enteresan !!!! bi bakar mısınız?

nesbar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
165
3
42
merhaba kızlarrr bende ortalama 1 senedir denemelere rağmen bebek sahibi olamayan biriyim.2 ay önce basit bir rahatsızlık için dr a gittiğimde idrar yollarımda sorun vardı ve ameliyat olmam gerekiyordu.aksi halde hamile kalmam çok zor ihtimalmiş. Bende ameliyatımı oldum üstüne de 2 kutu antibiyotik bitirdim. yanlız bu dönemde kendimle uğraşmaktan çocuğu unuttum bu ay yumurtlama gününü hesaplayamadım oda nerdeyse 4 gün geçmiş zaten .size birşey danışmak istiyorum ortalama 1 haftadır göğüslerim sızlıyo çürük sızısı gibi.Bunun anlamı ne olabilir.kasıklarımda balon patlıyormuş gibi hissediyorum.

böle bi bşlık altında kendi sorununu yazman ilginç insanları aldatıyorsunnnnnnnnnn bu soruunun cvp lerini başka topiklerdede bulabilirsin

göğüslerinin erken acıması ve kasıklarındaki hareketlenmeler bebiş habercisi olabilir benimde öyleydi bide vücut sıcaklığını takip etsen :emir_bebek: iyi olur adetinmi geçti yumurtlama üzerindenmi 4 gün geçti

pardon ama herkes gibi hamilemiyim acaba diye yazıcam beğenmediysen cevap yazmayacaksın

yok bebeğim adetime var daha yumurtlamışım haberim yok üstünden 4 gün geçmiş

inşallah öyleyimdir sormak istediğim hamileysem eğer bu kadar erken belirti olur mu?

peki canım ne ameliyatı oldun acaba idrar yollarında ne vardı.
ayrıca adetine ne kadar var
neden hamile olamayasınki
benim 2 teyzemde hiç gün hesaplamadan gebe olmuşlar her ikisininde 2 tane evladı var ayrıca küçük teyzem ilk kızına adet biter bitmez ilişkiye girerek hamile kalmış küçük kızına ise adetine son 2 gün kala ilişkiye girerek hamile kalmış ne annem ne teyzemler nede halamlar anneannem babaannem yumurtlama günü diye birşey bilmiyor ve hepsininde çocuğu var ben ise sürekli yumurtlama günü diye listeler yapıyorum ama çocuğum yok.

hayatım idrar yollarımda darlık varmış buda bende şiddetli enfeksiyona neden olmuş( antibiyotikle geçmeyecek kadar) basit bi sistit diye gittim sonuç ameliyata vardı.Bu şekilde tedavi olmasaymışım malesef gebe kalma durumum çok zor olacakmış ya da kalsanda malesef düşükle sonlanırdı dedi dr.adetime ortalama 10 gün kaldı ama 6 gündür göğüslerim sızlıyordu .acaba neden derken yumurtlama günününde geçmiş olduğunu farkettim.umarım hamileyimdir yanlız göğüs ucu değil yanları sızlıyor anlayamadım neden..

sana katılıyorum paptya 87 eskiden naıl hamile kalıyomlarmıs hep bi bahane aryız nyeseys enasip hersey ama umut ediyoz işte hayırlısı yinede

nesbar slm umarım hamilesindir canım ama bular biliyosun adet belirtileride oalbiliyo inş bebişin vardır

evet kesinlikle biliyorum artık bu konuda tecrübe sahibi olduk hepimiz:KK70::KK70: allah herkesin gönlüne göre versin allah zamanını biliyordur elbet olucak bir gün .rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin gerisi boş....

ooo nesbarcım çok geçmiş olsun sanırım bu ameliyat banada görülüyor.çünkü bendede antibiyotikle geçmeyen bir sistit belası var ayrıca idrar torbam küçük artık sistitide geçti sanırım bi başladımı idrar yerine kan pıhtıları geliyor ve çıldırıyorum.bende bunun için şubatta dra gitcem.
bu arada inş hamileyizdir.
sol kasığımda bi şişlik var dokununca ağrıyor dokunmasamda ara sıra batma oluyor hayırlısı artık.
lovelybaby sanırım hormonlu gıdalar gebe kalmamızı engelliyor eskiden temiz hava organik gıda varmış şimdi nerdee herşey bozuk yaşam bile çok ağır sıkıntılar üst üste işte o yüzden eski insanlar rahat rahat hamile kalıp doğum yapabiliyormuş.

pptya87 sana katılıyorum önceden cep telefonu bilgisayar kullanımı gibi şeyler yokmuş insanlar başta radyasyondan uzak yaşıyorlarmış.Ben bunların da üzerimizde etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu basit gibi görünen şeyler aslında yaydıkları enerjiden dolayı stres depoluyoruz. Bu olay kafana takma stres yapma demekle olmuyor. Sanmıyorum ki evliliği mutsuz olan problemli birinin çocuk istemesini herkes halinden memnun ki bebek istiyor.Diğer konuya gelince kesinlikle aksatmadan git dra umarım ameliyatsız çözüm bulunur. Allahtan bu operasyon zahmetli birşey değil sonda haricinde de sıkıntı yaratmıyor.

X