Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
8+3 karindan kizlar yorum bekliyorum

Eklentiler

• 20230413_153445.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 64
  • 20230413_153449.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba doğum yapmışsınız bebeğinizin cinsiyeti ne oldu

Kızım oldu 25 günlük oldu
Canım Allah uzun omurler versın yavruna bende bır cok denedım yumurta takı catlatma ıgnesı karbonatlı su ıle dus tek yanlıs yaptıgım sey ıgne gunu ılıskı oldu yanı 6. Saat ve 35.saatte ılıskı 42. Saattede kasık agrısı yumurtama zamanındakı ılıskı saatını esım yuzunden ayarlayamadım suan adetı beklemedeyım bilmıyorum hıcmı sansım yok erkek bebek ıcın acaba 35. Saatten erkek bebek olmma ıhtımalı varmı yoksa tupte beklen x lernı dolledı yumurtayı kafam karma karısık

Arkadaşlar günaydın, ovulasyon takibi yapıp hamile olanlar,çatlama tarih saatini verebilir mi? Ay evresine bakicam
Canım ben vereyım dogrulugu nasıl bılmıyorum ama bende ozellıkle ayın evresınıntakıp ettım eril zmana getırmeye calıstım ama bırde sen bak bakayım sımdı bwn 2 mayıs 15.45 te igne oldum
36 saat sonra catladıysa 4 mayıs 3.45 te catlaması lazım ama ben net bır sekılde agrıyı 4 mayıs sabah 9.50 de hıssettım bı bakarmısın tuttuysa cınsıyet nw olur

4 Mayıs 14.33 de kıza geçiyor

Hiç öyle düşünmeyin yumurtlamadan önce hamile kalıp erkek olanlarda oluyor kesinlikle herseyden önce nasip kısmet bunlar bizim elimizden gelen yöntemler kiminde tutuyor kiminde tutmuyor hayırlısı olsun hakkınızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…