Erkek faktör yüzünden aşılama olup tutan var mı

Tabiki çok şükür bir evladım var dünya tatlısı 🙏☺️kaç yaşındasınız peki siz? Tutmazsa hemen tüp bebeğe başlayacağız dedi doktor zaman kaybetmeyelim dedi tüp bebekte oran çok yüksekmiş çünkü tutma oranı inşallah tutar benimde sizinde çok merak ediyorum bu hafta kan testi yapılacak dua edin lütfen bende size edeceğim 🙏☺️

Tabiki çok şükür bir evladım var dünya tatlısı 🙏☺️kaç yaşındasınız peki siz? Tutmazsa hemen tüp bebeğe başlayacağız dedi doktor zaman kaybetmeyelim dedi tüp bebekte oran çok yüksekmiş çünkü tutma oranı inşallah tutar benimde sizinde çok merak ediyorum bu hafta kan testi yapılacak dua edin lütfen bende size edeceğim 🙏☺️
Salı günü 26 olacağım bende dua ediyorumm size inşallah dediğim gibi isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim🙏

Vitamin vermedi mi dr eşinize? Sigara kullanıyor mu?

Değerler gerçekten tüp bebek için çok fazla. Umarım en kolay şekilde kavuşursunuz bebişinize.
Verdi kullandı ama değerler ilk değerlere göre düştü sigara kullanıyordu bıraktı vitamin kullanırken ama değerler böyle düşüşe geçince geri başladı ama çok az içiyor

kizlar bu asilamaya napiyoruz kadin doguma gidip asilama。yaptirmak istiyorummu diyoruz

Stres de malesef regl etkiliyor canım
Çok stres mi yaptın acaba
Bilmiyorum ki canım olabilir bugün test yaptım negatif çıktı doktora gittim bazen testte çıkmayabilir kandan bakalım dedi kan aldı
Ultrasonla baktı kist falan oluştuysa oda engeller diye ama kistim falanda yok doktorda şaşırdı stres etkileyebilir dedi kan testi negatif çıkarsa adet söktürücü kullanıcam

Bilmiyorum ki canım olabilir bugün test yaptım negatif çıktı doktora gittim bazen testte çıkmayabilir kandan bakalım dedi kan aldı
Ultrasonla baktı kist falan oluştuysa oda engeller diye ama kistim falanda yok doktorda şaşırdı stres etkileyebilir dedi kan testi negatif çıkarsa adet söktürücü kullanıcam
Anladım tatlım
Sonucınu bizimle de paylaş

Merhaba kızlar. Eşimin sperm değerleri yüzünden ileri hareketli hızı düşük aşılama kararı alındı. Bu nedenle aşılama yapılıp aşılaması tutan var mı
Benim eşimin morfolojisi 1 çıktı. Nisan 2022 aşılama yaptık tutmadı. Ama biz şubat ayından beri kür kullandık. Şuan çok şükür 6 haftalik hamileyim. Sizin eşinizin morfolojisi 4 yani bizimki kadar kötü değil.

Benim eşimin morfolojisi 1 çıktı. Nisan 2022 aşılama yaptık tutmadı. Ama biz şubat ayından beri kür kullandık. Şuan çok şükür 6 haftalik hamileyim. Sizin eşinizin morfolojisi 4 yani bizimki kadar kötü değil.
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bebeğinizi🤲 Hangi kürü kullanmıştınız

sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah
hangi kürü kullandınız?

Eşimin de 1 çıktı, spermler de düşük, dr aşılama dedi, ben de merak ediyorum hangi kürlerdi acaba 😢

X