Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hahahahah balım geçtin hemde onur belgesi takdir belgesi ile hediye olaraktanda plaket benden armağan :hooray:

Oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

kızlar çıkıyorum acil çıkış yani yarın görüşmek üzere hepinizi çok öptüm hepinizde allaha emanet olun sağlıkla kalın hoşça kalın hamiş kalın byeeeeeeeeeeeeeeeee

Görüşürüz bitanem. Kendine iyi bak. Sen de Allaha emanet ol. Şeniz

Hımm anladım canım hayırlsıı olsun benneyaptımki
Hoşbuldukkkk Nevrosykmm iyiyim canım hehe güzel bir hafta sonu geçirdik ailece :)sabahladık dün akşamlar kadınlar matinası vardı :jeyyar:Allah razı olsun canım anca salati tefriciyeyi okuyabildim.:)Bu arada benim kasıklar hala arada devam ediyor sancılarr hayır olsun inşallah ,göğüs uçlarıda acıyorr ve felaket halsizlik,yorgunluk ve uyku hali var üzerimde belkide havalardandır .Fazla umutlanmak istemiyorum kısmet az kaldı .haftaya dananın kuyruğu kökünden koparrr :roflol:

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: cok uzuldum valla
hayirlisi olsun insallah

yaf 20lik disim cikiyor galibaaa acayip agrim var siskinlik var:çok üzgünüm:

acaba gecmi kaldim 20lik disi cikarmaya :roflol:

Canım gel biz bu danayı kurbanda keselim hayırlısıyla. Kuyruğu kopup mundar olmasın hayvan. :roflol: :roflol: :roflol:

Hayırlısı inşallah canım. Benim gönlümden geçen hamiş olamn. Ama Allah bilir. Hayırlısı ne ise o olsun. :Saruboceq:

:roflol:Sizinkiler biraz geç kalmış değil bihayli geç kalmış.Benim yaş18 di hazırdı yirmitolarrrr hahahaha:roflol:

SPERMIGRAM:

Görünüm: OPAK OPAK-GRI-BEYAZ
SPERM SAYISI: 20 milyon
VIZKOZITE NORMAL NORMAL
LIFEKASIYON SURESI 10dk (60
NORMAL MORFOLOJI % (60
1ml de Sayi AZOSPERMI 20.000.000
SPERMDE FRUKTOZ 85 mg/dL 315

(NOT:+4Katogorisi /%25 veya kategori +3 ve +4 TOPLAM)%50 olmalidir
2.saatte : % % 50-60
MIKROSKOPI: her sahada canli cansiz sperm
hucresi gorulmedi
5-6 Lökosit görüldu

Nevrosky canim buna bakarmisin :çok üzgünüm:

Canlarım ben uzanacağım biraz. Uyumazsam gelirim bir ara. Hepinizi öpüyorum. Şeniz

canim esimin spermigram tahlil sonculari turk doktorundan turkceye cevirdik anca bukadar bakarmisin cnm

Canım ml'de 20 milyon varmış. Kaç cc vermiş yazmıyor. 20 milyon sınır yani normali. O yüzden normal kabul edebiliriz sayıyı. Morfoloji de güzel. Ama hareketten ben birşey anlayamadım. Buna bir yorum getiremeyeceğim. Ama sayı ve morfoloji normal.

Valla baska birsey yazmiyor canim turk doktorundan turkceye cevirdik bukadar yazdi yani doktor cocuk doktoruydu turk diye turkceye cevirtmek icin gitmistik

MIKTAR 1 cc mL 2,0

Canım 40 milyon eder o zaman. Stresten az vermiştir muhtemelen. Önemli olan 1 cc yani 1 ml'de 20 milyon olması. Normal sınırı 20 milyon çünkü. Morfoloji de güzel. Ama sayı hakkında bir yorum yapamıyorum dediğim gibi. O kısımdaki bilgiler eksik. Normal değerleri vermiş sadece. Yani sizin değerler yazmıyor.

+1 hareketsizlik % - %
+2 yerinde hareketli %- %
+3 yavas hareketli %- %
+4 ileri hareketli %- %

canim bunlari diyorsan karsisinda rakam yazmadigi icin eklemedim
yani aynen bole yaziyor

HIC ANLAMIYORUM NEYIN NESI SONUC NEDIR BILMIYORUM valla yani sperm varmii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…