Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar merhaba ..
Ben geldim güzel haberle:)
Yumoşlar çok ii durumda.. Doktorum çok beğendi..
12mm ve genel olarak hepsi hemen hemen aynı boyda .. en küçüğü 10 mm olarak hesapladı...
Sayısına gelince sayamadık çünkü çoktu dr'um 15-20 tane rahat vardır fakat pzt geldiğinde iyice bakıcaz küçüklerde büyüyecek ve net sayı çıkıcak ortaya..
Pzt kontrolüm var ve iğnelerim 75 üniteye düştü..
Lucrin de 5 üniteye düşmüştü zaten pregona başlarken :KK70:D
Kızlar yumoşlar kızlı büyüyor , gelişimleri güzel.. 5 kez 100 doz vuruldum ve 12 mm olmuşlar bile :))
Giz senin sonuçlarda çok güzel pzt ikimizin de kontrol var bakalım ne çıkacak??

kızlar geçmişe bakamadım evde değilim çünkü eve geçince hepinize tek tek bakarım öpüldünüz :)))

bilgem maşallah seninkilere benden iyi bende sorun oldugu için birde senin yaşın ufak ama maşallah benim bugün 9 günüm günlük 225 doz ve lucrin vurunuyorum ama doz aynı kaldı hayırlısı bakalım pazartesi belli olur net birşey der belki dr sana dedi mi ne zaman toplanacagını

Slm kızlar, canım biraz sıkkın, bugün biraz hüzünlüyüm nedendir bilinmez... Allah'ım yardım etsin hepimize önümüzdeki Cuma günü rahim filmi çektireceğim, Allah (c.c) yardımcımız olsun. ELfidacım bunu üniversite istedi benden bu da temiz çıkarsa bende başka sorun yok herhalde. İnşallah hepimiz bir gün sağlıklı ve hayırlı evlatlarımızı kucaklarımıza alırız... Bazen bu duygu çok ağır basıyor ve sizden başka bu duygumu paylaştığım zaman beni anlayabilecek kimse yok, annelik duygusunu tatmış olanlar bunu anlayamıyor. O nedenle iyi ki varsınız...:KK14::KK43:

slm greendreams sanırım izmirdesin nerde çektireceksin rahim filmini, smyrnaya falan çektirceksen sakın oraya çektirmeyesin diye soruyorum

merhaba kızlar
tedavide olanlar allah bebeklerinize kavuşmanızı nasip etsin inşallah
allah bizlerede tedavi olacağımız günleri göstersin inşallah
benden iyi haberler yok ama allah büyük

Slm kızlar, canım biraz sıkkın, bugün biraz hüzünlüyüm nedendir bilinmez... Allah'ım yardım etsin hepimize önümüzdeki Cuma günü rahim filmi çektireceğim, Allah (c.c) yardımcımız olsun. ELfidacım bunu üniversite istedi benden bu da temiz çıkarsa bende başka sorun yok herhalde. İnşallah hepimiz bir gün sağlıklı ve hayırlı evlatlarımızı kucaklarımıza alırız... Bazen bu duygu çok ağır basıyor ve sizden başka bu duygumu paylaştığım zaman beni anlayabilecek kimse yok, annelik duygusunu tatmış olanlar bunu anlayamıyor. O nedenle iyi ki varsınız...:KK14::KK43:

canım greendreams çok haklısın çok haklısın tüp bebek tedavisi görmeyen anlamaz nasıl stresli heycanlı bir de 2 hafta yatıyorsun bekliyorsun tutacak ve ya tutmayacak var ya deli ediyor başka hiç birşei düşünemez oluyorsun ben 5 kez yaptıracam allah bu sefer işallah sağlıklı bebek nasip eder herkeze allah hepimizin üzünü güldürsün işallah kardeşlerim allah kolaylık versin hepimize:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım greendreams çok haklısın çok haklısın tüp bebek tedavisi görmeyen anlamaz nasıl stresli heycanlı bir de 2 hafta yatıyorsun bekliyorsun tutacak ve ya tutmayacak var ya deli ediyor başka hiç birşei düşünemez oluyorsun ben 5 kez yaptıracam allah bu sefer işallah sağlıklı bebek nasip eder herkeze allah hepimizin üzünü güldürsün işallah kardeşlerim allah kolaylık versin hepimize:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sorun neydi de tutmadı karamsar olmaya başladım ya bak şimdi

bilgem lucrin 5 ünite demişsin nasıl oluyor

Lucrini 5 sayısına kadar çekiyorum yani..
10'du 5 oldu...
Ayrıca hiç karamsar olma gidişatın çok güzel dr'un ne kadar güzel bilgilendiriyor ..
Herşey güzel olacak.. Senin yumoşlar almış başını gidiyor kocaman olmuşlar :)
Benden önce toplanır gibime geliyor ... Bakalım pzt günü ne olacak ? İkimizinde kontrol var.. Umarım güzel haberler alırız, umarımm Giz'immmm :))

Kızlarr dularınıza ihtiyacımız var ama zaten hiç eksik etmiyorsunuz.. Sağolun .. İyi dileklerini belirten tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..
Başım çatlıyor , midem bulanıyor ama dr'um normal olduğunu Lucrin'in bunu yaptığını söyledi...Tahmin etmiştim :KK43:
Neyse tek sıkıntısı bu olsun ..
Ben çıkıyorum yarın görüşürüz kızlar kendinize dikkat edin ,Allah'a emantsiniz !!

