Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Zaman akıp gidiyor dur demek olmaz
Sarılıpta geçmişe avunmak olmaz
Ne sen kalırsın nede ben bu dünyada
Umudun kaybedip pes etmek olmaz
Bir kez olsun çevir yüzün bak şu toprağa
Her gün bir çiçek açıyor diyor merhaba
Bütün geceler mecbur varır sabaha
Gönül isterdi ki hep iyi olsun,çok iyi olsun
Bütün acılar bitip her an hoş olsun
Ama ne yaparsın insanoğlusun
Acı olmayınca tatlıda olmaz :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Günaydınlarr..
Fadik,Belgin ,yabanım ve diğer tedavimiz için dua eden arkadaşlaraıma , hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ...
Umarım hepimiz için herşeyin hayırlısı olur...
Yarın kontrolden gelince yazarım kızlar :)

Zaman akıp gidiyor dur demek olmaz
Sarılıpta geçmişe avunmak olmaz
Ne sen kalırsın nede ben bu dünyada
Bir kez olsun çevir yüzün bak şu toprağa
Her gün bir çiçek açıyor diyor merhaba
Bütün geceler mecbur varır sabaha
Gönül isterdi ki hep iyi olsun,çok iyi olsun
Bütün acılar bitip her an hoş olsun
Ama ne yaparsın insanoğlusun
Acı olmayınca tatlıda olmaz :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

fadik nereden buldun bu şarkıyı kız :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK43::KK43::KK43::KK43:

Kızlar merhaba .. Size sormak istediğim bişey var?
Benim dün biraz kasıklarım ağrımaya başlamıştı, bugün arttı.. Acaba yumoşlar büyümeye başladığından olabilir mi?
Birde beyaz akıntım var...
Yarın dr'uma da soracağım umarım önemli bişey değildir ...
Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazsın lütfen ..

kızlar merhaba .. Size sormak istediğim bişey var?
Benim dün biraz kasıklarım ağrımaya başlamıştı, bugün arttı.. Acaba yumoşlar büyümeye başladığından olabilir mi?
Birde beyaz akıntım var...
Yarın dr'uma da soracağım umarım önemli bişey değildir ...
Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazsın lütfen ..

canım kasık ağrlıların yumoşların büyüdüğünü gösterir:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Büyüdükçe ağrıların birzdaha çoğalacak:KK43::KK43::KK43:
Ama korkma öyle çok bir şey değil :KK53::KK53:

herkese slm nasılsınız kızlarrrrr herkes iyiymi

bayramdan beri öyküm hastaydı ateş ishal daha yeni geçmeye başladı salıya kontrolümüz var hayırlısı bakalım yarında ev taşıyorum bir haftada öyhle gelemem gene takip etmeye çalışıyorum kızlar sizi allahım hepinizin dularını kabul etsin muratlarınızı verwsin göbüşleriniz bebişle doldursun inşallahhhhh

bilgemcim kasık ağrıların normal canım yumurtaların büyüdüğüne işarettir teyerin dediği gibide biraz daha artacaktır beyaz akıntıda yumoşlardan dolayı oluyor canım normal aydada olur az olur ama farkedermisin bilmiyorum ama yumoşlar çok olduğu için biraz daha yoğun olur canım allah emeklerini boşa çıkarmasın canım

bayramdan beri öyküm hastaydı ateş ishal daha yeni geçmeye başladı salıya kontrolümüz var hayırlısı bakalım yarında ev taşıyorum bir haftada öyhle gelemem gene takip etmeye çalışıyorum kızlar sizi allahım hepinizin dularını kabul etsin muratlarınızı verwsin göbüşleriniz bebişle doldursun inşallahhhhh

bilgemcim kasık ağrıların normal canım yumurtaların büyüdüğüne işarettir teyerin dediği gibide biraz daha artacaktır beyaz akıntıda yumoşlardan dolayı oluyor canım normal aydada olur az olur ama farkedermisin bilmiyorum ama yumoşlar çok olduğu için biraz daha yoğun olur canım allah emeklerini boşa çıkarmasın canım

canım yaa geçmiş olsun
iyi bak küçük yeğenimize
canım kolay gelsin ev taşımak zor iş

günaydınlar fıstıklarım casper bebegine iyi baka aman biz kolay bulamayanlardanız cimcimeyi öp bizim için
yeterim pazar günü yoktum ondan giremedim yoksa boş bırakmazdım
bilgem dr banada dedi kasık agrın olur yumoşlar büyüdükçe diye

