Göz Makyajı Ensure kirpik uzatıcı ve kaş kalınlaştırıcı kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

acbc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
151
2
Ensure Kaş kalınlaştırıcı ve Kirpik uzatıcı Serum Kullananlar Var mı? Memnunlar mı? İnternette baya bi yorum var ve piyasaki en hızlı ve güvenilirliği yüksek ürün bu diye yorumlar var!
KK ne düşünüyor merak ettim.Cevaplarınızı bekliyorum

ensure derken.benm bildiğim bir mama ismi var ensure adında.o değildir herhlade:)))

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

YA BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM. KİRPİKLERİM ESKİDEN ÇOK GÜRDÜ AMA DÖKÜLDÜ BAYAAAA. NORMAL BİR KİŞİYE GÖRE HALA GÜR AMA BEN ESKİSİ GİBİ GÜR OLSUN İSTİYORUM. PİYASADA ÇOK MARKA VAR. KARARSIZIM. ENSURE KULLANAN VARMI ACABA? SİTEDEKİ KULLANICI YORUMLARINA GÜVENMİYORUM AÇIKCASI :s

ensure kaş ve kirpik bakım yağını ben aldım 65 tl ödedim(kargo dahil)..kullanalı 3 hafta oldu.açıkçası benim kirpiklerim kısa,kaşlarımın araları hafif boşluklu ama şekilli kaşlarım var.kirpiklerim cok az uzadı sanki.rimel sürdügümde bunu daha iyi anladım.önceden rimel sürdüğümde cok ugrasırdım uzun ve kıvrık gözuksun diye.su an bıraz daha iyi oldugunu düşünüyorum.kaşlarım için bir şey söylemiyorum çünkü aynılar hiç bir değişiklik yok.kaşlarım kalın aslında ama daha da kalın omasını istiyorum.şunu da belirtmek istiyorum arkadaşlar bu ürünü aldıktan sonra kutunun üzerinde ensure yazısını yapıştırmışlar.ben o yazıyı kaldırdım kutunun üzerinde 20 tl yazıyordu eşimde şahit.güldüm....güldüm çünkü kazıklanışım 20 liralık ürünü millete 65 tl ye satıyorlar.bir de kargo bedava diyorlar.zaten kargo parası bizim cebimizden cıkıyor :d ayrıca içindekiler kısmını okursanız kendi internet sitesindede yazıyor sanki çok farklı ürünmüş gibi galiba latince yazılarla yağların adı var...ben bırazını buldum susam yağı,ısırgan yağı,jojoba yağı vs....işte öyle boşuna 65 lira vermeyin derim..gidin aktarlardan hint,badem,yılan yağı vs. Alın sürün

slm siz almış ve kullanmış biri olarak başkalarınında boşuna para vermemesi için uzun ve ayrıntılı bir şekilde anlatmışsınız
Teşekkür etmek istedim

Son düzenleme:
slm siz almış ve kullanmış biri olarak başkalarınında boşuna para vermemesi için uzun ve ayrıntılı bir şekilde anlatmışsınız
Teşekkür etmek istedim

bencede boşuna para vermeyin ben de aldım kullandım açıkcası bi b.. yaramıyor gözünü deli gibi yakması da cabası,gitti okadar param

aynı şekilde ben 65 tl ödeyip aldım 1 aydır kullanıyorum hiçbir değişiklik yok gözlerime verdiği yanmada cabası sürüp gündelik hayatınıza devam evin diyor mümkün değil gözümü açamıyorum o derece yakıyor artı kutunun üzerindeki 20 tl yazısı siyah boya ile kapatılmış :))

ben 65 tl ödeyip aldım 1 aydır kullanıyorum hiçbir değişiklik yok gözlerime verdiği yanmada cabası sürüp gündelik hayatınıza devam evin diyor mümkün değil gözümü açamıyorum o derece yakıyor artı kutunun üzerindeki 20 tl yazısı siyah boya ile kapatılmış :))

ben kaşlarım için mavala kullanıyorum pek uzatmada ama çok güçlendirdi en azından dökülmüyorlar..kirpikleriniz dökülüyosa deneyebilirsiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…