Son düzenleme:
burda bir aileyiz unutmayın saolsunlar dualarını eksik etmiyorla
banada öyle geliyor bilgem benim erken olur bende lucrini 13 kadar çekiyorum hiç degişmedi dozu dr iyi üzel cevap alıyoruz dedi hakkımızda hayırlısı olsun ben yarın yokum malum tatil tabi ama bana degil temizlik yapacagım ben en geç pazartesi 10 da haberleri veririm

Kızlar merhaba ..
12mm ve genel olarak hepsi hemen hemen aynı boyda .. en küçüğü 10 mm olarak hesapladı...
Sayısına gelince sayamadık çünkü çoktu dr'um 15-20 tane rahat vardır fakat pzt geldiğinde iyice bakıcaz küçüklerde büyüyecek ve net sayı çıkıcak ortaya..
Kızlar yumoşlar kızlı büyüyor , gelişimleri güzel.. 5 kez 100 doz vuruldum ve 12 mm olmuşlar bile :))

kızlar geçmişe bakamadım evde değilim çünkü eve geçince hepinize tek tek bakarım öpüldünüz :)))

canım yer şey böyle ügzel ilerlesin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım oluyor bazan dokunsalar ağlıyoruz
ama aslında tek sorun bebklerimizin gelmemesi
bana böyle olduğunuda bol bol ağlıyorum
başka türlü açlmıyorum
ama şunu unutuma
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
RABBİM BİR GÜN MUCİZELERİMİZİ KUCAKLAMAYI NASİP EDECEK
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Ahh Belgincim.. ayranları mı içtik naaptık biz böyle..
düştük ayrı ayrı :))
iyiyim cok şükür de..benim tüp yine kaldı diger kırmızılara..
patoloji sonucu bugunde cıkmamış ve ben bugun adet oldum... :KK43:(
vardır bi hayır diyip bekliycez bi ay daha.. buna sıkıldım azcık.. onun dışında kötü bişey yok elhamdülillah
canım olurmu öyle şey hep aklıömdasın ama işte bu ara nedendir pek yazasım gelmiyor olsun canım inşallah birdaki sefere öpüyorum
kızlar günaydınn dr dan geldim rahim duvarı güzel fsh .6.5 düşmüş yumoşlrda iyi dr aynı doz devam dedi bakalımpazartesi tekrar o zaman belli olur herhalde ne zaman toplanacagı nerden baksam en büyügü 18 yada 19 oluyor en ufagı 10 yada 11
bilgem daha gelmedi herhalde 2 vesait kolaymı valla bizimde öyle iş kendimizin oldugu için beraber gidiyoruz bakalım oda güzel haberlerle gelir inşallah
ceylin nerelerdesin huuuuu son 5 gün
allah yardımcın olsun canım
canım allahım hepimize yardımcı olsun zor yaşadıklarımız çok zor..
Kızlar merhaba ..

çok sevindim canım hep böyle güzel devam eder inşallahhhh

kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaa:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
YALNIZ KALDIM BURADA :84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

slm kizlar....

giz ve bilgem tedavileriniz cok guzel ilerliyo insallah sonuclarida bu kadar guzel olur....

kizlar bazen huzun oluyo ama umudunuzu yitirmeyin, bende cok tedavielr gordum cok seyler atlattim, bu yolda 6senemi harcadim ve sonunda allahim bana dogal yoldan bagisladi yavrumu sayili gunumuz kaldi doguma insallah hepiniz ayni duyguyu yasarsiniz insallah hepimiz saglikla evlatlarimizi kucaklariz, allahim herkesin gonlune gore versin...
artik buraya fazla ugramasamda hep aklimdasiniz dualarimdasiniz, insallah dogum esnasindada sizler icin dua edecegim :KK71:

21 yıl yılmadan durmadan ..
İyi günler;

Ben Orhan ve eşim Nermin çok seneler uğraştık. Yani tam 21 yıl yılmadan durmadan dinlenmeden bir çok dr dolaştık, bir çok hastane hepsinin ismini vermek istemiyorum. Tabı ki her şeyde bir hayır vardır ve ALLLAH NE ZAMAN OL DERSE o zaman olur. Son olarak gittiğimiz hastane Medikal Park Bahçelievler de tüp bebek servisi Dr.Serkan Oral ,Dr.Kadir Savan ve Dr.Latif Küpeli ve Dr Janet ekibine sonsuz teşekkürler .1 yıl tedaviden sonra nihayet mutlu sona ulaştık ve nur topu gibi bir kızımız oldu şu an kızımız tam 11 ay 8 günlük oldu Allahım’a sonsuz şükürler olsun hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürler .

