Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sevgili nevrosky ceza almana üzülmüştüm ama yaptığn hayırlı işe bende katılmayı düşünüyordum ama olmadı

Kizlar ari sütünü nasil veriyorsunuz bende bulabilirsem alip deneyim keçi boynuzu kürüyle beraber kullanilirsa zarari filan olurmu acaba

saol canım nevrosky iyiyim evet eşimin sperm hareketliliğinde sorun var burdan birşeyler öğrenmeye çalışiyorum yardımcı olursanız sevinirim

canım sende bizdensin demek Allah yardımcınız olsun:Saruboceq::Saruboceq:
hepimiz yardımcı olabildiğimiz yere kadar olmaya çalışırız
sonuçlar nasıl çıktı:uhm:

:CüvCüv:teşşekkürler ELCHIN inşaallh hepimiz bebişlerimizi kucağımiza alırız dualarım hepimiz için

Kizlar ari sütünü nasil veriyorsunuz bende bulabilirsem alip deneyim keçi boynuzu kürüyle beraber kullanilirsa zarari filan olurmu acaba

yok canım olmaz sadece fazla enerjik olur ve çok terler hihoyyyt
malum müthiş enerji :jeyyar:
arı sütü saten sıvılaştırılmış bal içinde
o küçük şişeyi tepene dikiyorsun ve içindeki süt denilen katı şey boğazından akıp gidiyor hap yutar gibi:lepi:

saol canım nevrosky iyiyim evet eşimin sperm hareketliliğinde sorun var burdan birşeyler öğrenmeye çalışiyorum yardımcı olursanız sevinirim

sevgili nevrosky ceza almana üzülmüştüm ama yaptığn hayırlı işe bende katılmayı düşünüyordum ama olmadı

Canım kurallara takıldık maalesef. Ama uymak zorundayız. Sağlık olsun. Zaten her yaptığımız duada birbirimizi anıyoruz. :1hug:

Nasıl canım değerleriniz? Sayı , hareket ve morfoloji bahsedermisin? Kullandığınız birşeyler var mı? Doktora gidip değerlerinizi gösterdiniz mi?

ZATEN DİYOKİ HERİF BU AY BOŞ YOK TEPENDEYİM DİYO TÖBÜ TÖBÜ :jeyyar: ECELİM OLCEK AYOL ADAM YAFF-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Neyse kizlar şimdi çikiyorum ezan okunacak okişşşşş yine damlarim yemekten sonra öpüldünüzzzz

Neyse kizlar şimdi çikiyorum ezan okunacak okişşşşş yine damlarim yemekten sonra öpüldünüzzzz

Kız Allah iyiliğini versin. Akşam akşam güldürdün beni. Hadi kolay gelsin. Allah kabul etsin. Ben adetliyim tutmuyorum diye benim adam da tutmuyo tabi. :mymeka:

:benim eşim 5ay önce varikosel ameliyatı oldu şuanda hareketlilk eskiye göre artmiş ama yeterli değil sayı:41 milyon

hızlı ileri hareketlilik:%7

yerinde hareketlilik :12

hareketsiz :61

yavaş ileri hareketlilik:20

MORFOLOJİ:7

durum böyle nedersiniz:uhm:

Güzel dileklerin için çok teşekkürler.Bende hepimiz için aynı dilekleri paylaşıyorum, burda onca insandan bir aile oluşmuş, ne güzel,

Canım morfoloji ve harekette sorun var evet. Peki sayı toplam sayı mı? Yoksa ml'deki sayı mı? Eğer ml'deki sayı ise iyi. Toplam sayı ise onda da biraz sorun var demektir. Ama 5 ay önce varikosel ameliyatı olmuş. Değerler anca düzelecek. :lepi:

En azından artma göstermesi bile iyi. Listemizde varikosel ameliyatından 6 ay sonra hamiş kalan arkadaşlarımız var. Artık boyutuna göre iyileşme süreci de değişiyor tabi. Biraz daha sabır gerekli. Bir yandan keçiboynuzu kürü uygulayabilirsin canım. Sayı ve harekete faydası oluyor. Morfoloji için havuç suyu ve domates çorbası da iyi gelir. Sigara içiyorsa bıraksın ya da olmadı azaltsın. Sıcak su ile duş almasın. Benim blog yazan yere tıkla orada bilgiler var onları da okul istersen canım. Şeniz

Güzel dileklerin için çok teşekkürler.Bende hepimiz için aynı dilekleri paylaşıyorum, burda onca insandan bir aile oluşmuş, ne güzel,

Güzelim hoşgeldin. Nasılsın? Ailemize katıldığın için çok mutluyum. :asigim: Biz hep burdayız. Müsait oldukça seni de bekliyorum. İş yerinde olamazsın ama akşamları ve haftasonları bir görün en azından. İyi olduğunu bilelim. Şeniz

merhaba herkese ıftarı yaptım hemen geldımm..ay topıgıgımız bıraz ınmıs...bırazdan her5kes gelır...nurcum..senı aramızda gormekten mutlu olduk....tekraradan hosgeldınn.ayrıca belya sende hosgeldınnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…