Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ay allah nazarlardan saklasın her topiğe girdiğimde bir güzel haber alıyorum

minervaduygu arkadaşım tebrikler canım allah kucağına almayıda nasip etsin ay insan hamişlerimiz çoğalınca daha bir umut dolu oluyor :sm_cool: hı bu arada fokur fokur
arkadaşımızıda tebrik ederim ikizmiş allah nazarlardan saklasın darısı bizlerin
başına :Saruboceq: hihoyyyt

Evet canım ya süper haberler var. kaydirigubbakcemile5 İnşallah bizler de böyle güzel haberler müjdeleyebiliriz. :CüvCüv: hihoyyyt

Sen nasılsın bitanem? Görüşemiyoruz fazla. Geceleri burdasın ama ben de dayanamıyorum küt gidiyorum. mirmirmirmir Hele dün gece laptopun başında uyuyakalmışım. kafamçokkarıştı :roflol:

canım sağol bende iyiyim evet ya senle doğru düzgün görüşemiyoruz
ben gelince sen gidiyorsun ama ben erken gelemiyorum kocişi
uyuttuktan sonra geliyorum ama olsun
yeterki gönüller bir olsun canım :1hug:Şeniz

Sen de kocişin sütünü erken içir 9'da yatır. :roflol:

Evet canım gönüller bir çok şükür. İnşallah Ramazan'dan sonra düzeni oturturuz. Şeniz

Ben şimdi biraz çıkıyorum kızlar. Buralar size emanet. Öpüyorum sizi Şeniz

valla canım benim kociş kül kedisi misali saat 12 yi vurdumu yatağa gider
yani ne daha erken ne daha geç gider kaydirigubbakcemile tabi ramazandan sonra düzene gireriz kız bende sabaha kadar oturuyorum sabah yatıp öğlen bir de
uyanıyıorum hayırlısıyla ramazandan sonra uykumu bir düzene koyarım kaydirigubbakcemile2 tamam nevroscum görüşürüz canım ben kocam gelene kadar
burdayım gözün arkada kalmasın hihoyyyt

merhaba kıslar.nasılsınız?
oncekı sayfaları okuyamadan hemen yazayım ıstedım.
bugun aksam ıftara davetlıyız..6 gıbı evden cıkıcaz.
bugun butun gun dısardaydım.sabah 11 gıbı muayene oldum.
bır tanecık yumosum varmıs bu ay oda 18 mm olmus.doktor guzel gelısmıs dedı.
ıgnenı bugun yaptırabılırsın dedı.bende hastaneye gıtmısken ıgnemıde yaptırdım.
artık ıs calısmalara kalıyor.kaydirigubbakcemile3
ınsallah bu sefer hersey daha guzel olur..:Saruboceq:

Merhaba canım çok iyiyiz çok şükür. :1hug: Sen nasılsın? :asigim: Yumurtan maşallah çok güzel olmuş. İyi çalışmalar dilerim. kaydirigubbakcemile3

Sen çıkarsın şimdi okuyamadan ama iyi gezmeler bitanem. Güzel vakit geçirirsin inşallah gittiğiniz yerde. Şeniz

:roflol: :roflol: :roflol: Ramazan bizi bozdu güzelim. İnşallah toparlayacağız kendimizi yavaş yavaş.. Ama senin kocişi hiç bozmamış , saatinde yatmaya devam maşallah. yerimseniben

Canım sağolasın çok güzel bakmışsın. kaydirigubbakcemile5 Asayiş berkemalmiş sanırım. Boş bırakmadığına sevindim topiğimizi. a.s. :asigim:

bu arada kızlar aklınızda bulunsun arı sütü sperm hareketliliğini ve sayısını arttırıyor hihoyyyt
ben eşime 6 ay içirdim sayı toplanda %55 ken %72 oldu :1shok:
ileri hızlı hareketli sayımızda arttı
yanlız arı sütü alırken kesinlikle toz olanını değil sıvı olanını alın
küçük tüplerde sıvılaştırılmış bal içinde yüzen beyaz bişey 10lu paket halinde satılıyor
aktarlarda yada balcılarda rahat bulursunuz :CüvCüv:

Canım çok sağol bilgilendirdiğin için. Şeniz Yalnız sayı % işareti ile gösterilmiyor bitanem. Bilgin olsun. Hareket ve morfoloji % ile tabir ediliyor. 55 milyon'dan 72 milyona çıkmıştır sayıdan kastın ise. :içelim: Maşallah güzel yaramış. Peki kullanmaya devam ediyormusunuz?

hehehehe :ecrin_bebek: hareketlilik oranı zaten %55 den %75e(%72 değilmiş) çıktı
sayı zaten iyiydi 67 milyondu ama 72 milyona çıktı oda :ecrin_bebek:
şuanda devam ediyoruz kullanmaya işe yaradığı kesin çünkü başka hiçbirşey yediremedim benimkine :mymeka:

saol canım nevrosky iyiyim evet eşimin sperm hareketliliğinde sorun var burdan birşeyler öğrenmeye çalışiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Belya hoşgeldin canim aramiza inşallah en kisa zamanda sorununuz hallolur ve bebiş gelirrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…