english home aşkıııı :)

2 gün önce falan bakmıstım bu patchwork örtüleri görmemistim belkide ben farketmemişimdir

ben hep bakıyorum vardı bunlar zaten mağazada da gördüm, belki arasına bir iki tane eklenmiştir yeni olarak ama çoğu kesinlikle vardı

english home a mail atmıstım stoklarda bulunmamaktadır suanda yazmıslar

bende havluluğu arayanlardan biriydim, bağdat caddesindeki english home da bir tane vardı dünya gözüyle de görmüş oldum, krem rengiydi. amma ve lakin görseldeydi satmıyorlarmış onu ben almak istiyorum dedim vermediler çok da üstelemedim beyazını istiyorum çünkü belki bulurum diye umut ettim çıktım

inşAllah tekrar satısa sunarlar yaa:26:

inşAllah tekrar satısa sunarlar yaa:26:

inşallah :26: bende çok beğenmiştim bunu

birde herkese sormak isterim aslında, outlet mağazasında cupcakeli masa örtüsü buldum ben geçenlerde hemen aldım çok istemiştim onu da kaçırdığım için üzülüyordum ama boyutu çok büyük olduğundan 150*180 olacak şekilde kestik. o kısımda bir sorun yok. geriye elimde 150*50cm lik bir parça daha var örtüden kalan. sizce bunu runner boyutlarına getirip mi kullanayım yoksa bölüp 4adet amerikan servis mi çıkarayım bilemedim. hangisi daha fazla kullanılabilir sizce:26::26:

%50 indirimden yararlanarak aldıgım english home çift kişilik yatak örtümm

kızlar bu pembe çizgili nevresim pamuk saten çift kişilik fiyatı 55 tl.. kendime aldım bi tane. başka almak isteyenler varsa kaçırmasın derim

Eklentiler

• $nevresim_MG_1547.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…