Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar merhaba dışarda azıcık işim vardı hallettim geldim..
Bizler için dulara eden arkadaşlarımıza teşekkür ederimm .. Umarım bu dualar hepimizi sevindirir...

Giz heyecan yapma, akşam olsun gidip geleceksin dr'a güzel haberler alıcaksın sonra bize haber vereceksin hepsi bu:)
ben çok merak ediyorum yumoşların ne kadar olmuşlar?
Bende heyecanlıyım yarın öğreneceğim..
Ikimizde iğnelere devam edebilirz 1 hafta kadar .. Ben öyle tahmin ediyorum..
Bizim yumoşlar toplanırken de ceylinin haberi alırız...
Inşallah bebeği onunladır bize de umut olsun arkadaşımızz :)

ben acısız rahim filmi duymadım..
Benim ki ağrılı olmuştu ama benim acı eşiğim düşük olduğundan ..
Ayrıca kişiden kişiye ve ehil elllere göre değişiyor..
Sonuç itibariyle 10 dk bir işlem ..
Allah kolaylık versin yinede :)

giz bende izlemek istiyorum opu hemen bakıcam :)

yeterimmm bizi sensiz koyma gayrii :)

tedavideki arkadaşlar
rabbim yüzünüzü güldürsün
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

canım artık gelirim sorun yok
yaaaaaaaaaaaaaa
kızlar güzel hebrlerle
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Giz benim eltim değil görümcem hamile gayet güzel giidyor .. Sağlıcakla doğmayı nasip etsin rabbim..
Çok mutlular güzel bir duygu allah bizede nasip etsin :)

hayırlı cumalar kızlar
bu mübarek günün hürmetine rabbim gönlümüzdeki tüm duaları hayırlısıyla kabul eder inşallah
dün gece burada acayip yağmur yağdı camı açtım ve yüzüme vuran yağmur damlalarıyla gözyaşım karıştı ve hepimiz için dua ettim hayırlısını diledim :emir_bebek:

elfidacım benim pc'im masaüstü arada canım sıkılıyor oturuyorum

zaten bu tedavimde sadece ilk 2 gün yattım ondan sonra hep oturdum yavaşda olsa evde dolaştım
bu sefer içim daha ferah hem umut hem endişe arasındayım biraz ağrılarım var transferimin en başından beri karnımın en alt bölgesinde adet sancısının benzeri birşey dün akşamdan beri biraz daha arttı bakalım hayırlısı

gizcim bilgecim inşallah canlar dediğiniz gibi siz opudan güzel haberler verirken bende müjdeli haberler verebilirim sonrada sizlerden alırız hamis haberlerini :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

su'cum sınavın güzel geçer ben o sınava gireli 12 sene oldu
inşallah sende alırsın hayırlısıyla ehliyetini :KK34:
benimki cüzdanda yer işgal etmekten başka bir işe yaramıyor :82:

ay pardon görümceydi degilmi oh maşall30 dk sonra çıkıyorum kızlar canım ne istiyor biliyormusunuz pizza ve aşure ne alaka degilmi valla zaten 70 kiloyum birde mamiş kalırsam ki inşallah 90 olurum gerçi razıyım valla

hayırlı cumalar kızlar
bu mübarek günün hürmetine rabbim gönlümüzdeki tüm duaları hayırlısıyla kabul eder inşallah
dün gece burada acayip yağmur yağdı camı açtım ve yüzüme vuran yağmur damlalarıyla gözyaşım karıştı ve hepimiz için dua ettim hayırlısını diledim :emir_bebek:

elfidacım benim pc'im masaüstü arada canım sıkılıyor oturuyorum

zaten bu tedavimde sadece ilk 2 gün yattım ondan sonra hep oturdum yavaşda olsa evde dolaştım
bu sefer içim daha ferah hem umut hem endişe arasındayım biraz ağrılarım var transferimin en başından beri karnımın en alt bölgesinde adet sancısının benzeri birşey dün akşamdan beri biraz daha arttı bakalım hayırlısı

gizcim bilgecim inşallah canlar dediğiniz gibi siz opudan güzel haberler verirken bende müjdeli haberler verebilirim sonrada sizlerden alırız hamis haberlerini :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

su'cum sınavın güzel geçer ben o sınava gireli 12 sene oldu
benimki cüzdanda yer işgal etmekten başka bir işe yaramıyor :82:

