Epilepsi sıçraması miyoklonik epilepsi olan varmı

rcline

Guru
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2010
58
21
Kızlar merhabalae bnm 1.5 yıl önce sağ elimde sıçrama başladı sonra sol ele geçti ve stresli zmaanlar yaşadım sonucunda tüm vucuduma yayıldı sıçramalar her 10 sn yede bir oluyor hatta bna geçen hafta epilepsi teshisi kondu bu sebeple ama bn hiç bayılmadım gözlerim dalıyor fakat bilincidimi kaybetmiyorum gözüm daldıgında duyuorum yani . Eeg iki kere cekildim ikiside bozuk ışık bnm için tetiklenmiş sizde böyle bir başlangıc oldumu ben cok korkuyorum ya daha kötü olursam diye

Bnmde 2 eeg m çekildi bozuk çıktı ama hiç bayılmak olmadi daha kötü olursa diye bnde korkuyorum sizin nasil oldu

Uykudan uyanınca anı sicramalarim oluyor evet
Miyoklanik epilepsi için nöroloğa git hiç korkma çok ciddi bir epilepsi sekli değil bnm hala geçmedi sıçramalarım ama zaman kaybetme ilerliyor cünkü ama ilaçları kullandıgım için eegm temiz cıktı hemen randevu alıp epilepsi konusunda iyi bir doktora git cnm

Miyoklanik epilepsi için nöroloğa git hiç korkma çok ciddi bir epilepsi sekli değil bnm hala geçmedi sıçramalarım ama zaman kaybetme ilerliyor cünkü ama ilaçları kullandıgım için eegm temiz cıktı hemen randevu alıp epilepsi konusunda iyi bir doktora git cnm
Bana hiç birsey yapmadı nöroloji doktoru 3 ay sonra tekrar çekelim eeg dedi o kadar hiç ilaç falan vermedi başka doktora gitsem mi ki

X