Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrocum salatı tefrıcıye lıstesıne benıde eklermısın.çok sukur kuran okumayı bılıyorum.salavatlara katılamadım cok yogundum ama buna katılırım ınsallah.hepınızı opuyorum.mesaj yazmasamda hep takıp edıyorum sızı kızlar.adetede 15 gun falan kaldı bakalım.ama bu ayda umıt yok.heralde bıseyler olsa hıssederdım.herkese ıyı geceler.yarın mısafırım vaaaaaaaarrrrrrrr....

nevrocum salatı tefrıcıye lıstesıne benıde eklermısın.çok sukur kuran okumayı bılıyorum.salavatlara katılamadım cok yogundum ama buna katılırım ınsallah.hepınızı opuyorum.mesaj yazmasamda hep takıp edıyorum sızı kızlar.adetede 15 gun falan kaldı bakalım.ama bu ayda umıt yok.heralde bıseyler olsa hıssederdım.herkese ıyı geceler.yarın mısafırım vaaaaaaaarrrrrrrr....

Canım seni de ekliyorum. 12.09.2008 tarihinde okumaya başlayacağız. Perşembe akşamı buraya uğrayarak ne kadar okuman gerektiğini öğrenirsin canım. Allah kabul etsin inşallah. Allah razı olsun. :Saruboceq:

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -2-

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

Balsurat : 100 İhlâs 100 Salavat
bobova : 50 İhlâs 50 Salavat
cerencim : 300 İhlâs 400 Salavat
..ELCHIN.. : 100 İhlâs
haci78 : 300 İhlâs 300 Salavat
heja : 400 İhlâs 400 Salavat
KızılDeniz : 100 İhlâs 200 Salavat
Nebahat : 600 İhlâs 600 Salavat
nevrosky : 300 İhlâs 300 Salavat
sünger53 : 160 İhlâs
xvyz : 100 İhlâs 100 Salavat
vesta : 100 İhlâs 150 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 2610 SALAVAT : 2600

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 2610
SALAVAT : 2600

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Son düzenleme:
MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

4444 DUA SALAT-I TEFRİCİYE

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

Bu sebeple bu duayı doğru , eksiksiz , kendisine verilen sayıyı tam okuyabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

Duaya Cuma günü (12.09.2008) başlayıp en geç ondan sonraki Cuma günü (19.09.2008) bitireceğiz. Yine ben duasını hepimiz için yapacağım. Bir haftaya yakın süremiz var. Bu süre zarfında katılmak isteyen arkadaşlar bana isimlerini yazdırsınlar. Perşembe gününe kadar bildiren arkadaşlar arasında 4444 Dua bölüştürülecek. En az 10-15 kişi olmayı diliyorum. Ne kadar çok kişi olursak o kadar sevab olur. O kadar kolay olur. O kadar doğru okunur. Bu sebeple 10 kişiden az olduğunda bu duayı okumayacağız. Fikir sahibi cerencim arkadaşımıza da ayrıca çok teşekkürler.

- Listeye yazmadıklarım lütfen okumasın sayı yanlış olmasın.
- Cuma'dan önce başlamayacağız. Şimdiden okumaya başlayayım demeyin kızlar.
- Muhakkak abdestli okuyacağız.

İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN. :Saruboceq:

Talepte Bulunanlar - Ön Kayıt :
1-Balsurat
2-Rosem
3-Nevrosky
4-heja
5-BTRKLC
6-asi74
7-olymposss
8-nur82
9-KızılDeniz
10-bobova
11-meltemkilic
12-MONA ROSA
13-fatıma zehra

kızlar iyi akşamlar
valla ne süperiz ya birrinci bitti ikinciye başladık. şimdi tefriciye. ya kızlar valla ben bu tefriciyeyi sürekli okurum. yani çok candan bişi istediğimde. örneğin hukuk fakültesini kazanmayı çok istemiştim annemlerle okuduk kazandım buna benzer örnekleri var. ama hiç bebek için okumadım:)tabi sayıya dikkat edilmesi gerekiyor birde başlamadan önce 21 defa bişey diyorduk ^^estağfirullah el azim ve etübü ileyk ^^yanılmıyorsam. daha sonra kıbleye yönelerek abdestli bi şekilde okunuyor.
kızlar eğer liste dolmadıysa ben de katılabilirim.
bu arada nevroskycim 200 ihlas 200 salavat ekler misin canım?
allah dualarımızı kabul eder inşaaaalllllahhhhhhhhhhhhh

iyi akşamlar arkadaşlar. eşimin azorsperm olduğu kesinleşti.hızlı bir şekilde mikroenjeksiyon tedavisine başlayacağız.rapor alma işlemleri ile uğraşıyoruz.rapor alma işlemleri hakkında bilgisi olan varmı. ne kadar sürer acaba.teşekkürler

