Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
inşallah ama ilk önce ceylin için o bir haberi versin allahım bu kadar kişi yalvarıoyor hayırlısını versin az kaldı kardeşimiz yakında teyze olacaksınız der inşallah allah utandırmasın 6 gün vay be

inşallah ama ilk önce ceylin için o bir haberi versin allahım bu kadar kişi yalvarıoyor hayırlısını versin az kaldı kardeşimiz yakında teyze olacaksınız der inşallah allah utandırmasın 6 gün vay be
canım inşşşşşşşşşş
bu dualar hepinize
ben hepimi için dua ediyorum
inşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşş
kocagöbüşümüzle dolaşmak nasip olsun

Giz çok sevindim .. Yumoşlar gayet güzel 15 mm olmuş bile .. En son çatlatma iğnesi hepsinin hemen hemen aynı mm'de olmasını sağlıyormuş diye duydum ..
Zaten hepsinin aynı mm olması zor ama yakın olması gerekiyor onuda çatlatma iğnesi hallediyormuş :)
Ben yarın 9'da klinikte olacağım büyük ihtimalle eşim ya da küçük (bekar olan ) görümcem gelecek benimle..
Benim evime çok uzak 2 vesait ama olsun yavrumuz için değer...
Benimde yarın ki durumuma göre dozum değişebilir.. ama sen kesinlikle sona yaklaşıyorsun yumoşlar iyice büyümüş yakında toplanır :)
Ohh ya akşam akşam güzel haberler aldıkk :)

BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ BİZİM İÇİN DUA EDİYOR ELBETTE BİZDE ONLAR İÇİN..
Sağolun iyiki varsınız :)

Son düzenleme:
İyi akşamlar kızlarr..
aman çok şükür 15 mm olmuş.. hersey güzel ve olması gerektiği gibi cok şükür..
hadi bakalım hayırlısı.. RABBİm yardımcın olsun giz...

hadi hayırlısı canım maşallah herşey yolunda...
hepte öğle olur inş...
allah (cc) yüzünüzü güldürsün....

demek bilgemle yarış yapıyonuz:)))

Allah hepimizin yüzüne baksın sağol Fadiğimm ..
Giz'in bebeğine kendimin ki kadar sevirim canım arkadaşımın..
Onunla bizim dostluğumuz eski :)
O kadar cana yakın ki , canım Giz'imm dularım seninle :)

elfida bilgemmmm giz
canlarım rabbim inşş bebklerinizi kucaklamayı nasip etsin
inşşşşşşşşşş bu yolun yolcularına bir an önce beklediklerine kavuşmayı nasip etsin

Çok sağol Su'yummmm yarına artık bol bol boş vaktim olur bugün bittirdim sayılır işleri :)
Hadi kaçtım ben yine gelirim :)

Belginnnnnnnn hiç selam sabah yok aşk olsun :KK70:DD
canım yaa yeni topiğe alışamadın yaaa
selam kızlar :KK3:

bilgem gizcim tedavileriniz nasıl gidiyor bakem
kızlar tedavide en kolay en güzel zamanlarınız bu bekleme kısmı acayip zor
acaba yatsammı,yok biraz hareket edeyim ayy kolumu uzatmayayım eğilme doğrulma
insan çok sters oluyor hayırlısı bakalım ne yaparsak yapalım mevlam bize meleğimizi bağışladıysa olur inşallah
:emir_bebek:
amin canım sen ne durumdasın uzun zamandır konuşamıyoruz
kızlar benim günler böyle geçiyor işte arada gelip kk ya takılıyorum :KK8:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sanırım sorun çözüldü
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
kızlar slmmmmmmmmmm
HAYIRLI CUMALAR
RABBİM DUALRIMIZI KABUL ETSİN [
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ/COLOR]

amin canımmm nasılsın
merhaba canlar:KK16:

