Gelinlik Modelleri Enteresan bir gelinlik tercihi..

wintersonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
136
35
Vintage gelinlikleri çok asil ve zarif bulurum ama buradakini nasıl tarif edeceğimi bilemedim ama sadece farklı diyebileceğim. Beğendim mi ? ıı ıhh :KK35::KK20: (Gelin çok pahalı vintage gelinlikleri nedeniyle kendi ''örmüş'' gelinliğini)

kendin-yap-dantelden-gelinlik-6381717.Jpeg
tumblr_inline_nyug6lIJGG1txbnjj_540.jpg
http://img-3.onedio.com/img/719/bound/2r0/566be480abc38cee6e8485cb.webp

Eklentiler

• kendin-yap-dantelden-gelinlik-6381707.Jpeg
    kendin-yap-dantelden-gelinlik-6381707.Jpeg
    104,1 KB · Görüntüleme: 321
Yani motifleri bir elbiseye monte etmiş sadece eh araları da doldurmak lazım tabi uzun iş o kadar motif or monte et

Her beyaz elbiseyi gelinlik saysak bile, bu sadece değişik bir elbise formunda kalır.
Yeşil elbise üzerine yapmasaymış, yazın bikini üzerine giyilen plaj elbiselerinden olacakmış az daha.

Bosuna uğraşmış . Yazık emeğe kim giyer. Kalan danteli değerlendirmiş gibi.

Gelinliği hiç beğenmedim ama malzeme olarak örgü dantel ve astar yeşil elbise kullanmış olması komik değil bence. Moda değişir 200 yıl önce kırmızı gelinlikler modaydı, hatta yeşil gelinlikler. Bakınız bugün kına kıyafetine devşirdiler. Bugünün gelinlikleri de önümüzdeki on yıllarda son derece rüküş ve anlamsız gelebilir. Hepsi değil ama üçgen formunda etek yok olduğunda, eteğinde şemsiyeyle gezen kadınlar diye anılmamız hiç de uzak bir ihtimal gelmiyor.
Vizyonumuzu geniş tutmakta ve bunu derin bir bir zevk anlayışıyla birleştirmekte fayda var.
Günümüz gelinlik modasında çok sık kullanılan ekteki gelinlik de başlıktaki gelinlikten daha güzel değil bence

Eklentiler

• kabarik-gelinlik-modelleri-2015-9.jpg
    kabarik-gelinlik-modelleri-2015-9.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 293
  • tesettürlü-taşlı-gelinlik-modelleri.jpg
    tesettürlü-taşlı-gelinlik-modelleri.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 261
X