Merhaba kizlar, insallah dualarimiz kabul olur.
Nevrosky okumalara bende persembe günü baslayabilirim.

kızlar iyi akşamlar
valla ne süperiz ya birrinci bitti ikinciye başladık. şimdi tefriciye. ya kızlar valla ben bu tefriciyeyi sürekli okurum. yani çok candan bişi istediğimde. örneğin hukuk fakültesini kazanmayı çok istemiştim annemlerle okuduk kazandım buna benzer örnekleri var. ama hiç bebek için okumadım:)tabi sayıya dikkat edilmesi gerekiyor birde başlamadan önce 21 defa bişey diyorduk ^^estağfirullah el azim ve etübü ileyk ^^yanılmıyorsam. daha sonra kıbleye yönelerek abdestli bi şekilde okunuyor.
kızlar eğer liste dolmadıysa ben de katılabilirim.
bu arada nevroskycim 200 ihlas 200 salavat ekler misin canım?
allah dualarımızı kabul eder inşaaaalllllahhhhhhhhhhhhh

Canım iyi geceler. Evet çok kişi katılıyor çok güzel oluyor. Hemen ekliyorum okuduklarını canım. Allah kabul etsin. Canım ben daha önce okumuştum ama dediğin 21 defa birşey deme olayını bilmiyorum. Hiç rastlamadım araştırmalarımda. Listemiz dolmadı. Perşembeye kadar ne kadar kişi yazılırsa 4444'ü kişi sayısına böleceğiz. 12.09.2008 Cuma günü başlayacağız. En geç 19.09.2008 Cuma gününe kadar bitireceğiz. Ben de duasını yapacağım hepimiz için. Seni de listeye yazıyorum canım. Perşembe akşamı buradan ne kadar payına düştüğünü öğrenebilirsin. Şeniz

iyi akşamlar arkadaşlar. eşimin azorsperm olduğu kesinleşti.hızlı bir şekilde mikroenjeksiyon tedavisine başlayacağız.rapor alma işlemleri ile uğraşıyoruz.rapor alma işlemleri hakkında bilgisi olan varmı. ne kadar sürer acaba.teşekkürler

Merhaba canım. Azosperm derken sperm hücresine rastlanıldı mı yıkama sonrası yani? Tese mi deneyeceksiniz. Rapor alma işlemlerini bilmiyorum ama tüp bebek tedavisinde olan arkadaşlar cevap verecektir. İnşallah micro denemeniz başarılı olur canım. Allahın izniyle siz de anne baba olacaksınız. İnancımız sonsuz. :Saruboceq: kaydirigubbakcemile5

Merhaba kizlar, insallah dualarimiz kabul olur.
Nevrosky okumalara bende persembe günü baslayabilirim.

Nilaycım okumalara derken İhlas ve Salavatı kastediyorsun değil mi? 4444 Dua'ya kayıt olmadan okumuyoruz çünkü. Aman diyeyim sayısı şaşmasın. Ona Cuma başlanacak ve sadece ismini yazdıran arkadaşlar sayıyla okuyacaklar. Sayı ve okuma çok önemli çünkü. Perşembe günü İhlas ve Salavatlara katılımını bekleriz canım. Allah razı olsun canım. Şeniz

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -2-

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

esila@mısra : 200 İhlâs 200 Salavat
nevrosky : 400 İhlâs 400 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 2910 SALAVAT : 2900

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 2910
SALAVAT : 2900

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

Bu sebeple bu duayı doğru , eksiksiz , kendisine verilen sayıyı tam okuyabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

Duaya Cuma günü (12.09.2008) başlayıp en geç ondan sonraki Cuma günü (19.09.2008) bitireceğiz. Yine ben duasını hepimiz için yapacağım. Bir haftaya yakın süremiz var. Bu süre zarfında katılmak isteyen arkadaşlar bana isimlerini yazdırsınlar. Perşembe gününe kadar bildiren arkadaşlar arasında 4444 Dua bölüştürülecek. En az 10-15 kişi olmayı diliyorum. Ne kadar çok kişi olursak o kadar sevab olur. O kadar kolay olur. O kadar doğru okunur. Bu sebeple 10 kişiden az olduğunda bu duayı okumayacağız. Fikir sahibi cerencim arkadaşımıza da ayrıca çok teşekkürler.

