erkek anneleri dikkat

sekertas

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
139
0
kızlar merhaba

salı günü sabah oğlumun altını değiştirirken annem sağ kasığındaki ufak şişliği gördü. hafifçe bastırınca kayboldu. hemen alıp hastahaneye götürdük dr fıtık dedi. dün çocuk cerrahına götürdük haftaya ameliyat dedi. iyiki annemlerdeymişim kızlar yoksa ben ya farketmezdim ya da geç farkederdim. sağolsun annem farketti. oğluşum haftaya çarşamba ameliyat olacak. allah daha büyük dert vermesin diyorum ne bana ne başka bir anneye.

bu linkte konuyla ilgili bilgi var.
http://www.saglikbilgisi.com/makale/Çocuklarda+kasık+fıtığı+ve+hidrosel

aman kızlar oğluşlarınıza dikkat edin. altlarını değiştiriken kasıklarını kontrol edin. erken farketmek önemli çünkü geç kalınca kısırlığa bile neden olabiliyor. umarım kimsenin başına gelmez.

geçmiş olsun canım çok üzüldüm yavruna inş sağ sağlim ameliyatıda atlatırsınız allah başka hasatlık vermesin canım

geçmiş olsun canım endişe etme benim oğluşum geçen sene oldu.fıtık amaeliyatı olurken sünnetinide yaptırdım.akşama kadar taburcu ediyorlar.şimdiden geçmiş olsun.

Geçmiş olsun.Erken fark etmen de çok güzel olmuş.Bizide bilgilendirdiğin için ayrıca teşekkür ederim.

Geçmiş olsun arkadaşım rabbim sağlık sıhhat versin oğluna.....Bilgilendirdiğin için ayrıca teşekkürler..........

canım allah şifa versin bian önce iyileşir yavrun inş. bizleride bilgilendirdiğin için sağol.

geçmişler olsun arkadaşım dilerim sorunsuz geçer benim oglumdada dogumdan hidroseli [su fıtıgı] vardı neyseki kendi kendine geçti arkadaşlar yumurtalarınada dikkat edin eger yukarda yani kasıkta olursa oda kısırlık sebebi olabiliyomuş çünkü

canım geçmiş olsun, Allah'ım bebişine sağlık versin sorunsuz bir şekilde atlatırsınız bu durumu inş.

kızlar merhaba

salı günü sabah oğlumun altını değiştirirken annem sağ kasığındaki ufak şişliği gördü. hafifçe bastırınca kayboldu. hemen alıp hastahaneye götürdük dr fıtık dedi. dün çocuk cerrahına götürdük haftaya ameliyat dedi. iyiki annemlerdeymişim kızlar yoksa ben ya farketmezdim ya da geç farkederdim. sağolsun annem farketti. oğluşum haftaya çarşamba ameliyat olacak. allah daha büyük dert vermesin diyorum ne bana ne başka bir anneye.

bu linkte konuyla ilgili bilgi var.
http://www.saglikbilgisi.com/makale/Çocuklarda+kasık+fıtığı+ve+hidrosel

aman kızlar oğluşlarınıza dikkat edin. altlarını değiştiriken kasıklarını kontrol edin. erken farketmek önemli çünkü geç kalınca kısırlığa bile neden olabiliyor. umarım kimsenin başına gelmez.
geçmiş olsun canım,inşallah en kısa zamanda sağlığını kazanır,Allah sağlık sıhhat versin..

X