Endeskopi sonucu anlayanlar

Esra bodur63

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
3
0
25
Endeskopi sonucumu anlayanlar lütfen dönüş yaparmısınız biyopsi sonucum çıkmadı henüz ama merak ediyorum kötü bişey varmı

Eklentiler

• 1000010429.jpg
    132,8 KB · Görüntüleme: 34
Endeskopi sonucumu anlayanlar lütfen dönüş yaparmısınız biyopsi sonucum çıkmadı henüz ama merak ediyorum kötü bişey varmı
Geçmiş olsun şikayetiniz neydi ufak yaralar görülmüş sadece midenize bide iltihap ödem demiş te o iltihap oluyor erozyonda yaralar bende oldum endoskopik geçen sene mide bulantısı yanma yüzünden antral gastirit çıktı

Teşekkür ederim 3 parça alındı doktorum bir parça 12 parmak bağırsağından diğer ikisinde mideden dedi biyopsi yapılacak dedi başka bişey demedi birde mide duvarımın çok ince olduğunu damarlarının çok belirgin olduğunu söyledi

Benim geçen sene kusuyordum midem bulanıyordu geçti ve bu sene ocak ayında öksürük ile göğüs hastalıklarına gittim geçmeyen bir öksürüğüm vardı aylarca sürdü ve doktorum artık miden ile alakalı reflü öksürtüyor endeskopiye bi gir felan dedş bende gasterentoloji bölümünde muayene ile endekopi oldum ve 2 gündür endeskopiden çok sancım oldu dünden beri midem ile aynı anda sırtıma ağrı saplanıyor neden bende bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…