Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam kızlar :KK3:

bilgem gizcim tedavileriniz nasıl gidiyor bakem
kızlar tedavide en kolay en güzel zamanlarınız bu bekleme kısmı acayip zor
acaba yatsammı,yok biraz hareket edeyim ayy kolumu uzatmayayım eğilme doğrulma
insan çok sters oluyor hayırlısı bakalım ne yaparsak yapalım mevlam bize meleğimizi bağışladıysa olur inşallah
:emir_bebek:

kızlar benim günler böyle geçiyor işte arada gelip kk ya takılıyorum :KK8:

Günaydınlar...
Ceylin bizim tedaviler gayet güzel giidyor şükür..
Senin de sonucu öğrenmeye az kaldı ...Bizde sabırsızlıkla bekliyoruz sonucunu :))

Giz
bugün akşam gideceksin değil mi kontrole???
Haberlerini bekliyorum ...
Bende yarın sabah gelince yazarım havadisleri..

Yeter
çok şüküdr sorun çözülmüş çok sevindim .. Tekrar aramızdasın...

günaydın kızlar nerdesiniz
yeter artık rahatla sorun kalmamış oh be de
benim 5 de randevuvar bakalım kaç mm büyümüş yumurtacıklareşim marketten yumurta alıyor al hanım kuluıçkuya yat diyor ya yıkıyor beni balkonda güvercinler yuva yapmıştı çocuk istemiyormusunuz diyene büyüyorlar deyip balkona çıkarırdı onun neşesi rahatlatıyor valla

Akşam haberlerini bekliyeceğiz.. Umarım yumoşlar güzel güzel büyümüştür .. :))

sagol inşallah bilgem 6 gibi burda olurum herhalde koşturarak gidececegiz bakalım senin kinide ben merak ediyorum ya kaç tane olmuş kaç mm of ilaç dozu aynımı kalacak merak işte
ceylin halay çekmemize az kaldı canım bizim bilgemle toplama işlemi olurken büyük bir ihtimal seninki sonuçlanacak tam bir dügün havası olacak inşallah

kızlar slmmmmmmmmmm
HAYIRLI CUMALAR
RABBİM DUALRIMIZI KABUL ETSİN [
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ/COLOR]

amin yetercigim
kmseler yok nerdeler ya yegenim gelecek bugün ay kızlar gelecek diye erkenden 7.30 da kaktım evi temizledim toparladım işten gelince direk kucagıma alıyım diye

amin yetercigim
kmseler yok nerdeler ya yegenim gelecek bugün ay kızlar gelecek diye erkenden 7.30 da kaktım evi temizledim toparladım işten gelince direk kucagıma alıyım diye

burdayız burda ya bizede gelsene temizlige ben yarınde yapamıyacam direksiyon sınavım var dua edin

merhaba canlar:KK16:

uzun zamandan sonra topikte bu heyacan iyi oldu...
hadi bakalım hepinizden güzel haberler bekliyoruz...
inş herşey yolunda gider...rabbim yüzünüzü güldürsün....

eminim ki su o sınavı yüksek puanla alırsın ben kendi evime zor yetiyorum vala 2+1 ama ne kadarda olsa yoruyor insanı
fadigim canım evet heyecan başladı topikte ilk ceylin ya bend emiştim 2011 3 hamiş girecek hadi kabul olur inşallah

burdayız burda ya bizede gelsene temizlige ben yarınde yapamıyacam direksiyon sınavım var dua edin
canım sakin olmaya çalış sakın stres yapma gerisi kolay...
ben çok stres yapmıştım:18:
inş bu sınavı da geçip ehliyetinide alırsın canım...

eminim ki su o sınavı yüksek puanla alırsın ben kendi evime zor yetiyorum vala 2+1 ama ne kadarda olsa yoruyor insanı
fadigim canım evet heyecan başladı topikte ilk ceylin ya bend emiştim 2011 3 hamiş girecek hadi kabul olur inşallah
inş canım inş....
inş 2011 ilk hamileleri sizler olacaksınız:KK64:

herşeyin hayırlısı canım bakalım zamanı geldiyse allahım yollar tez günde of 4 saatim kaldı dr gitmeye amanin

Kızlarrr acil olarak haber bekliyorum sizden İzmir'de acısız rahim filmi çeken neresi var, yaptıranlar bana bir haber verirse sevinirim, lütfen acil...