ben transferden sonra hiç giremiyecegim evde internet yok çünkü ama su ve bilgem le haberleşiriz onlar size haber verir annemde uzun kalırsam orda girerim ay gün gelseydi hayırlısıyla ceylin az kaldı canım son 6 gün ne kaldı ki bugün de bitti kabız olma sakın tamam mı dikkat et

ben transferden sonra hiç giremiyecegim evde internet yok çünkü ama su ve bilgem le haberleşiriz onlar size haber verir annemde uzun kalırsam orda girerim ay gün gelseydi hayırlısıyla ceylin az kaldı canım son 6 gün ne kaldı ki bugün de bitti kabız olma sakın tamam mı dikkat et

canım bu heycan inşş bir bebkle taçlansın
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

hayırlı cumalar kızlar

Elfidacım benim pc'im masaüstü arada canım sıkılıyor oturuyorum

Su'cum sınavın güzel geçer ben o sınava gireli 12 sene oldu
Benimki cüzdanda yer işgal etmekten başka bir işe yaramıyor :82:

canım rabbim bebğini kucaklamayı nasip etsin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşş

slm arkadaslar,
nasilsiniz?

tedavide olan tum arkadaslar insallah guzel sonuclar alirsiniz, allahim hepimizin hakkinda hayirlisini nasip etsin:KK71:

Kızlar iyi akşamlar..
Giz şu sıralar kontroldedir.. Umarım güzel sonuçlarla döner:)
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar ...
Yaban'ım hoşgeldin .. Melisa bebekten fırsat buldukta gelde topik şenlensin :):emir_bebek:
Dilem seninde yavruşun sağlıkla doğar inşallah :nazar::nazar:
Ceylin bende ara sıra girerim ama ilk iki gün biraz zor ama bi yandan da arkadaşlarımı habersiz bırakamam ..
En azından kızlar durumlar iyi der çıkarım :)
Sende bizi habersiz bırakmadığın için sağol..
Giz'in haberleriniride iletiriz seve seve :):KK69::KK69:

kızlar ben geldim yumoşlar büyüyor en büyügü15 olmuş en ufagı 8.5 dr çok iyi dedi yarın sabah tekrar çagırdı dozu ona göre ayarlıyacak yarın sabah belli olur bakalım doz miktarı
bilgem sen saat kaçta gideceksin kimle gidiyorsun yalnız mı yoksa hadi yarın bakalım kim kimi geçti )))))))) ben sabah 8.45 orda olucagım 10 da haberleri veririm

ben kaçtım gelince yazarım

kızlar ben geldim yumoşlar büyüyor en büyügü15 olmuş en ufagı 8.5 dr çok iyi dedi yarın sabah tekrar çagırdı dozu ona göre ayarlıyacak yarın sabah belli olur bakalım doz miktarı
bilgem sen saat kaçta gideceksin kimle gidiyorsun yalnız mı yoksa hadi yarın bakalım kim kimi geçti )))))))) ben sabah 8.45 orda olucagım 10 da haberleri veririm
hadi hayırlısı canım maşallah herşey yolunda...
hepte öğle olur inş...
allah (cc) yüzünüzü güldürsün....

demek bilgemle yarış yapıyonuz:)))

canım hadi hayılısı olsun
kaliteli olsun yumoşların
embiryoların
RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

evet canım yarış inşallah allah ım yüzümüzü güldürür hepimizin fadik canım ya ben anlamadıgım birşey var şimidi 15 biri en ufagı 8.5 nasıl olacak birini büyütürken digeri daha yüksek onu nasıl ayarlıyorlar nasıl oluyor

saol canım yeterim allah razı olsun
ya ben buraya çok alıştım nasıl koparım ayrılırım
fadigim yeterim bilgem su elfida ceylinim yabanım canım kardeşlerim

saol canım yeterim allah razı olsun
ya ben buraya çok alıştım nasıl koparım ayrılırım
fadigim yeterim bilgem su elfida ceylinim yabanım canım kardeşlerim

canım ne ayrılması yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

CANIM İNŞŞ HER ŞEY GÜZEL OLCAK İNŞŞŞŞŞ
BURASINI ŞENLENDİRECEKSİNİZ
İNŞŞŞŞŞŞ

X