8 kez tüp bebek denemem sonucunda kızlarıma kavuştum.
Merhaba!
Sizinde Kurban Bayramınız kutlu olsun Sibel hanım. Uzun süredir zaman bulamadığım için yazamadım. İkiz annesiyim ve bu bebeklere Çider sayesinde sahip oldum. 45 Yaşında 6 tüp bebek denemem sonuçsuz ve doktorum artık uğraşmayın dediğinde artık anne olamam düşüncesi oldukça kötüydü...

Ama pes etmedim ! İki ameliyat ve 8 kez tüp bebek denemem sonucunda kızlarıma kavuştum. Hikâyem o kadar uzun ki hangisini anlatsam bilemiyorum. Sadece hamilelik ve doğum sonrasından biraz bahsetmek isterim. 29 haftalıkken doğum yaptım. Bebeklerden birisi sağlıklı, diğeri birçok hastalıkla doğdu ve üç ay küvezde kaldıktan sonra yarı koma halinde beslenmesi olmayan (hala sondayla besliyorum), ciğerleri rahatsız; her türlü kötü senaryoyla çocuğum bana teslim edildi. Evi aspire, oksijen tüpü ve nebüle gibi minik bir hastaneye çevirdik. Prematüre bebek kontrolleri, doktor trafiği, fizyoterapi, işim arasında mekik çizerek kızımı hayata döndürdüm. Şu anda emekleyebiliyor, tutunup ayağa kalkıyor ve çok zeki bir çocuk. Kardeşinden gelişimi geri ama akıllı, söylenen her şeyi anlıyor. Yutmayı öğrendiğinde sondayı atıp hayata yeniden birlikte başlayacağız...

Ben özellikle hamilelik kontrolleri ve doğum hikayemi anlatmak istiyorum. Özel bir hastanede hastaların kuyruk oluşturduğu bir doktora kontrolümü yaptırdım. Doktoru sevmediğim ve şüphelerim olduğu halde neden o doktora gitmekte ısrar ettiğimi hala çözemiyorum. Sanırım evime yakın olması ve biz kadınlarda devlet hastanesinin bıraktığı kötü izlenim bunlara sebep. Ama şu anda kesinlikle anne adaylarına devlet hastanesini tavsiye ederim. Doğumdan 3 gün önce kontrole gidiyorum ve bazı şikayetlerim var doktorum Dahiliye dr. Na gitmemi ,her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. 3 gün sonra doğum başlıyor; gece 2,30 doktorum sakın bu hastaneye gelme devlet hastanesine git diyor ve hiçbir konuda yardımcı olmuyor. Sabah 4 de kadar hastaneleri geziyoruz benden su gidiyor. Ben 23 senedir öğretmenlik yapıyorum, devlet memuruyum ve devlet hastanesi küvez yok diye beni almıyor... Bir özel hastanede yer bulup doğum yapıyorum. Özellerin durumu belli yeni doğan yoğun bakım ünitesi olan özeller çok az ve hepsi iyi değil. Sonuç ortada. Siz siz olun doğum için en az iki alternatifiniz olsun!

İyi çalışmalar.

Hoşça kalın

N.S.U.

slm kizlar....

Giz ve bilgem tedavileriniz cok guzel ilerliyo insallah sonuclarida bu kadar guzel olur....

Kizlar bazen huzun oluyo ama umudunuzu yitirmeyin, bende cok tedavielr gordum cok seyler atlattim, bu yolda 6senemi harcadim ve sonunda allahim bana dogal yoldan bagisladi yavrumu sayili gunumuz kaldi doguma insallah hepiniz ayni duyguyu yasarsiniz insallah hepimiz saglikla evlatlarimizi kucaklariz, allahim herkesin gonlune gore versin...
Artik buraya fazla ugramasamda hep aklimdasiniz dualarimdasiniz, insallah dogum esnasindada sizler icin dua edecegim :KK71:
canım hoş geldin sizin bizi unutmadığınızı biliyoruz
ama burada görmek dha çok hoşumuza gidiyor
lütfen daha sık gelin

birde dualrınızı eksik etmeyin hamişlerin dualrı daha çabuk kabul olurmuş
tabi küçük meleklerinde

Kızlar merhaba ..

maşaallah canım....
çok şükür herşey yolunda...
hepte böyle olur inş...
rabbim yüzünüzü güldürsün...

bilgem maşallah seninkilere benden iyi bende sorun oldugu için birde senin yaşın ufak ama maşallah benim bugün 9 günüm günlük 225 doz ve lucrin vurunuyorum ama doz aynı kaldı hayırlısı bakalım pazartesi belli olur net birşey der belki dr sana dedi mi ne zaman toplanacagını
canım herkesin aynı olmaz tabi...
hem dediğin gibi arada yaş farkıda var...
çok şükür senin yumoşlar da gayet iyi ve maşallah güzel güzel de büyüyorlar...
rabbim emeklerinizin karşılığını verir inş...

inş filmin rahat geçer canım...
sen stres yapmamaya ve kendini kasmamaya çalış...
allah yardımcın olsun...

zaten bizi bizden başkası anlamıyorki...
allah (cc) yardımcımız olsun....

rabbim yüzünüzü güldürsün...
inş 5. de sağlıcakla kucaklarsınız...

X