Kızlarrr acil olarak haber bekliyorum sizden İzmir'de acısız rahim filmi çeken neresi var, yaptıranlar bana bir haber verirse sevinirim, lütfen acil...

acısızmı rahim filmi o kadar acılı bir işlrm degilki nerden ögrendin bu bilgiyi ben hastanede yaptırmıştım ankarada tamam biraz sancı oluyor ama o kadar hg bu arada

kızlar yine kayboldunuz bende internetteki videoları izliyorum yumurta toplamayla ilgili çok tuhaf ya acayip bir işlem

Kızlar merhaba dışarda azıcık işim vardı hallettim geldim..
Bizler için dulara eden arkadaşlarımıza teşekkür ederimm .. Umarım bu dualar hepimizi sevindirir...

Giz heyecan yapma, akşam olsun gidip geleceksin dr'a güzel haberler alıcaksın sonra bize haber vereceksin hepsi bu:)
Ben çok merak ediyorum yumoşların ne kadar olmuşlar?
Bende heyecanlıyım yarın öğreneceğim..
İkimizde iğnelere devam edebilirz 1 hafta kadar .. Ben öyle tahmin ediyorum..
Bizim yumoşlar toplanırken de ceylinin haberi alırız...
İnşallah bebeği onunladır bize de umut olsun arkadaşımızz :)

Ben acısız rahim filmi duymadım..
Benim ki ağrılı olmuştu ama benim acı eşiğim düşük olduğundan ..
Ayrıca kişiden kişiye ve ehil elllere göre değişiyor..
Sonuç itibariyle 10 dk bir işlem ..
Allah kolaylık versin yinede :)

Giz bende izlemek istiyorum opu hemen bakıcam :)

Yeterimmm bizi sensiz koyma gayrii :)

Suuuu 'yummmm yine sana ayrı yazıyorum bakk...
Kıymetlimmmm :))
Ne alemlerdesin bakiiimm ?

Kızlar merhaba dışarda azıcık işim vardı hallettim geldim..
Bizler için dulara eden arkadaşlarımıza teşekkür ederimm .. Umarım bu dualar hepimizi sevindirir...

Giz heyecan yapma, akşam olsun gidip geleceksin dr'a güzel haberler alıcaksın sonra bize haber vereceksin hepsi bu:)
Ben çok merak ediyorum yumoşların ne kadar olmuşlar?
Bende heyecanlıyım yarın öğreneceğim..
İkimizde iğnelere devam edebilirz 1 hafta kadar .. Ben öyle tahmin ediyorum..
Bizim yumoşlar toplanırken de ceylinin haberi alırız...
İnşallah bebeği onunladır bize de umut olsun arkadaşımızz :)

Ben acısız rahim filmi duymadım..
Benim ki ağrılı olmuştu ama benim acı eşiğim düşük olduğundan ..
Ayrıca kişiden kişiye ve ehil elllere göre değişiyor..
Sonuç itibariyle 10 dk bir işlem ..
Allah kolaylık versin yinede :)

Giz bende izlemek istiyorum opu hemen bakıcam :)

Yeterimmm bizi sensiz koyma gayrii :)

ay canım size bol şans dileyorum arabbim yardımcınız olsun

teş ederim su nerelerdesin kara böcek
bilgem 1 hafta sürermi bilmem ama gerçi ben cumaya toplanır diyorum dogru bir hafta ya eltin ne yaptı bu arada benim akşamları bulanntı çok oluyor

X