Engelli kıza cinsel istismar

Parpalimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
245
47
31
  1. Merhaba direk konuya girmek istiyorum. 1hafta önce esimin engelli yegeni annesinin istememesi sebebi ile bizde kalmaya basladı. Yüzde 96 engeli var konusma bozuklugu vs. Bize iki isim vererek beden diliyle kendisine temasta bulundugunu anlattı. Bende kıza anlayabilecegi sekilde sorular sordum annesinin gördüğünüde belirtti. Sonuc olarak dava actık ve psikolog esliğinde görüsmeyi bekliyoruz karakoldan cagırmalarını. Annesi böyle biseyin olmadıgını söylüyo bizi sikayet edicekmis bizim kızına söylettirdiğimizi iftira attıgımızı söylüyo kızımı kaçırdılar diye kapıma polis dikti. Karakolda bu dava sürecinde kızı bana verdiler geçici velayetini. Muayene izni cıkarttık psikologun kızla görüzmesini bekliyoruz. Muayeneden bise cıkmazsa bize bu durum nasıl döner dava acıcam iftira attınız diyo ama susup kalamazdım yengesi olarak sahip cıktım annesi istemediğini söylemisti.kızın ilaçlarınıda vermedi yok ilacları alın kızıma bise olursa süründürürüm diyo. İlac raporunu cıkarttım annesi almıs zaten ilacları elinde görünüyo kayıtlarda ve bize vermedi istediğim halde yok ilaç diyo. Nasıl bi yol izlemeliyim süphelenerek dava acmakta haklı degilmiyim

(Mesaj göndermek için üye olmalı ya da giriş yapmalısınız.)
Forumlar>Hukuk Köşesi>

Forum software by XenForo™
Quality Add-Ons by WMTech
Certain add-ons by avforums.com

siz gerekli önlemleri almışsınız lütfen o kıza sahip çıkın

siz gerekli önlemleri almışsınız lütfen o kıza sahip çıkın
Kız benle kalıyo su anda elimizden geldiğince sahip cıkıyoruz hastane işi okul işi falan var onları halletmeye calısıyoruz. Karakoldan arıcaz demişlerdi psikolog esliğinde ifadesini alcaklardı hala arayan yok tekrar aradım yurt dısına cıktı baska terapist yönlendircez dediler kac gün gecti yine ses yok kızın okula devam etmesi lazım okulunuda bana yakın bi okula almak istiyorum velayetinin tamamen alınması gerekiyomus bu karakol işi çözülmeden dava acamıyorum ne yapmam lazım beklemeden dawa acimmi acaba

Başka karakola mı şikayet etseniz acaba veya ilgilenecek başka kişilere mi başvursanız?

Cok uzuldum kızcağıza benim fikrim yok bu konu hakkinda ama Allah sizden razi olsun gonlunuz ne guzel...

ben anlamadım ya 1 haftada bu kadar şey nasıl çözümlenecek geçici velayet nasıl size verildi. hem ayrıca annesi ben bunu istemiyorum diyerek sizin eve mi bıraktı çocuğu kadın bunu yaparken neden şikayet etmediniz. benim bildiğim engelli çocugunu terk eden sorumsuz anne yada babaya hapis kararı çıkabiliyor. kadın nasıl bir yüzsüzdür ki size dava açacağını söylüyor nasıl saçmalık bu ya. siz madem iftira atıyorsunuz çocuğun sizin evinizde ne işi varmış. ayrıca devlet korumasına alınması gerekmiyor mu? ben bu olaydan hiçbirşey anlamadım. başlı başına yanlış. bu çocuk ortada kaldığında ilk iş anneden şikayetçi olmanızdı. tacize uğradığını söyleyen bir çocuk devlet korumasına alınır. ben başak bir ülkede mi yaşıyorum ya.

Kız 19 yasında olduğu için bizle gönderdiler annesiyle gitmek istemedi bizde buyüzden bzimle gelmesini istedik savcılıktan geçici velayet izni aldık. Kızın babası vefat etmişti cenaze için annesi bizimle memlekete yolladı, döndüğümüzde kızı istemediğini söyledi. Erkek arkadasıyla yasıyo. Sürekli kızı gezmeye diye gönderip istemiyodu geri. Biraz zaman snrada getirin diyodu. Bukez kız bişeyler anlatınca bizde savcılıga basvurduk annesi istismar sebebiyle basvurdugumuzu ögrenince kızı getirin kaçırdınız demeye basladı polislerle eve gelmisler ben karakoldayken

işiniz çok zor Alllah yardım etsin size. yüce gönlünüzün mukafatını muhakkak alacaksınızdır bundan eminim

işiniz çok zor Alllah yardım etsin size. yüce gönlünüzün mukafatını muhakkak alacaksınızdır bundan eminim
İnsallah canım yarın karakoldan arıcaklarmıs psikolog gelmiş. Kızda bise cıkmasın söyledikleri hayal ürünüyse eger yinede dogru olanı yaptım dicem içim rahat. Tek sıkıntı annesi tehdit edip druyo uyduruyosunuz sizi süründürcem falan

sizde onlardan şikayetçi olun tehditleri çekmek zorunda değilsin. bence de en doğrusunu yapmışsınız neler duyuyoruz engelli olmasına bile gerek insanlar çocuklarına inanmıyor ve bu ağır bir sonla sonuçlanıyor. ne yazık ki son pişmanlıkta fayda etmiyor. ne biçim bir anne bu ya büyük konuşmayın diyorum ama yok tutamıyorum kendimi. hem evladı at kenara hemde iftira de. bir önce merak et ya acaba doğru olabilir mi diye bir sorgula millete iftira atıyorlar diyene kadar.

Allahım böyle bir dünyada olmak istemiyorum
Allah cezasını versin pislik herifin
Lütfen sahip çıkın

Bugün muayeneye gittik psikolog gelmemiş oyuzden ifade almadılar kızdan ama yine arıcam almaları için. Allaha sükür bse cıkmadı kızdan. Dokunarak taciz ettiler galiba onun pesine düscem simdi ifadesi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…