erkek arkadaşim geliyor

E madem oyleydi niye o kadar dert yandin? Kimsenin evine gitme.
Ayrica ONDAN DAHA IYISINI BULAMAYACAGINDAN değil ONDAN BASKASINI BULAMADIGIN ICIN tekrardan birlestin bence...
sana noluyo ya onun yanindayken dünyanin en mutlu kiziyim sen niye çekemiyon

basta sevmiyodum ama artik bagimlisiyim onun

ailesiyle tanışıyorsun hatta sülalesini tanıyorsun evlenelim dersen evlenecek bir çocuk seviyorsun bağlısın evine gitmeyi düşünüyorsun ona güveniyorsun iyi hoş
bu yorumlar ne peki evinde kamera varsa hadi yok başka bir şey olursa bunları neden niye diyorsun peki bu nedir oyun mu bunlar sevdigin güvendiğin evlenelim diyebileceğin birine nasıl yakıştırıyorsun

bu yorumlardaki tutarsızlık nedir ?

sana noluyo ya onun yanindayken dünyanin en mutlu kiziyim sen niye çekemiyon

Hahahahha ayy hic gulecegim yoktu. Erkek yoklugundan hatalara surukleme kendini. Yarin öbür gün ayy cok kotu seyler oldu diye konu ac o zaman iyi konusurum ben haberin olsun...
Kendini ucuruma atma..

ya saçmalamayin tabiki ona guveniyorum.kisa surelik tutulan evlere ev sahipleri kamera koyarsa diye şüphelendim

Arkadasım konu aciyosun.fikir istiyorsun.burda insanlar sana soru soruyor fikir beyan ediyor.hosuna gitmeyen birsey duydugunda insanlari tersliyosun.ama aksine seni pohpohlasalar istedigin cevaplari alsan senden mutlusu yok.
burdaki kimsenin birbirini cekememe gibi bi durumuz olamaz.neticede kimse birbirini tanimiyor gormuyor.kim neden kiskansin seni?
Kaldi ki derdim var bolumunden konu acip fikir danisiyosun o halde soylenenler hosuna gitmiyorsa KİBAR BİR DILLE TESEKKUR EDERSIN.
kimsenin kimseyi terslemeye HAKKI YOK.
sen birini bulmussun evine gitmissn yemek yapmissin vs..bunlar bizim derdimiz degil.
sadece fikir belirten insanlariz bizler.
hosuna gitmiyorsa yorumlar konu acmazsin eger ki aciyorsan yapilan yorumlara saygili sekilde cevap verirsin..
bu isin olmasi gereken bu..

Hahahahha ayy hic gulecegim yoktu. Erkek yoklugundan hatalara surukleme kendini. Yarin öbür gün ayy cok kotu seyler oldu diye konu ac o zaman iyi konusurum ben haberin olsun...
Kendini ucuruma atma..
biz ayni yatakta da yattik uyuduk hanfendi olsaydi o zmn olurdu bisey

ya aslinda sorun var hadi tuttuğu evde kamera varsa ve bizim görüntulerimizi aileme gosterirlerse

Sen de bu ? Varsa ona evinde yemek yapmayı bırak dışarda bile yemek yemeyin bence..ya da ailelere kadar tanışıliyor ama senin böyle bir korkun varsa demek ki yemeği yiyip aldığınız enerjinin etkisi ile yediklerinizi eritmek için güreş falan mı yapar diye düşünüyorsun yoksa uyku hapimi? Ne diyelim sen sonunda üzülmeyecEğin ne işe onu yasa..

Bu kizlarin da beni kiskaniyolar tribi beni olduruyor yaa. Kimse sizi gormedi bilmiyor burdaki cogu insanin sevgilisi var ya da evliler seni niye kiskansinlar kendini ne kadar onemsiyosun hayret bi sey.

Konuna gelince guveniyorsan tabi ki kal yemek bi sekilde hallolur makarna yapilir, netten tariflere bakarsiniz yaparsiniz.

ya ne bosluğu ben bu kiiyi dort yildir sevgilim iki ay ayrilik girdi araya sadece

ya kamerayi ev sahibi koyar diye korktum sevgilmden suphem olabilirmi sizce lutfen iyi okuyun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…