En olmadIk anınız ne zaman?

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.464
21
İstediğiniz birşey dahi olsa ne zaman reddedersiniz çok istesenizde birşeyi yani en olmadık anınız ne zamandır ne zaman ne olursa olsun hayır dersiniz kesinlikle?
Benim en olmadık anım eşime kızdığım zamandır ne deseler olmaz derim ne yapsalar banane derim yani!

Son düzenleme:
günaydın bayanlar dün gece öle bir anda aklıma geldi ve yazıım dedim merakettim acaba sadece ben mi sinirliyken çekilmez oluyorum diye siz nasılsınız bakalım?

Aynen canım bende sinirliyken çekilmem. Çokda inadım tutar. ne deseler kabul ettiremezler bana. Ama en iyisi sinirlendiğinde bulunduğun ortamdan uzaklaşmak.

Sorma. Bazıları sinirlenince yada üzgünken yemek yemezmiş. Ben ne bulursam yiyorum canım.

çok uykum varken ve adetimin 1. günü en olmadık anımdır çok zor evet derim...canım hiçibişey yapmak istemez..

çok uykum varken ve adetimin 1. günü en olmadık anımdır çok zor evet derim...canım hiçibişey yapmak istemez..

depresyondamış gibi ve dünya yıkılsa umrumda olmazmış havasında oluruz genelde'saol cnm ya hatırlattığın için bak bu akla gelir miydi acaba senden başka söleyen bir kişi daha çıkar mı bakalım canma.s.

migrenim tuttuğunda,
sabah 5 de yatıp yine sabah 8 de kaldırılmak istendiğimde,
regl ağrılarım esnasında vs.. uzar gider aslında.
düşündümde çoğu şeye hemen evet diyip atlamam ben aslında,beni saymasanızda olur ankette :)

Kesinlikle, sinirliyken önüme ne gelse reddederim!
Çok nadir sinirlenirim ama sinirlenince de tam sinirlenirim.

birilerine çok kızmışsam eğer çok istediğim şey de olsa redediyorum. içimden ay ne güzel keşke yapsam desemde hayır olmaz çıkıyor ağzımdan.... sonrada pişman oluyorum, ne fayda..

bende sabahları biri beni seslenerek uyandırıyorsa ve o an uykumu daha alamadıysam çok sinirli oluyorum annemede hep derim beni dürterek uyandır diye çok tuhaf ama öyle benneyaptımki en az 1 saat suratım asık,sinirli,herşeye hayır derim en olmadık anım bu

migrenim tuttuğunda,
sabah 5 de yatıp yine sabah 8 de kaldırılmak istendiğimde,
regl ağrılarım esnasında vs.. uzar gider aslında.
düşündümde çoğu şeye hemen evet diyip atlamam ben aslında,beni saymasanızda olur ankette :)

AH CANIM YA BAZEN BUNLARA HEPİMİZ MECBUR KALIYORUZ DEMİ MAALESEF AMA HAYATIN TATSIZLIKLARINDAN BAZILARI DA BUNLAR NAPALIM BAŞA GEÇEN ÇEKİLİR ...
ELLERİNE YÜREĞİNE SAĞLIK CANIM...a.s.

birilerine çok kızmışsam eğer çok istediğim şey de olsa redediyorum. içimden ay ne güzel keşke yapsam desemde hayır olmaz çıkıyor ağzımdan.... sonrada pişman oluyorum, ne fayda..

İŞTE BUNLARDA ASLINDA BİZİM TABULARIMIZ EVET DEMEK İSTEYİPTE AĞZIMIZDAN HAYIR ÇIKIYOR VE BİZ BUNLARI DURDURAMIYORUZ İÇİMİZ BAŞKA DİLİMİZ BAŞKA SÖLÜYOR TABULARIMIZI YIKAMIYORUZ...
ELLERİNİE YÜRAĞİNE SAĞLIK CANIM...a.s.

bende sabahları biri beni seslenerek uyandırıyorsa ve o an uykumu daha alamadıysam çok sinirli oluyorum annemede hep derim beni dürterek uyandır diye çok tuhaf ama öyle benneyaptımki en az 1 saat suratım asık,sinirli,herşeye hayır derim en olmadık anım bu

TATLI BİR SESLE MERHABA! desem?umarım sinirlenmessin.
SABAHLARI DÜRTÜLEREK VE ÖPÜLEReK UYANDIRILMAN DİLEĞİMLE CANIM ....a.s.

bişeyi istedysem tmm deyip söz werip yapmadılarsa dünyayı getirse hyr derm

elbette ki bunu yapmadiğin için haklisin ve kimse sana bişi diyemez bence ben olsam bende aynini yapardim canimmmmm...insanlar yapicam dedimi yapmalilar çünkü canimmmmm.....

X