Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Bende kendim gittim hep Giz ama bundan sonra artık eşim gelecek ..
Yürürken bile kasıklarım ağrıyor evden çıkasım gelmiyor ...
Ama kasıkların ağrıması normalmiş , büyüdüğünü gösteriyormuş yumurtaların..
Son 3 gün dedi dr'um bakalım bugün 8. iğnemi vurulucam 3 gün dediğine göre 11.günün gecesi çatlatma iğnemesi vurulsam cumaya yumurtaların toplanması gerekiyor ..
Hakkımızda hayırlısı :)
Kan sonucumda çıkmış ama hemşire aramadı dozu şöyle ayarla diye dr'umla görüşünce arayacakmış !

Belgin sağol kuzummm ..
Sende canını hiçbişeye sıkma , elbette haklısın bu konuda ama ne yapalım bazen insan mecbur kalıyor bu gibi durumlara ...

merhaba kızlar bende de moral sıfır hepimizin derdi ortak sağlıklı hayırlı evlatlar istiyoruz birde çocuğu olanların kıskançlık yapmaları yokmu insanı daha çok üzüyor rabbim bizleri daha fazla bekletmesin inşalalh
gizcim herşe yolunda gidiyor inşalha hayırlısı olsun hakkında toplamadan sonra ben 3-4 saat uyudum sonra kalktım ayağa bünyeyle alakalı ama kalkarsın sanırım sende
bilgemcim canını sıkma bence sen psikolojik olrak stres yapıyorsun ondan kaşınmam bence kan tahlil sonucunda inşallah iyi çıkarI][/I]

biz perşembe tam ekip dr da oluruz herhalde eşim ananem babam çagırsam ablam kardeşimde gelecek o kadar meraklı ve heyecanlılar ki anlatamam canım senin yumurta benden çok ya belki senin ondan çok agrıyordur
rahim kalınlıgını söyledimi benim 8.7 miş zaten normal tabi 3 gün daha var bu süreçte dahada kalınlaşır inşallah fsh 6.5 du bugün tekrar ldılar kan bakalım nasıl inşallah saglıklı olurda iki üç tane yerleştirirler

slm canım sende durumlar nasıl iyi yönde degişmeler vardır inşallah resminde çok masum duruyorsun cıvıl cıvıl fıkırda daha yaşın kaç 3 gün sonra halay çekecegiz ceylin için hayırlısıyla

Giz beni hemşire aradı şimdi.. Pregonun dozu 50 üniteye düşürdü..
e2 değerim 4200 çıkmış 4000ni geçmemesi gerekiyormuş..
Yarında çağırdılar yakın takip yapıcaz dedi.. Yaa ben kasıklarım boşuna mı ağrıyor dedim ..Hem çok yumurta var hemde büyüdüler ...
Yarın kan ve ultrason var yine ! Bana hemen çatlatma iğnesi yap akşama derlerse hiç şaşırmam :)))

Kızlar bu e2 de sınır 4000 mi gerçekten .. ??
Bilenler varsa cevaplasın lütfen , endişelenmeye başladım ..
Ohss den korkuyorum dedim öyle bişey olmayacak olmaması için yarında gelmen gerekiyor dedi..
Yarın ki kan sonucuma göre bi karar verilecetir kızlar..
Çok merak ediyorum ...

Aşk meleğim kolay gibi görünen ama aslında zor olan bir yüzü var bu işin ...
Allah'a şükirki tüp bebek tedavimizi olacak durumdayız , ama bazen bu sıkıntıları şikayet ediyoruz elde değil..
Allah2ım affetsin ..
Şükür bugüne ??

