Rüya Yorumları enterasan rüyam...

secl

hihihihi hahahah puhaha:D
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
2.991
0
36
iki defadır aynı rüyayı görüyorum ve iki defadırda ağlayarak uyanıyorum rüyamda beni çok seven gözlerimin içine bakıp bana sevgiyle sarılan acaip hoş duygular içinde olduğumu ve o kişiyi o kadar çok sevdiğimi anlıyorumki...sanki dünyada görüp görebileceğim tek erkek o o kadar çok mutluyumki bu rüyadan asla böyle biri çıkmaz karşıma sadece bu bir rüya diyip hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyandım ve iki defa başıma geldi bu olay ya bunun açıklaması ne olabilirki Çok üzgünüm çoook anlamdım bir türlü bana yardım ederseniz inanın çok sevinirim...

rüyalar bilinç altıdır diyeceğim ama yorum kısmına müdahale edemeyeceğim malesef
ama alt forumlarda rüya yorumluyorum diye bir topik var
orda bir üye rüya yorumları yazıyor
birde ona sorabilirsin çok merak ediyorsan

rüyalarımız dıye bır bölüm var oraya yazarsanız

ruya yorumlayabılenler yardımcı olabılırler..............................

Aşık olursan ilk başlarda bu duyguları yaşayabilirsin,çünkü aşkın gözü kördür :asigim:
Yani rüyalarını bir kenara bırak,ağlamadan uyan,gerçekten birşeyler hissedeceğin bir erkek arkadaş bul,yerimseniben
Fazla şey istiyorsan da ancak rüyanda görürsünsırnaşık şey
Biraz bana mükemmel aşkı arıyormuşsun gibi geldi çünküCADIARZU

hayatında biri yoksa belkide karşına çıkacaktır basit bi yorum yaptım işte kaydirigubbakcemile3

iki defadır aynı rüyayı görüyorum ve iki defadırda ağlayarak uyanıyorum rüyamda beni çok seven gözlerimin içine bakıp bana sevgiyle sarılan acaip hoş duygular içinde olduğumu ve o kişiyi o kadar çok sevdiğimi anlıyorumki...sanki dünyada görüp görebileceğim tek erkek o o kadar çok mutluyumki bu rüyadan asla böyle biri çıkmaz karşıma sadece bu bir rüya diyip hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyandım ve iki defa başıma geldi bu olay ya bunun açıklaması ne olabilirki Çok üzgünüm çoook anlamdım bir türlü bana yardım ederseniz inanın çok sevinirim...
belki de gerçek olucak canım.Allah hayırlara getirsin.ne yorum yapılırsa o olurmuş

arkadaşlar yorumlar için çok teşekkür ederim hayırlısı neyse o olsun hepimiz için ben aslında mükemmel olan bir ilişki ya da bunu yaşayacağım kişi istemiyorum sadece adam akıllı karşılıklı sevebileceğim birinin karşıma çıkmasını istiyorum ama henüz çıkmadı işallah o kişi bigün karşıma çıkar herşeyin hayırlısı bakalım...

X