Erimeyen mamalar. Conformil nutrikonfor vs..

Nurcanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
1
0
36
Merhaba arkadaslar. Bi konuda tecrubelerinize ihtiyacim var. 1 aylik bi kizim var. Suyum bityigi icin sezeryanle erken dogum yaptim. 1 hafta sutum gelmedi. Biz de bu arada mecbur mama verdik. Sonra da memeye tam alistiramadim bi turlu. Ne yaptiysam olmadi. Sma mama veriyoduk ilk. Sonra gaz problemimiz olunca aptamil conformil aldi esim. Ama onu da yavrum hic yemedi. Simdi bebelac nutrikonfor aldik ama bu mama da erimek bilmiyor. Forumlards okudugum kadariyla kaynar suda hazirlayip sut saklama kaplariyla iyice calkalayinca ancak eriyor. Boyle hazirlamasi da minimum 10 dk aliyor. Bu arada cocugum sakinlesmek bilmiyor. Normal hazirlayica biberonu tikiyor. Bu sorunla karsilasan var mi aranızda. Nasil basa ciktiniz. Lutfen yardim.

Ben enbaşından beri aptamil comformil veriyorum bebeğime.evet topak kaldığı için tıkanıyor.ben mama suyu ayarlı homend çay makinesinde suyu 40derecede ısıtıp mamasıyı koyup tahta kaşıkla biberonun yan kenarlarına eZdire ezdire karıştırıp öle veriodum.ona rağmen tıkanırsa , biberonu bebeğimin ağZından çıkarıp ucunu içime çekip geri veriodum . Biraz zor ama çok iyi bir mama conformil.şuan bebeğim 11aylık ve hipp combiotic kullanıyorum,onda öyle bi sorun yok.deneyebilirsin.

X