Anket Erkegin Kalbine giden yol mideden geçer?

Erkegin kalbine giden yok migdeden gecer!!

• Ankete Katılan
    44

lafael

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
572
3
............................................

Son düzenleme:
Bu sozu herkes soyler!!! sizce dogrumudur??

yalannnn külliyen yalannn :mymeka:

göbeğine giden yol midesinden geçio okadar :dilcikar:

ben ne börekler, tatlılar, yemekler biliyorum daa.. yapmak nasip olmadı bilee :çok üzgünüm:

belki de yapmadım diye ayrıldık ay ne bilim kafamçokkarıştı

bence cok guzel yemekler yapmak yeterli değildir tatlicadiarzu erkeğin kalbine giden yol cekici, kendini yenileyen, hareketli bayandan gecer şakkıdı

Aynen katılıyorum sevgili kızım sana kalbine değil midesine ve dolayısıyla göbeğine gider mideden giden yol. Göbek yapmaktan başka bir işe yaramaz.

Seni özledim çılgın kız .......Şeniz

gördğüm kadarıyla erkekler yemeğe çok düşkün...ama iyi yemek yapamıyo diye sevdiğinden soğur mu yani o kadar da öküz olabilirler mi gerçekten bilmiyorum??? :uhm:

Ay benim sevgilim bogazina cok düskündür ve agzinin tadini bilir..
Onun kalbine giden yok kesinlikle midesinden geciyor jeyyar

İlk yaptığım ve bir türlü birşeye benzetemediğim yemekler afiyetle yiyen ve bu yüzden hala bırakamayan bir kocam var.
Alakası yok bence.

benim kesin midesinden geçiyor yok ya hatta kalbi midesindetatlicadiarzu
en büyük tartışmalarımız yemekten çıkar :roflol:

Her ne kadar boğazına düşkün olsada, ben yemekten anlamayan biri olsaydım beni yine severdi kanımca. :icecream:

Walla benim aşkım da ağzının tadını bilir yani yiyicilerden yanii.
Kendileri çokta şanslı çok güzel yemek ve hamurişi yaparım
Önceleri inanmıyordu yaptıklarımı yedikten sonra inandı.
Tabi bunlar da etkendir erkekler için bnce.yerimseniben
Ama sırf güzel yemek yapıyo diye de bi kadınla beraber olmazlar yada güzel yemek yapamıyo diye de ayrılmazlar yaniia.s.

kesinlikle evet evet evt kocamdan biliyorum erkein kalbinede gnlüne de giden yol midesinden geçer eve işten yorgun argın aç bitap gelen koca evde gecelikle deniz akkaya da beklese yemek yoksa bir çeker iki çeker bırakır ben açım der.

benim erkek arkadaşım yemeyi çok seviyo ama yedikleri artık kalbine mi gider yoksa midesine mi bilemiyorum :dance::dance:

valla ben çalışmadığım dönemde o kadar özenerek yaptığım yemekler sonrası bir tartışma yaşadığımızda asla o yemeği de yemiyordu,masayada oturmuyordu..
aksine tüm gün gezerdim akşam geldiğinde kahvaltılık,yumurta,tost ile güzel bir masa hazırlardım..gırgır yaparak yerdik..:1rolleyes:
çünkü hep der yüzün gülmeyecekse bana yemek yapma..gamyoncuiremsu
benim kocam için de geçerli diil malesef:1closedeyes:

Benim eşime gör midesinden değil ilgiden geçer o yol..........................
Evde hiç yemeğim olmsada da tatlıdil, güleryüzle halleder ortak birşeyler buluruz.
.

Umarım kalbine giden yol midesinden geçmiodur yoksa yandimmmm Kalbine gidemem bile :sm_confused:

X