1-Balsurat
2-Rosem
3-Nevrosky
4-heja
5-BTRKLC
6-asi74
7-olymposss
8-nur82
9-KızılDeniz
10-bobova
11-meltemkilic
12-MONA ROSA
13-fatıma zehra
14-esila@mısra

Benim tüp bebek mikro injeksiyon yöntemi ile hamile kaldım. Evleneli 16 eylülde 2 yıl olacak. Biz 1.5 yıldır bebek istiyorduk zaten yaşım 32 o yüzden bebek çalışmalarına erken başladık. Ama büyük bir sorunumuz olduğunu testlerde öğrendik.

selam ealnas . hayırlı olsun canım. Sağlıklı hamilelik geçirmesi dilerim canım allah tamamını erdirsin inşallah. Seninle durumumuz biraz benziyor. Microenjeksiyon tedavisine başlıyoruz. Allah'ım bizede nasip etsin inşallah. Ben herşeyin yolnda gideceğine inanıyorum . dondurulmuş 3 tane sperm bulundu çok şükür. buna bana büyük umut oldu. doktor tese işlemine gerek duyulursa yapılacak dedi. ama bu bile benim için büyük bir umut. allahım hepimize evlatllar nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

Merhaba canım. Azosperm derken sperm hücresine rastlanıldı mı yıkama sonrası yani? Tese mi deneyeceksiniz. Rapor alma işlemlerini bilmiyorum ama tüp bebek tedavisinde olan arkadaşlar cevap verecektir. İnşallah micro denemeniz başarılı olur canım. Allahın izniyle siz de anne baba olacaksınız. İnancımız sonsuz. :Saruboceq: kaydirigubbakcemile5

selam canım. yıkama işlemi olmadan 3 tane sperm bulundu ve donduruldu dedi doktor.. yıkama yapılırsa tahmini 10-15 çıkar dedi . bizim için yeterli olur dedi. ama gerekirse tese yaplacakmış yumurta toplama işlemi sırasında. inşallah herşey yolunca gidecek inanıyorum. çok sağol canım iyi dileklerin ve inancın için. :1hug:

selam canım. yıkama işlemi olmadan 3 tane sperm bulundu ve donduruldu dedi doktor.. yıkama yapılırsa tahmini 10-15 çıkar dedi . bizim için yeterli olur dedi. ama gerekirse tese yaplacakmış yumurta toplama işlemi sırasında. inşallah herşey yolunca gidecek inanıyorum. çok sağol canım iyi dileklerin ve inancın için. :1hug:

Canım yıkama yapılmadan bile sperm hücresine rastlanılması çok iyi. Yıkansa 10-15 tane yeter de artar. İnşallah tese'ye bile gerek kalmayacak. İnşallah rapor alma aşamasında işleriniz rast gider ve bir an önce tedaviye başlayabilirsiniz. :içelim: yerimseniben

Nevrosky, benide ekle canim.

100 Ihlas, 200 Salavat ve 4444

Canım okuduklarını ekliyorum hemen. 4444 Dua ön kayıt listemize seni de ekliyorum. Perşembe akşamı buraya gelerek payına ne kadar düştüğünü öğrenebilirsin. Cuma günü okumaya başlayacağız. Önceden okumuyoruz. Katıldığın için teşekkürler. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

İHLÂS SÛRESİ

SALAVAT

esila@mısra : 200 İhlâs 200 Salavat
nevrosky : 500 İhlâs 500 Salavat
nilay74 : 100 İhlâs 200 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 3110 SALAVAT : 3200

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 3110
SALAVAT : 3200

1-Balsurat
2-Rosem
3-Nevrosky
4-heja
5-BTRKLC
6-asi74
7-olymposss
8-nur82
9-KızılDeniz
10-bobova
11-meltemkilic
12-MONA ROSA
13-fatıma zehra
14-esila@mısra
15-nilay74

nilay74 ; ben sana arkadaşlık teklifi göndermiştim. Onu da kabul edermisin canım. 2 gün önce göndermiştim. Özel mesajlarınız yazan yer var ya yukarıda sağ üst köşede. ona tıkla. aşağı doğru açılacak. orada ıncoming frıends... diye birşey var onu aç ekle beni. hihoyyyt

X