınan Arjinin kollajen yapımını arttırır. Yumuşak dokuların dayanıklılığını artırır. Yara iyleşmesini düzeltir, hızlandırır. Sprem sayısını ve sperm hareketliliğini arttırır)

nevrocum arstırdım netten ama sadece kan uyusmazlıgıyla ılgılı sorunlar var..yınede saol..artık 15 gun sabredecem dr gıdıyoruz.bayramdan sonraa...tedavıye baslamak ıstıyoruz...ona sorarımmm

:roflol: :roflol: :roflol: Alemsin kız valla. hejacım sağolsun geceleri topiğimizi boş bırakmıyor. Nöbetçimiz bizim. Şeniz :asigim:

evet hayatım bu gün erkenciyim kociş biraz kahveye gideyim dedi bende hemen buraya koştum valla haklısın geceleri bu topik benden sorulur yan bakanı yakarım kötükedihüso
kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…