Erdek veya başka bir tatil beldesinde ev almak

Damdakiperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2021
1.656
2.240
Selam arkadaşlar,
Elimde yaklaşık 2 milyon TL kadar bir tutar var. Tutar düşük farkındayım ancak bir yazlık almak istiyorum. Erdek/Ocaklar köyü olabilir dedi biri,hiç fikrim yok veya başka bir yer de olabilir. Görece İstanbul'a biraz yakın ve denizi temiz bir yer neresi olabilir sizce? Erdek veya başka bir yer hakkında bilgisi/fikri olanlar yazabilirse çok sevinirim, teşekkürler

Mune Mune Mune hanım bu konuyu Bdv'ye taşıyabilir miyiz. Burda kimse görmüyor, profile de ekledim ama sanırım bdv kadar yoğun görülmüyor. Param erimeden bir aksiyon almak istiyorum, bdv'de bayağı bir yorum geleceğini umuyorum. İzninizle taşıyabilir miyiz bdvye

Selam arkadaşlar,
Elimde yaklaşık 2 milyon TL kadar bir tutar var. Tutar düşük farkındayım ancak bir yazlık almak istiyorum. Erdek/Ocaklar köyü olabilir dedi biri,hiç fikrim yok veya başka bir yer de olabilir. Görece İstanbul'a biraz yakın ve denizi temiz bir yer neresi olabilir sizce? Erdek veya başka bir yer hakkında bilgisi/fikri olanlar yazabilirse çok sevinirim, teşekkürler
Üstüne kredi çekerseniz Balıkesir dusunebilisiniz

Karasu degil ama Tekirdag taraflarina bakabilirsiniz. Benim favorim Saros korfezi kiyilari ama orda rakamlar bi tik yuksek.

Bu arada Erdek cidden guzel bir yerdir, birkac sene once elinizdeki rakama denize nazir havuzlu villa alirdiniz ama su an oralar dahi uctu gitti.

Selam arkadaşlar,
Altınoluk ve Güreye bakabilirsiniz.

X