VE GÜZEL HABER PERŞEMBE TOPLAMA İŞLEMİ OLACAKMIŞ YARIN ÇATLAMA EN BÜYÜGÜ 20 DR 7 TANE DEDİ ZATEN 8 TANE VARDI HAYIRLISI KIZLAR
TOPLAMA İŞLEMİNDEN SONRA HEMEN AYAGA KALKABİLİTMİYİM KIZLAR YA

BİLGEM DAHA GELMEMİŞTİR YOKSA BIŞ BIRAKMAZ

Kızlar bende geldim moral sıfır..
Aslında herşey yolunda ama bu iğnelerin yan etkileri bende herkese nazaran fazla oldu gibime geliyor..
Dr'uma göre ise herşey normal...
Kasık ağrısı, beyaz akıntı herkeste var bende de.. Fakat bende kaşıntıda var ve sabaha kadar uyumuyorum çünkü kaşınmakla meşgülüm .. Ve kaşıdığım yerler kabarıyor..
Dr'a bugün söyledim .. Bu ilaçlar alerji yapmaz başka bişeyden olabilir dedi.. Ama zararsız çünkü kabarıklar 1 saate geçiyor sanki hiç oluşmamaış gibi..

Bugün ultrasona bakılmadı , yumuoşlar kaç mm bilmiyorum .. Sadece kan tahlili verdim onun da sonucu çıkınca arayacaklar doz değişimi yapılabilir..
Dr'um son 3 gün dedi 3 günden fazla iğne kullanacağımı sanmıyorum cumaya kadar yumoşlar toplanır ...
Benden bu kadar kızlar..
Giz çok sevindim hadi hayırlısı olsun herşey güzel gidiyor ve inan sevincini paylaşıyorum ...
Hemen hemen aynı zamanlara denk gelicek gibi..

Casper öyküye çok üzüldüm ama geçici olduğunu da biliyorum ..
Çocuklar bu dönemlerde enfeksiyon almaya çok meyilli..
Geçmiş olsun ...

Kızlar daha aklımda yazacak çok şey varda inanılmaz yorgunum ve bitkinim...
Sorularım var aklımda ama cevapları yok..
Dr'umda o kadar yoğun ki sorularımı bir türlü soramıyorum..
Herşeyin yolunda gittiği kesin ama merak işte ...
Bakalım bugün ki kan sonucuna göre bir daha ki kontrol ne zaman belli olucak.. Ama az kaldı artık ...
Hepinizi kocaman öpüyorum :)

bilgem yazdıklarının başını okuyunca çok korktum sonra oh dedim canım agrı bugün bende biraz daha fazla oldu iyice büyümüşler sakin ol biraz yedigin birşey alerji yapmasın bende de kaşıntı var ama farklı bölgede bende üşüttüm mü acaba diyorum krem sürünce geçiyor az kaldı canım mutlu sona ben dr herşeyi kolaylıkla soruyorum güzel ve güleryüzlü insanlar yarın tekrar bakalım ne diyecekler
senin de çift vesait zor valla eşimle gidip gelmesem ölürüm yorgunluktan ya allah yardımcımız olsun

arkadaşlar iyi haftalar benim düzenim yok kızlar kayınalidem geldi bütün neşem kayboldu alışmışım yanlızlığa canım sıkılıyo bide onun çocuk gibi tavırları tamamıyle canımı sıkıyor beni yıpratıyor bu yüzden giremiyorum kızlar

