Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım ben tüp bebek yada aşılama ile ilgili gitmiyordum kendisine.normal kontrollerimizi yaptı ve muayeneye gidiyordum. insanı rahatlatan bir yanı var.herşeyi ayrıntılı bi şekilde anlatıyor.gerçekten tecrübeli bir doktor. mesela şimdi başka bir doktora gidiyorum ondanda memnunum. testlerimize bakıp altında cem beyin adını görünce başka yerde olsa inanmayabilirdim ama cem beyin ve acıbadem de yapılan testler benim için güvenilirliği çok yüksektir dedi. yani saygın biri...Tüp bebek bölümü hastanenin ayrı bir katında. çok rahat bi bekleme odası var. kahve çay makinesinden istediğini alıp içebiliyorsun. cem beyin muayenehanesi çok rahat hatta büyük bir ekran var ordan sende cem beyle birlikte herşeyi görebiliyorsun. ve sana gördüğü herşeyi tek tek anlatıyor.. daha ne anlatabilirim bilmiyorum.inşallah yardımcı olabilmişimdir..

ayyyyyyyyyyyyyyyyy valla dogru diyonn gezip tozcam valla hihoyyyt bebis olunca rahat olamicamm :CüvCüv:
kizlarrrrrrrrrrrrrrr bebisimle degil bebislerimle geri doncemmmmmmmmm insallah
hihoyyythihoyyyt:ecrin_bebek:

sagol bidenemmmmmmm valla yardimci oldunnn icimi rahatlattinnn :1hug:
allah razi olsun cnmmm
insallah hayirlisi olurrrrr
en yakin zamanda hepimiz bebislerimize kavusuruzzzzz
CIFTER CIFER hemideeeehihoyyyt
ARTIK HEPIMIZIN PEMBE TABLOYA GECIS YAPMA ZAMANI GELDI :hooray:

Canım öncelikle çok sevindim. Doktorun iyi biriymiş. wavy tanıyormuş. İnşallah çok iyi olur herşey. Dualarımız pozitifi görmek için. :dance: :dance:

Sende sorun olmaması tabiki çok güzel. Tüp bebekte tutunmada sorun olmaz en azından. Rahim anomalisi yoksa şansınız artar.

Yumurtanın fazla olmasını genelde o iğneler sağlıyor. Bazı insanlar kendiliğinden de fazla yumurtlayabiliyorlar. Ama bu çok nadir görülen bir olay. Aşılamalarda 2-3-4 , tüp bebekte 10-15 yumurtaya kadar yolu var. Tabiki bu kişiden kişiye , yumurta rezervlerine göre değişir.

[[/B]
ayyyyyyyyyyyyyyyyy valla dogru diyonn gezip tozcam valla hihoyyyt bebis olunca rahat olamicamm :CüvCüv:
kizlarrrrrrrrrrrrrrr bebisimle degil bebislerimle geri doncemmmmmmmmm insallah
hihoyyythihoyyyt:ecrin_bebek:

CANIMM İNŞALLAH OKUDUĞUMUZ BU DUALRIN HÜRMETİNE RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALAHHHHHHHHHHHHHH :ecrin_bebek: :CüvCüv:

[[/B]

CANIMM İNŞALLAH OKUDUĞUMUZ BU DUALRIN HÜRMETİNE RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALAHHHHHHHHHHHHHH :ecrin_bebek: :CüvCüv:

INSALLAH CANIMMMMMMMM HEPIMIZ ICINNNN
ALLAH RAZI OLSUNNNNNNNN HEPINIZDENNN
BENIM TEDAVIM OLUMLU OLMAZSA BILE FAZLA UZULMICEMMM
BURDAKIII HAMIS HABERLERI BILE BIZLERI SEVINDIRIYOOO UMUT OLUYO MUTLU OLUYORUZ
RABBIM HEPIMIZIN GONLUNE GORE VERSINN

Canlarım ben birazdan işyerinden çıkacağım. Akşama görüşürüz. Karışıklık olup mesajına cevap veremediğim arkadaşım olduysa kusura bakmasın. Çok donma ve kilitlenme oldu. Hepsine cevap vermeye çalıştım.

Balsuratcım ; seninkine de verdim sanırım görmedin. Aynı şeyler var , farklı birşeyler yok. Ama geçen ay da bunları hissetmiştim ve hastalanmıştım. Onun için bahsini açmıyorum anlayacağın. yasakkelime

Görüşürüz kızlar , kendinize iyi bakın. Şeniz

gule guleeeeeee canimmmmmmmmmmmm aksama dogru gel yineeeeeee optum allaha emnt ollll

ay inanmiyorum yaaaaa dun arkadasimizin dedigi cinlilerin yedigi.. soyleyemiyorummmm vicdanim el vermiyooooooooooo
resmini gordum simdiiiiiiiiii
allah belalarini versin vallaaaaaaaaaaa
bu kadarmi olur yaaaaaaaaaaaa(((((((

kizlar bu ne ya cildirdim bekafamçokkarıştıklava:
birturlu site calismadi catladim valla sozde bugunume siteye ayirmistim
nevrosky canim bu arada 200 ihlas 400 salavat daha eklermisin-tatlicadiarzu-

seni cok iyi anlayanlardan biriside benim cunku benim esimde bana oraya giriyorsun ve surekli kafana takiliyor diye bikac kere girme demisti ama simdi pek birsey demiyor zaten benim uye oldugumu bilmiyor sadece okuyorum demistim.caktirmayin :jeyyar:

ay inanmiyorum yaaaaa dun arkadasimizin dedigi cinlilerin yedigi.. soyleyemiyorummmm vicdanim el vermiyooooooooooo
resmini gordum simdiiiiiiiiii
allah belalarini versin vallaaaaaaaaaaa
bu kadarmi olur yaaaaaaaaaaaa(((((((

canım gördünmü çinlilerin yemeğini vahşet bişey değilmi resimleri buraya yollayacaktım ama geri vazgeçtim belki bakmak istemeyenler olur korkarlar falan çünkü ben onu ilk gördüğümde çok ama çok kötü olmuştum rüyalarıma falan girdi banada kuzenim msn den yollamıştı bende neymiş bu yemek diye baktım ama keşke bakmaz olaydım şok oldum yani inanamadım günlerce etkisinden kendime gelememiştim cani katil insanlar bunlar ya.klava:

gordum valla canimmm dun sen diyince esime soyledim boyle boyle resimler varmis diyee
esimde evet var dedi yenimi duydun dedi:çok üzgünüm:ama bakma dedi
dayanamadim baktim bugun cok kotu yaaa nasil insan bunlar bilmiyom herseyi yiyolarr ne mide yaaa
yazik degilmi osenağlama
cok uzuldum yaaa

nevrosky canım 200 ihlas 200 salavat ekler misin? bu üçüncü dualara bu hafta çok yoğundum fazla katılamadım okuyamadım. ama hiç okumasaydım içimde kalacaktı.
bu arada hepinize hayırlı iftarlar kızlar oruçlarınız ve dualarınız kabul olsun.

mrb canim iyi aksamlar ben azonce iyiydim simdi pek iyi sayilmam
nedenmi kizlardan bir sey okudum bakma dediler dinlemedim baktim belki sende baktin bebek yiyen cinliler dogrumu bu ya midem kalkti diyecek bir:a015:sey bulamiyorum:a015:kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…