Erdal sarizeybek teşekkürler komutanim

gelmesendeolur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
1.188
45
44
Erdal Sarızeybek'in, katıldığı tv programında umut veren konuşmalarını ve gözlerindeki ışığı gördüm ve büyülendim...Böyle insanların varlığından haberimiz yokmuş meğer.. o ne kadar büyük bir yürek .Atatürkten sonra hayran olduğum tek kişi ..zaten bu tür adamlardan dünyaya pek fazla gelmiyor yüzyılda bir ..çok uzun zaman sonra gözlerinde geleceği görebilmenin gururunu taşıyan bir adamın sözlerini dinledik..Gerçekten duygularımıza tercüman olan yegane bir insan...hemen gidip Ya Gazi Paşa Duyarsa adlı kitabını aldım..ve keşke onun için daha fazlasını yapabilsem..yıllardır ümitsizce mücadele edilen terör illetine karşı ve üstelik tüm yaşanmışlıklara,acılarımıza rağmen ,hala bu kadar umut verici konuşabilmesi takdir edilecek bir durum...ATATÜRKÇÜ gençlik adına kendisine sonsuz teşekkür ederim..hayatında her alanda başarı ve sağlıklı günler dilerim...onun açacağı bir yol varsa sonuna kadar yanındayız....ERDAL SARIZEYBEK'İ devletin üstün mertebelerinde görmeyi çok isteriz.a.s.

Bana birşeylerin düzeleceği umudunu veren 2 kişi var.
1- Erdal Sarızeybek
2-Osman Pamukoğlu Benim 5 arkadaşım var doğuda o bölgelerde askerlik yapan her an için aklımda ve birgün onlarında kara haberleri gelirmi diye düşünüyorum(ALLAH KORUSUN)
Oradaki bütün mehmetçiklerimizi korusun Rabbim...

Bu insanlar zamanında o bölgelerde bulunmuş, görevini layıkıyla yapmış,
ordumuzun önemli kademelerinden ve gerçekten işin içinden gelen kişiler.
Bizde eşimin görevi dolayısıyla 2 yıl Hakkari de bulunduk oradaki halk bile
hala biliyor Osman paşayı ve Erdal Sarızeybek'i . Efsane komutan derlerdi
Dilerim böyle yüreğimize su serpecek, gerçekten sorun değil çözüm
üretecek daha çok kişiler olur. Teşekkürünüze canı gönülden katılıyorum.

Bu insanlar zamanında o bölgelerde bulunmuş, görevini layıkıyla yapmış,
ordumuzun önemli kademelerinden ve gerçekten işin içinden gelen kişiler.
Bizde eşimin görevi dolayısıyla 2 yıl Hakkari de bulunduk oradaki halk bile
hala biliyor Osman paşayı ve Erdal Sarızeybek'i . Efsane komutan derlerdi
Dilerim böyle yüreğimize su serpecek, gerçekten sorun değil çözüm
üretecek daha çok kişiler olur. Teşekkürünüze canı gönülden katılıyorum.

acele edelim fazla zaman kalmadı daha fazla kan akmasın...

canım görevde kalarak ÜLKEME hizmet vermek en etkilisidir sadece konuşmak yetmiyor gönül böylesini arzu ederdi çünkü ülkemizin böyle yiğit evlatlara ihtiyacı var

Osman pamukoğlu ve sarı zeybek işte gerçek Atatürkçüler gerçek vatanseverler... Onları devletin başında devleti yönetenlerin arasında görsem ruhum rahat edecek .....!!!!!!!!!!!!!!

Artik oturup sadece tebrik ve teşekkür etmek yeterli gelmiyor...ülkenin içinde bulunduğu bu karmaşik dönemde gelin tek yumruk tek bilek olalim..erdal sarizeybek'in başlattiği sivil kurmay hareketine sizlerde katilin...

herkesin içten duygularına katılıyorum..
Böyle komutanlara çok ama çok ihtiyacımız var...

Pamukoğlunu bende tv de izledim gerçekten ihtiyacımız olan kişi
Bence
Ama
Kızlar burası parti yada kişi propagandası yapılacak bir site degil.
Tecrübelerime göre konuşuyorum arkadaşlarım...

a.skesinlikle ben de teşekkür ediyoruma.s. kendisi teröre karşı net ve çözüm dolu yaklaşım sergileyen tek insandır bence bu ülkedea.s

dün akşam ,siyaset meydanı adlı Programda Sayın,Sarızeybek'in Her zamanki gibi etkili ve doğru tespitleri ,iç ve dış hainlere tokat gibi çarpan sözleri vardı.

Ve yine işine gelmeyenler bunu showanizm olarak değerlendirdi.

Ama TÜRK Gençliği kimin ne olduğunu yine Sarızeybek'in sayesinde artık çok daha iyi ayırdedebiliyor.

Sarızeybek'i diğer konuklardan ayıran bir başka neden ise barzaniye sayın demeyip ,peşmerge demesi ve diğer konuk gibi uslubunu bozup, özür dilemek zorunda kalmamasıydı.Buda Onun ne kadar, olgun kişilikli ,onurlu, bilgili, tecrübeli olduğunu gösterir işte bu yüzden her zaman Onun yanındayız..

Aynı duyguları paylaşan herkez adına kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum.

emin olun ki diğer konukların sataşmaları ve karşıt tavırlarda bulunmaları bizim gözümüzde hiç birşeyi değiştiremez çünkü ''güneş balçıkla sıvanmaz'' birbirimize gönülden bağlıyız

VATAN ...MİLLET...SAKARYA

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

X