En yakın arkadaşımın istemesinde beni çağırmaması?

ela1313

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
7
1
25
Ortaokuldan beri en yakın arkadaşımla geçen sene 29 Ekim'den beri yüz yüze görüşmüyorduk sadece mesajlasiyorduk, geçen ay nişan elbisesi bakmak için bulusmak istedi, neyse dün istemesi varmış üniversiteden arkadaşını ve bir tane komşusu olan kızı çağırmış beni evim yakın olmasına rağmen çağırmadı, bugün de nişanı var gitmeli miyim sizce? Sabahtan beri de hiç yazmadı kaçta gelirsin vs diye

Ortaokuldan beri en yakın arkadaşımla geçen sene 29 Ekim'den beri yüz yüze görüşmüyorduk sadece mesajlasiyorduk, geçen ay nişan elbisesi bakmak için bulusmak istedi, neyse dün istemesi varmış üniversiteden arkadaşını ve bir tane komşusu olan kızı çağırmış beni evim yakın olmasına rağmen çağırmadı, bugün de nişanı var gitmeli miyim sizce? Sabahtan beri de hiç yazmadı kaçta gelirsin vs diye
Yakın oturmanıza rağmen 1 yıldır yüz yüze görüşmemişsiniz. Yakın arkadaş olduğunuza emin misiniz?

ben kimseyi çağırmamıştım valla o yüzden kimse alınmadı 😂 yengem, ablam vs yeterliydi cünkü istemede. nişana hepsi geldi ama.

acaba sizden mi teklif bekliyordu? hani geleyim, yanında olayım mı diye 🙄

O sizin en yakın arkadasinizmis, siz onun değil 🤷🏼‍♀️

İnsanlara aynası gibi davranmaya başladığımdan beri takılmıyorum bu mevzulara. Beni çağırmadı mı? Ben de çağırmıyorum. Beni sayıp cemiyetime gelmedi mi ben de gitmiyorum. Bahaneler falan pek dinlediğim şeyler değil.

ben kimseyi çağırmamıştım valla o yüzden kimse alınmadı 😂 yengem, ablam vs yeterliydi cünkü istemede. nişana hepsi geldi ama.

acaba sizden mi teklif bekliyordu? hani geleyim, yanında olayım mı diye 🙄
Sordum bir beni çağırmadı herhalde diye hayir 2 arkadaşı çağırdım onlar da hizmet etmek için falan dedi, ama benden sonra tanıdığı universiteden bir kız yani

Kendi nişanında niye senin peşinde koşsun ki kaçta geliceksin vs diye? Sen yakın arkadaşsan sen soracaksın bu telaşe içerisinde bir şeye ihtiyacı olup olmadığını. Erken gelip yardım edecek bir şey olup olmadığını.
1 senedir yüzyüze görüşmediğim birisini istememe çağırmam zaten

İnsanlara aynası gibi davranmaya başladığımdan beri takılmıyorum bu mevzulara. Beni çağırmadı mı? Ben de çağırmıyorum. Beni sayıp cemiyetime gelmedi mi ben de gitmiyorum. Bahaneler falan pek dinlediğim şeyler değil.
Haklısınız nişana davet edip buna etmediği için arada kaldım da

Kendi nişanında niye senin peşinde koşsun ki kaçta geliceksin vs diye? Sen yakın arkadaşsan sen soracaksın bu telaşe içerisinde bir şeye ihtiyacı olup olmadığını. Erken gelip yardım edecek bir şey olup olmadığını.
Yani normalde soracaktim ama istemesine beni çağırmayıp başka arkadaş çağırdığı sorduğumda da 2 kişi geldi tek onlar da hizmet etmek için dediği için sormadim

Hic görüşme konusu bile geçmedi ki nişanı olunca aklına geldim

Sizden sonra tanışmış olabilirler ama daha samimilerdir, onlara nazı geçiyordur, onlar gelelim yardım edelim diye teklif etmişlerdir... Bugün size mesaj atmamış olması çok normal çünkü telaşlı ve yoğundur böyle özel günlerde kimsenin aklına gelmez eşe dosta sormak.

O kadar da yakın değilmişsiniz demekki 🙄

X