Pudra, Fondöten, Kapatıcılar en uzun süre kalıcı fondöten,pudra,allık süper üçlüsü hangisidir :)

BN25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
42
0
Arkadaşlar merhaba ,
Benim bir sorunum var.yardımcı olursanız sevinirim
Normalde sadece göz makyajı yaparım ve ne zaman gerekli olursa (özel günler vb..) o zaman cildime de makyaj yaparım.Fakat bende bir sorun oluyor.Benim yüzüm aşırı terliyor:) hani böyle daraldığınızda,heyecanlandığınızda veya hani insanı sıcak basar ya işte o zamanlarda titizlikle yaptığım caanımm makyajım suratımda leke leke oluyor.Normalde terleme problemim yokyur sadece suratımda oluyor.Kullandığım ürünler kötü ürünler de değiller...bu sorunum için akmayan ve uzun süre dayanacak fondöten,pudra,allık tüyoları verebilir misiniz.Şimdiden teşekkürler hepinize

Arkadaşlar merhaba ,
Benim bir sorunum var.yardımcı olursanız sevinirim
Normalde sadece göz makyajı yaparım ve ne zaman gerekli olursa (özel günler vb..) o zaman cildime de makyaj yaparım.Fakat bende bir sorun oluyor.Benim yüzüm aşırı terliyor:) hani böyle daraldığınızda,heyecanlandığınızda veya hani insanı sıcak basar ya işte o zamanlarda titizlikle yaptığım caanımm makyajım suratımda leke leke oluyor.Normalde terleme problemim yokyur sadece suratımda oluyor.Kullandığım ürünler kötü ürünler de değiller...bu sorunum için akmayan ve uzun süre dayanacak fondöten,pudra,allık tüyoları verebilir misiniz.Şimdiden teşekkürler hepinize

cathrne arley en ıyı sı

fondotenın kalıcılıgı kısıden kısıye gore degısır ama shiseido guzeldır.. pudra da mac... allıkta ise en kalıcı yıne mac veya the body shop..

ben max factor kullanıyorum memnunum yani özellikle yağlı ciltler için olanlarından al terlemeyi azaltır

bourjois in matte mousse diye bir ürünü var çok ince ve pudralı bi yapısı var,yaz kış kullanırım kapatıcılığı çok güzel ve pudralı olduğu için suya dayanıklı bir ürün,çok doğal bebek gibi yapıyor..boynerde birde tekin acarda satılıyor benim bildiğim fiyatıda orta pahalı sayılmaz ve çok uzun gidiyor..dene bence

X