Erkek arkadaşım benle sevgili olmadan seneler önce?

soylenilene degil de goruntuye takmak tam sizlik hareket

matmazelvera siteye bilgisayardan mı, cep telefonunuzdaki tarayıcıdan mı giriyorsunuz ? Seçmiş olduğunuz yazı renkleri cep telefonu ile giren kullanıcıların okumasını zorlaştıran ve göz yoran renkler; özellikle ilk sayfadaki sarı renkli mesajınız. Üyeler de sizi bu yüzden uyarmış.

Üniversite okurken 3 sene sevgilisi ve kızın arkadaşıyla aynı evde yaşadığını itiraf etti siz olsanız ne yapardınız ?
Geçmiş bitmiş geçmiş , geçmişini kontrol edemezsin , bugüne ve geleceğinize bak sevgilini seviyorsan

Hanımlar iyi misiniz sıcak mı çarptı? Rica ediyorum olmadık sebeplerden de polemik çıkmasın.

Üniversite okurken 3 sene sevgilisi ve kızın arkadaşıyla aynı evde yaşadığını itiraf etti siz olsanız ne yapardınız ?
Evet geçmişte kalmış ama ben olsam kafama takardım. Bazı erkekler seneler sonra eskiye özlem duyup irtibat kurmaya kalkıyor. Üç sene beraber yaşamışlar ya sonradan tekrar görüşmeye başlarlarsa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…