Ben Ceylini merak ederken bir yandan da Su 'yu merak ediyorum ..
Hadi ceylin dinleniyor diyelim Su ne alemde ??

canım benim durumlar buaralar biras iyi eşime aktardan gsing tozu aldık balla karıştırdık sabah akşam onu içiyor biray kullandıktan sonra dr.gidicez tekrardan
yaşım 24 ama içim geçmiş sanırım inşallah o halaylar hiç bitmez sırayla hepimzinkini çekeriz
ayrıca sizlere tavsiye edebileceğim bir kitap var bilgemcim sanada bütün stresini alıcak eminim
ayşe aydının anne anne oluyorum kitabı tam bizim yaşadılarımızı yaşayıp o mutlu haberi yaşayanlardan biri içim her sıkıldığında açıp okuyorum defalarca okudum bitirdim şimdilerde de eşime okutuyorum normalde istemedi ama bikaç bölüm okuyunca okuduklarıyla yaşadıklarımız benzerlik gösterince okumaya başlladı herakşam okuyor sizlerede tedavide moral olur hem

bilgem heyecan iyidir fazlası zarar canım dur bakalım en büyügü kaç mm bakmamışlar ki senin yarında bnakarlar aynı gün oluruz bak bana yarın vuracaklar perşembe toplayacaklar gerçi yarın daha net belli olur demeleri gerekiyor yarın zaten şu gün olacak diye hemşire bana eşiniz bugün boşalsın perşembe yeni sperm üretsin iyi olur dedi .
e2 ye gelince ben hiç bakmadım ama araştırıyım

Haklısın stresten uzak durmak fazla heyecanlanmamak lazım ..
Benimde herşey yarın belli olur gibime geliyor..
Hayırlısı artık..
Rabbim yardımcımız olsun ..

normelde kayınvalidenlemi oturuyordun ki canın sıkıldı gelince canım seni bilmiyorum benim kayınvalidem olsa yerimden kaldırmaz bebek gibi bakar bana senin ki huysuz galiba sıkma canını önemli olan sensin

ewet canım kayınvalidemle oturuyorum aslında bende kimi insana göre çook rahatım ama oluyo canım sıkıntılarımız...

bilgem e2 ye baktım ama yarın tekrar ölçtürde yanlış birşey çıkmasın inşallah deger düşmüştür canım merak etme bu yola beraber çıktık ve güzel sonuçlanacak unutma
birde lucrin kaşıntı yapıyormuş canım
belgin canım hayattta bazı şeyle bizleri elinde degil madem degiştiremiyoruz bunu niye boş yere canımızı sıkalım aman beterin beteri vardır deyipo andan zevkli güzel şeyler çıkartalım
sana yardımcı olsunda o yeter gerisi boşver sakın bunu stres yapma boşver gitsin

canım inşallah en kısa zamanda bizde bu dertten kurtuluruz..

Giz dozu düşürdüğümüz için yarın ki kan tahlilinde değerde düşebilir..
İnşallah hayırlısı .. Gerçi dr'um korkulacak bişey yok dedi ..
Değerim sınırdaymış..
Yarın da sonuç çıksın yazarım yine..
Evet bu yola beraber çıktık umarım ikimizde güzel sonuçlar alıp yavrularımızı sağlıcakla kucağımıza alırız :))
Aminnnnnnnnnnnnnn

inşallah güzelim sen dr.tekrar ne zaman gitceksin tesede bekliyor henüz demi
canım hipotiroit ilacı kullanıyorum şuan ve onun sonucuna göre başlayacağız tedaviye tesede o zaman olur inşallahh

amin canım aminnn

merhaba kızlar,
takip ettiğim kadarıyla tedavide olanlar iyi gidiyor.
cumartesi günü ben de doktordaydım. ara kanamalarım yoğunlaşmıştı. en son bir yıl önce gittiğimde yumurtlama kanaması demişti doktor. ama 2-3 aydır yoğunlaşınca ben bir sorun olduğunu anladım. ve malesef polip çıktı hem de 3 tane. doktor kürtaj dedi. acayip korktum. ben ki zor muayene olan bir insanım. zaten sana anesteziyle yaparız dedi. şu anlık bir dahaki adetime kadar bekliycez. benzer durum yaşayan var mı aranızda?bir de kistler içn etkili olan soğan kürünü yapsam etkili olur mu?

kızlar be kaçar yarın işte degilim annemde olacagım ama ara ara girerim öpüldünüz güzel bayanlar byyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…