ender saraç göbek eriten ZAYIFLAMA ÇAYI

Gulcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
531
5
bir su bardağı için 2 adet avakado yaprağı
1çay kaşığı yeşil çay+1 çay kaşığı rezene
bir tutam mısır püskülü+1 tutam kiraz sapıni ocakta 1-2 dk.kaynatıp 3dk.demlendirilerek içilir. 21 gün elinizden düşürmeyin diyor ama sanırım sabah akşam belki öğlende içilebilir var mı deneyen bu çayı ben şimdi aktardan aldım birazdan kaynatıcam umarım tadı da güzel olur.bir de unutuyordum kesinlikle şekersiz içilecek ince bir dilim limonda ekleyin.

bana pazartesi bu çayı diyetisyenim verdi ödem ve vücutta bölgesel yağları yakıyormuş

Ben şimdilerde içmiyorum ama 1,5 ay kadar önce hergün akşamları demleyip 2-3 bardak içiyordum. Şekersiz ince bir dilim limon ile... 3 hafta kadar içtim.
Ben başlarda çok kilo verdim bilmiyorum bu çayın da etkisi olmuştur büyük ihtimal. En azından ödem attırıyordu. Yalnız bende kabızlık yaptı. İçindeki yeşil çay'dan olabilir diye düşünüyorum.
Sonuç olarak tavsiye ederim, Ender Saraç'ın önerdiği şeyleri beğeniyorum güveniyorum ona.

bilmem ki belki yapmıştır yaz geldi herkesin derdi kilo ben de 3 hafta oldu dişkkat ediyorum vallaha göbeğim falan indi kendimi daha hafif hissediyorum bu süper bir his yadar gelen gömlek ve pantolonlarımı giyebiliyorum kat kat görüntüler kalktı alıştım da böyle devam edicam bakalım ne olcak 65.600 başladım geçen pazar 64.100 1,5 kilo 2 haftada fena sayılmaz herhalde sporda yapıyorum ama şu arap kadın burdaki egzersizlerden buldum onu bir de 8dk.karın hareketleri yaptıran adamı:)şu göbek ve bacaklar erisin ya.akşamları çok içiyormuşsun ama sabah akşam yeterli ya destek olur bitkiler ama tek başına asla işe yaramaz

İyi başlamışsın inşallah devamı da gelir. Zaten vücud bir vermeye başladı mı arkası geliyor. Tabi spor mutlaka yap. Ben de o 8 dk.lık karın hareketlerinden yapıyorum epey faydasını gördüm. Hatta o kadar sıkılaştı ki kas yapacam diye korkuyorum ara veriyorum bazen :)
Ender saraçın hareketleri de var onları da yap. Ve de leslie ile yürüyüşü öneririm.
Ben iş yerinde yapamayacağım için akşamları demleyip annemle beraber içiyorduk. Ama şimdi yapmıyorum artık. Lipton form plus çayı arada içiyorum. Ihlamur, nane-limon bitki çayları artık ne varsa içiyorum. Onlar da sıcak su olduğu için faydalı oluyor diye düşünüyorum.

hakikaten göbeği eritiyormu benim tek fazlalığım göbeğim ve kilom 60,60 ve bu malzemelerin hepsi aktardan temin edilebiliyormu

yalnız rezenenin iştah açıcı özelliği var . acaba onu alamdan mı yapsak çayı

hakikaten göbeği eritiyormu benim tek fazlalığım göbeğim ve kilom 60,60 ve bu malzemelerin hepsi aktardan temin edilebiliyormu
hepsini aktardan aldım 1tllik poşetlerde epeyde gider zaten 21 gün yapcan vallaha ben içiyorum ama mekik falan da çekiyorum yemin ederim göbeğim erimeye başladı tek başına çay bir işe yaramaz spor şart çay destek acayip tuvalate de götürüyor tabi en az 2 lt.su.bitkilerin yağ parçalama özellikleri var içten mesele ben yapıyorum içersini gören yok ama ender saraça güveniyorum ne kaybederim ki iyice modumdayım vallaha dün 4 km.yol yürüdüm akşam yemeğinde sadece 3 kaşık nesfit 2 kaşık yulaf yarım bardak sütle yapptım akşamda çayımı içtim yatttım 3 haftam bitiyor 3 kilo gitti.

yalnız rezenenin iştah açıcı özelliği var . acaba onu alamdan mı yapsak çayı
vallaha ben tam listeye uydum zaten 1 çay kaşığı kadar koyuyosun sabah akşam içiyon bir zararı olmaz bence sinirleri sakinleştirici etkisini de unutmamak lazım malum insan geriliyor rejim döneminde

kullanan arkadaslar detayları yazalım deneyip işe yaradığını düşünenler

mısır püskülü çok iğrenç kokuyor ... tavsiye etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…