english home =)

serysery

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
626
32
kızlar dün bunları aldım nasıllar ? bide english home yorgan yastık alan varmı aranızda nasıldır almalıyım fiyatlar uygundu ??

Eklentiler

• $1d6b56ad-481c-4310-95b2-5b3876fdd623.jpg
    $1d6b56ad-481c-4310-95b2-5b3876fdd623.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 708
  • $7119c1c5-9b9c-4581-b717-86ee9866e750.jpg
    $7119c1c5-9b9c-4581-b717-86ee9866e750.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 663
  • $a855f0ad-4043-4941-8c41-f847ccead9db.jpg
    $a855f0ad-4043-4941-8c41-f847ccead9db.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 712
Bende bu melekli takımı çok istedim ama o kadar çok nevresim takımım oldu ki gereksiz olacaktı almak bide fiyatıda çok uygun değil eğer indirime girerse almayı düşünebilirim içimde kaldı çünkü :KK9::KK9:

Bende bu melekli takımı çok istedim ama o kadar çok nevresim takımım oldu ki gereksiz olacaktı almak bide fiyatıda çok uygun değil eğer indirime girerse almayı düşünebilirim içimde kaldı çünkü :KK9::KK9:

Ben 70 milyon aldım cok pahalıya gelmedi yani canım =)

kızlar dün bunları aldım nasıllar ? bide english home yorgan yastık alan varmı aranızda nasıldır almalıyım fiyatlar uygundu ??

benim takımım :) bence english homedan alma yastıkları.yorganı madame coco almayı düşünüyorum.1 tane yorganım var mikrofiber polo markası.Sende madame coconun fiyatlarına bakabilirsin

benim takımım :) bence english homedan alma yastıkları.yorganı madame coco almayı düşünüyorum.1 tane yorganım var mikrofiber polo markası.Sende madame coconun fiyatlarına bakabilirsin

Peki canımcım saol ama english home yastık yorgan kötümüdür ki ?

Peki canımcım saol ama english home yastık yorgan kötümüdür ki ?

tatlım kötü değil ama bence biraz pahalı satıyorlar :) madame coco da pahalı ama burdaki arkadaşlarımızın çoğunun çeyizinde dikkat ettiysen madame coco var

çift ve tek kişilik nevresim takımları ve el havluları aldım ben de bir kaç ay önce..gerçekten renkler ve
desenler bana hitap ediyor, beğeniyorum serilerini..:KK31:

çift ve tek kişilik nevresim takımları ve el havluları aldım ben de bir kaç ay önce..gerçekten renkler ve
[/Q

bende cok begeniyorum canım el havlularını düşündüm son anda almadım :S pahalı gelmişti

[/Q

bende cok begeniyorum canım el havlularını düşündüm son anda almadım :S pahalı gelmişti

ben aldığımda uygun bir fiyattı:KK31: zaten kampanyalı olduğu için almıştım.
arada bana msj geliyor oradan kampanyalarla ilgili.

takip etmek lazım.bornozları falan nasıl acaba?görünüşte beğendim aslında ben.
kullanan var mı merak ediyorum.

ben aldığımda uygun bir fiyattı:KK31: zaten kampanyalı olduğu için almıştım.
arada bana msj geliyor oradan kampanyalarla ilgili.

takip etmek lazım.bornozları falan nasıl acaba?görünüşte beğendim aslında ben.
kullanan var mı merak ediyorum.

Ben yorgan yastıklarını falan merak ediyorum sordum burada ama sanırım kimse kullanmıyor bornozlarını bende begenmiştim ama aldığım için daha önce almadım kötü olacağını zannetmiyorum ama

Canım ben 2 adet ç.k yorgan aldım mikrofiber olanlardan şimdi 2 tanede t.k alıcam kullanmadım ama kaliteli görünüyor

X