uzun zamandan sonra topikte bu heyacan iyi oldu...
hadi bakalım hepinizden güzel haberler bekliyoruz...
inş herşey yolunda gider...rabbim yüzünüzü güldürsün....
amin canım sen nasılsın iyimisin
Tedavide olan bütün arkadaşlarıma Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.(Bana da)
aminnnnnnnnnn
kızlar ben geldim yumoşlar büyüyor en büyügü15 olmuş en ufagı 8.5 dr çok iyi dedi yarın sabah tekrar çagırdı dozu ona göre ayarlıyacak yarın sabah belli olur bakalım doz miktarı
bilgem sen saat kaçta gideceksin kimle gidiyorsun yalnız mı yoksa hadi yarın bakalım kim kimi geçti )))))))) ben sabah 8.45 orda olucagım 10 da haberleri veririm
maşallahhh canım allahım daha iyi günler yaşatsın
İyi akşamlar kızlarr..
aman çok şükür 15 mm olmuş.. hersey güzel ve olması gerektiği gibi cok şükür..
hadi bakalım hayırlısı.. RABBİm yardımcın olsun giz...
sen nasılsın bacım yaaa
Giz çok sevindim .. Yumoşlar gayet güzel 15 mm olmuş bile .. En son çatlatma iğnesi hepsinin hemen hemen aynı mm'de olmasını sağlıyormuş diye duydum ..
Zaten hepsinin aynı mm olması zor ama yakın olması gerekiyor onuda çatlatma iğnesi hallediyormuş :)
Ben yarın 9'da klinikte olacağım büyük ihtimalle eşim ya da küçük (bekar olan ) görümcem gelecek benimle..
Benim evime çok uzak 2 vesait ama olsun yavrumuz için değer...
Benimde yarın ki durumuma göre dozum değişebilir.. ama sen kesinlikle sona yaklaşıyorsun yumoşlar iyice büyümüş yakında toplanır :)
Ohh ya akşam akşam güzel haberler aldıkk :)

BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ BİZİM İÇİN DUA EDİYOR ELBETTE BİZDE ONLAR İÇİN..
Sağolun iyiki varsınız :)

ewet bacıım dualarım ve kalbim sizlerle sakın merak etmeeee hepinizi çok seviyorum..

Ahh Belgincim.. ayranları mı içtik naaptık biz böyle..
düştük ayrı ayrı :))
iyiyim cok şükür de..benim tüp yine kaldı diger kırmızılara..
patoloji sonucu bugunde cıkmamış ve ben bugun adet oldum... :KK43:(
vardır bi hayır diyip bekliycez bi ay daha.. buna sıkıldım azcık.. onun dışında kötü bişey yok elhamdülillah

Ahh Belgincim.. ayranları mı içtik naaptık biz böyle..
düştük ayrı ayrı :))
iyiyim cok şükür de..benim tüp yine kaldı diger kırmızılara..
patoloji sonucu bugunde cıkmamış ve ben bugun adet oldum... :KK43:(
vardır bi hayır diyip bekliycez bi ay daha.. buna sıkıldım azcık.. onun dışında kötü bişey yok elhamdülillah

kuzum hayırlısı
hç takılıma

kızlar günaydınn dr dan geldim rahim duvarı güzel fsh .6.5 düşmüş yumoşlrda iyi dr aynı doz devam dedi bakalımpazartesi tekrar o zaman belli olur herhalde ne zaman toplanacagı nerden baksam en büyügü 18 yada 19 oluyor en ufagı 10 yada 11
bilgem daha gelmedi herhalde 2 vesait kolaymı valla bizimde öyle iş kendimizin oldugu için beraber gidiyoruz bakalım oda güzel haberlerle gelir inşallah
ceylin nerelerdesin huuuuu son 5 gün

kızlar günaydınn dr dan geldim rahim duvarı güzel fsh .6.5 düşmüş yumoşlrda iyi dr aynı doz devam dedi bakalımpazartesi tekrar o zaman belli olur herhalde ne zaman toplanacagı nerden baksam en büyügü 18 yada 19 oluyor en ufagı 10 yada 11
bilgem daha gelmedi herhalde 2 vesait kolaymı valla bizimde öyle iş kendimizin oldugu için beraber gidiyoruz bakalım oda güzel haberlerle gelir inşallah
ceylin nerelerdesin huuuuu son 5 gün
hadi bakalım her şey böyle güzel devam etsin canım:KK19::KK19::KK19:
Inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

meraba kızlar giz1978 işallah rabbim yardımcın olur,müjdeli haberi duyarız işallah.diğer bekleyen arkadaşlar içinde aynı dileklerim geçerli.hele bi doğsun bebişler işallah o zaman böyle rahat yazabilecekmisiniz:)

X