erkek arkadasıma doğumgünü hediyesi

filtrekahve00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2016
41
9
29
herkese merhabaa arkadaşlar.ağustosta erkek arkadaşımın doğumgünü var.fakat hala bişeye karar veremedim.aklımda
eşofman takımı,spor ayakkabı ve saat var.
ancak eşofman takımları istediğim gibi bulamıyorum biraz uygun fiyatlı ve güzel bildiğiniz markalar var mı? ayrıca ayakkabı nerden alabilirim :/ veyada başka bir önerisi olannn??

Hmm aslan burcu. :)
Kendimden biliyorum eşofman pijama aşığıyımdır ama hediye edilsin istemem açıkçası. :)
Güzel bir saat alabilirsin.
Ayakkabı fikri de iyi ama zevkine ve ayağına göre almak sıkıntı olabilir.
Şık bi saat alıp ufacık bi not iliştirirsin yanına da tadından yenmez.
Erkek için yeterli bi hediye bence. :KK39:

Hmm aslan burcu. :)
Kendimden biliyorum eşofman pijama aşığıyımdır ama hediye edilsin istemem açıkçası. :)
Güzel bir saat alabilirsin.
Ayakkabı fikri de iyi ama zevkine ve ayağına göre almak sıkıntı olabilir.
Şık bi saat alıp ufacık bi not iliştirirsin yanına da tadından yenmez.
Erkek için yeterli bi hediye bence. :KK39:

eşfman giymeyi seviyor ama düzgün bir takımı yok o yüzden düşündüm. ayakkabı numarasını biliyorum ama erkek ayakkabısından hiç anlamıyorum sanırım :KK43:

500 den aşağı saat bulmak zor. Beğendiği güneş gözlüğü varsa alabilirsiniz ray-ban olabilir. Yada güzel bir parfüm daha ekonomik olur.

eşfman giymeyi seviyor ama düzgün bir takımı yok o yüzden düşündüm. ayakkabı numarasını biliyorum ama erkek ayakkabısından hiç anlamıyorum sanırım :KK43:
İşte saat diyorum ya bu yüzden.:-)
Öyle çok pahalı birşey alma zaten çok kalitelileri çok pahalı oluyor.
Takımı yoksa bırak kendi alsın veya başka zaman al, doğum günü hediyesi abes olur çünkü.

Benimde nisanlima kurban bayramında hediye almamlazım daha bir buçuk ay var ama yavaş yavaş araştırıyorum sana siralamaylafikir vereyim
1.ikinizin fotoğrafını iki ayrı tisort e baskı yaptirabilirsin
2.kupa bardaklara ikinizin resmini yaptirabilirsin
3.erkek pijama takımı alabilirsin internetten siparis edebilirsin fiyatları cooookk uygun
4.duvar saatine ikinizin fotoğrafını yaptirabilirsin
5.ona özel tesbih yaptirabilirsin (Ben ay yıldız, 3 hilal ve bozkurt gümüş taşlı tesbih yaptirmistim)
6. Ismine dair anahtarlık kemer cüzdan kartvizitlik kalem yapıyorlar bundan yaptirabilirsin

üstünüzde resminiz olan birsey almada :) Saat alinacaksa söyle adam gibi kaliteli birsey olucak (bana göre). bunun disinda klasik olarak: tesbih, kol dügmesi, kisiye özel cüzdan yada ruhsatlik, parfüm olabilir. Herhangi bir koleksiyonu varmi? birde hobbilerine, ilgisine göre bir hediye daha güzel olur.

Cüzdan iyi fikir, erkekler cüzdanlarini masaya koymayı cok seviyorlar. Şık ve kaliteli bir cüzdan alabilirsin.

Parfüm de iyidir bence ama iste begenmeme ya da teninde iyi kokmama ihtimali var.

Gitmek istedigi bir kurs varsa ona yazdırabilirsin de. Yüzme, yabancı dil vs vs..

Ya da hos bir gömlek alıp, kendi hazirladigin seyleri yiyeceginiz bir piknige cikarabilirsin havalar da güzel.

X