canım çok geçmiş olsun bebeğin inşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.
günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK71::KK71::KK71:
Nasılız bu gün:KK70::KK70::KK70::KK70:
günaydın canım ehhh işte sen nasılsın
günaydınlar fıstıklarım casper bebegine iyi baka aman biz kolay bulamayanlardanız cimcimeyi öp bizim için
yeterim pazar günü yoktum ondan giremedim yoksa boş bırakmazdım
bilgem dr banada dedi kasık agrın olur yumoşlar büyüdükçe diye

VE GÜZEL HABER PERŞEMBE TOPLAMA İŞLEMİ OLACAKMIŞ YARIN ÇATLAMA EN BÜYÜGÜ 20 DR 7 TANE DEDİ ZATEN 8 TANE VARDI HAYIRLISI KIZLAR
TOPLAMA İŞLEMİNDEN SONRA HEMEN AYAGA KALKABİLİTMİYİM KIZLAR YA

BİLGEM DAHA GELMEMİŞTİR YOKSA BIŞ BIRAKMAZ
canım hadi hayırlısı inşallah bebeğine kavuşursun bu tedavi sonucu ve herşey böyle güzel devam eder.
Kızlar bende geldim moral sıfır..
Aslında herşey yolunda ama bu iğnelerin yan etkileri bende herkese nazaran fazla oldu gibime geliyor..
Dr'uma göre ise herşey normal...
Kasık ağrısı, beyaz akıntı herkeste var bende de.. Fakat bende kaşıntıda var ve sabaha kadar uyumuyorum çünkü kaşınmakla meşgülüm .. Ve kaşıdığım yerler kabarıyor..
Dr'a bugün söyledim .. Bu ilaçlar alerji yapmaz başka bişeyden olabilir dedi.. Ama zararsız çünkü kabarıklar 1 saate geçiyor sanki hiç oluşmamaış gibi..

Bugün ultrasona bakılmadı , yumuoşlar kaç mm bilmiyorum .. Sadece kan tahlili verdim onun da sonucu çıkınca arayacaklar doz değişimi yapılabilir..
Dr'um son 3 gün dedi 3 günden fazla iğne kullanacağımı sanmıyorum cumaya kadar yumoşlar toplanır ...
Benden bu kadar kızlar..
Giz çok sevindim hadi hayırlısı olsun herşey güzel gidiyor ve inan sevincini paylaşıyorum ...
Hemen hemen aynı zamanlara denk gelicek gibi..

Casper öyküye çok üzüldüm ama geçici olduğunu da biliyorum ..
Çocuklar bu dönemlerde enfeksiyon almaya çok meyilli..
Geçmiş olsun ...

Kızlar daha aklımda yazacak çok şey varda inanılmaz yorgunum ve bitkinim...
Sorularım var aklımda ama cevapları yok..
Dr'umda o kadar yoğun ki sorularımı bir türlü soramıyorum..
Herşeyin yolunda gittiği kesin ama merak işte ...
Bakalım bugün ki kan sonucuna göre bir daha ki kontrol ne zaman belli olucak.. Ama az kaldı artık ...
Hepinizi kocaman öpüyorum :)

canım geçmiş olsun inşallah kurtulursun kaşıntılardan..

arkadaşlar iyi haftalar benim düzenim yok kızlar kayınalidem geldi bütün neşem kayboldu alışmışım yanlızlığa canım sıkılıyo bide onun çocuk gibi tavırları tamamıyle canımı sıkıyor beni yıpratıyor bu yüzden giremiyorum kızlar

normelde kayınvalidenlemi oturuyordun ki canın sıkıldı gelince canım seni bilmiyorum benim kayınvalidem olsa yerimden kaldırmaz bebek gibi bakar bana senin ki huysuz galiba sıkma canını önemli olan sensin

X