*erdek, altınoluk, akçay, ayvalık ???

betul0123

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
55
6
Merhaba,
Ailemle tatile gideceğiz.
Erdek mi, altınoluk mu, akçay mı, ayvalık mı güzel.
Lütfen acil yardım edin çok az zamanımız kaldı.

Merhaba,
Ailemle tatile gideceğiz.
Erdek mi, altınoluk mu, akçay mı, ayvalık mı güzel.
Lütfen acil yardım edin çok az zamanımız kaldı.
şimdi artı ve eksilerine göre yazayım:
Altınoluk iyidir ama küçüktür turlar düzenlenir bozcaada vs gidilir. şirin birköyü vardır buz gibi karadutu koruk suyu falan meşhurdur. gece çarşısı falan güzeldir.denizi temiz ve güzeldir hareketlidir ama tatmin etmeyebilir.
. Ayvalıkta güzeldir.ayvalık bambaşkadır kafa dinlemek için birebirdir yalnı sıkılma söz konusu olabilir insan azdır çünkü. bilhassa cunda adasını ben çok severim turistik ve şahsına münhasır sakin bir yerdir balık lokantaları ile ün salmışıtr.yalnız sessizdir pek insan yoktur..kısacası tam emekli yeridir..eğer hareketli bol kalabalık,bol şaşalı ışıltılı çarşılı pazarlı bir yer düşünürseniz akçay derim bizim orda yazlık var şu aralar epey hareketli yalnız trafik problem olabiliyor.dönüşler sıkıntılı.malum istbuldan ankdan çok giden oluyor.
erdeğe gelince çok bilmem ama denizi epey pistir deniz anası kaynar genelde ama şimdilerde nasıl bilemem diğerleri kadar hareketlimi bilmiyorum ama bana hangisi güzel die sorduğun için ben her açıdan akçay derimikinci sıralma altınoluk

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim.
Akçaya rezervasyonsuz gidersek yer bulabilir miyiz. Denizi güzel mi?
Birde erdek diyende çok olduğu için kafamız çok karıştı

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim.
Akçaya rezervasyonsuz gidersek yer bulabilir miyiz. Denizi güzel mi?
Birde erdek diyende çok olduğu için kafamız çok karıştı

valla canım okadarını bilemicem istersen netten telfon numaralarına ulaş akçay pansiyonların öğren..denize gelince denizi güzel temiz biz seviyoruz.son karar senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…