erkek bebek anneleri bebeğimin torbalarında su varmış bilgisi olan var mı?

vozden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
19
0
Merhaba,
1 aylık ikiz erkek bebeklerimin aylık kontrolunda doktorumuz bir tanesinin torbasında su olduğunu söyledi. takip edeceğiz 1 yıl içinde düzelmezse çocuk cerrahisine yönlendireceğim dedi. Kayın valdem durumu öğrenince bir komşusunun çocuğunada aynı şeyin söylendiğini ve 1 yıl bekledikleri için çocuğun yumurtalıklarından birinin çürüdüğünü ve alındığını, ileride çocuk sahibi olamayacağını söyledi. Tabi tahmin edersinizki moral filan kalmadı. Nette baktım fakat fazla bir bilgi edinemedim. Bu hafta eşim izin alacak iş yerinden ve çocuk cerrahisinden randevu alıp gideceğiz fakat o zamana kadar bile meraktan ölüyorum çok moralim bozuldu. Ayrıca yine o bebeğimde titreme oluyor yani korkunca irkilmeden ziyade arada titriyor ayakları ellerifilan doktor olur dedi başka birşey demedi ama insan sinir oluyor onun sürekli titrediğini görünce, kucağına alan herkes de söylüyor ya bu çocuk titriyor diye moralim bozuluyor. Bu tecrübeleri yaşayan varsa paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…