erkek bebeği olan annelerin dikkatine

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
757
5
erkek bebek sahibi olan anneler bebeklerinizin pipisinde intihap olup onu elinizle oynaya oynaya pipisi aşağıya doğru yavaş yavaş yaparak(banyo sonrası daha iyi olur yumuşatığı için) acıtmadan narin narin intihapını çıkarmayı sakın unutmayın, çünkü bebekte sancı yapıp bebeği huysuzlandırıyor. bu intihap sık olmakla birlikte her bir hafta yada 10 günde tekrarlayan bi durum. benim kızım olmasına rağmen bu bilgiyi paylaşayım dedim deneyin görünnot bu olay sünnet olana kadar devam eder olduktan sonra tekrarlamaz.)birde canın yakmadan yapınki kanamasın kanaması durumda paniklemeyin bişiy olmaz o canının yandığına ve narince yapmadığınıza işarettir.söylemesi benden yapıp yapmaması size kalmış

bu bilgiyi doğum yapmışlar bölümünede yazayımki herkes görsün bilgilensin

Son düzenleme:
evet kızlar kesinlikle oynamayın bebeklerin pipisiyle iltihap akıtalım derken mikrop kaptırırız aman allah korusun bu yazıyı çok okudum ben inanın kızıyorum da yapanlara sünnet kısmını sakın ellemeyin ilerde bebekde psikolojik çöküntü yaratırmış sonuçta erkek bebek allah korusun öyle bişey olsaydı kontrole gidildiğinde doktorlar bunu yapardı yada 10günde bir uygulamamız için bilgi verirdi hastanede doğum yapotıktan sonra çocuk doktoru da geliyor muayene ediyor ben böyle birşeye ne rastladım ne de duydum sakın kızlar sakın

internette falan araştırısan daha iyi bi bilgi alırsın çünkü konuyu doğum yapanlar bölümüne yazdım yarı doktor yapın diyor yarı doktorlar yapmayın diye yazmış arkadaşlar bunun neresi doğru araştırılır kime inanacağımızı şaştık inanın internette araştırdım ve yapın diyo tabi herkes serbest yap yada yapma kimin aklına fikrine uyar sakıncalı görüp yada görmüyosa kişiye kalmış benim erkek çoçuğum olsaydı erkenden sünnet ettirirdim heraldea.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…