En sevdiğiniz Hint filmleri ve sizi en etkileyen sahneleri

Bu filmde en çok kızın konuşamayan kız kardeşinin birden konuşması ve köpeğin öldüğü sahne bayağı duygulandırmıştı beni

güzel bir aşk filmi ama çok dramatik sahneleri var

Merhaba hint filmi rüzgarına kapilanlardanim özellikle aamir khan'in filmlerine bayılıyorum. bende ghanjini, yerdeki yıldızlar, fanaa, 3 iddiot , doom 3 bir harika muhteşem hayatimda izlediğim en güzel filimler izlemeyenlere tavsiye ederim arkadaşlar

Deiva thirumaga
– Hindistan yapımı olan filmin yönetmeni ve senaristi, Vijay. Başrollerde ise Chiyaan Vikram, Anushka Shetty ve Amala Paul yer alıyor. Müzikal ve dramatik film sevenler filmin konusu ise; Beş yaşındaki bir çocuğun düşünme yetilerine sahip olan Krishna, eşiyle birlikte hayatına devam ederken, hamile eşi doğum sırasında hayatını kaybeder. Sağlıklı bir kız bebekle baş başa kalan Krishna, onu kendi yapabildiği şekilde büyütür. Kızı Nila’ya tüm sevgisini ve şefkatini veren Krisna’nın hayatı, kayınpederinin ortaya çıkmasıyla altüst olur.

bol bol ağlayıp gülmek istiyorsanız izleyin mutlaka

Ranbir Kapoor filmde Roy isimli hırsızı canlandırmaktadır. Arjun Rampal bir sinema yapımcısını, güzeller güzeli Jacqueline Fernandez ise bunların aşık olduğu kızı canlandırmaktadır. Roy filmi zaten bu üç kişi arasındaki aşk üçgenini ele alır.

Gaurav'ım Gaurav'ım... seni daha kaç kere izlerim bilmiyorum ama doymayacağım kesin. Şimdiye kadar ki en sevdiğim Sharukh Khan karakteri oldun. Sonun böyle olmamalıydı. (ya da tam olması gerektiği gibiydi, bilemiyorum)

Aamir Khan filmleri, shahrukh khan filmleri, salman khan filmleri, hint dizileri, hint şarkıları, hint yemekleri vs. vs. vs. Her birine bayılıyorum yaa... Apayrı çok başka renkli kültürleri var. İnsan doyamıyor :)

Bu arada
reklama girer mi bilmiyorum ama adam kazanç elde etmediği için olmaz sanırım
dan izliyorum, diğer siteler gibi her köşeden reklam fışkırmıyor. Rahatça izleyebiliyorsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
-Sanam teri kasam

-Ek villain

-Aashiqui 2

-PK

-3 idiots

-Fanaa

-jab tak hai jaan

-Veer zaara

-bajrangi bhaijaan

-3 moonu

-Dhoom3

-Ghajini

-my name is khan

-Dilwale

-Kal ho naa ho

-Dangal

-Rab ne bana di jodi

Hepside birbirinden guzel ve izlerken gozyaslarina boguldugum filmler

My names Khan

Asperger sendromu (sosyal bozukluklara sebebiyet veren bir otizm çeşidi) Asperger Sendromu olan Khan, Mumbai’nin Borivali bölgesinden bir müslümandır. Rizwan Hintli bir dul olan Mandira ile evlidir ve San Fransisco’da yaşamaktadırlar. 11 Eylül olaylarının ardından Rizwan, Los Angeles havaalanında ‘şüpheli’ davranışlarından dolayı alıkoyulur. Rizwan Khan, bunlardan sonra Obama ile görüşüp adını temize çıkarmak için bir yolculuğa çıkar.

İnsanların yardımlaşma kısmı ve finali çok etkileyiciydi.

Slumdog Millionaire
Jamal fakir bir mahallede yaşayan yetim bir kişidir. Çok zor şartlar altında büyümüştür. Daha sonra bir bilgi yarışmasına başvurur. Başvurusu kabul edilir ve yarışmadaki büyük ödül 20 milyon rupe’yi almayı başaracaktır. Yarışma bittikten sonra, hiç eğitim almamış bir kişinin bu kadar büyük ödülü nasıl kazandığı sorusunu ancak hile ile yapmıştır cevabı layık görülmüştür. Bunun üzerine hile yaptığı şüphesiyle tutuklanır. Daha sonra anlaşılacaktır ki her sorunun cevabını bizzat yaşadığı sefil hayattan öğrenmiştir.

Ne diyebilirim ki her sahnesi bu kadar etkileyici bir film

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…