En Mutlu En Güzel :)

ingilicce

az sabır!
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
2.572
374
merhaba kızlar :KK49:

dedim ki kendi kendime madem mutluluk paylaştıkça artıyor üzüntü ise anlattıkça azalıyor bir topik açalım rahatlayalım :KK76::KK76::KK76::KK76:En Büyük KK

sırayla en önce hayatımızda en mutlu olduğumuz anları sonra da en duygusal olduğumuz belki üzülüp, kırıldığımız anımızı paylaşalım :oops::oops:

ama bunları yaparken birbirimizi kırmadan üzmeden yapalım mutluluğumuzu paylaşalım :KK200: üzüntümüzü bertaraaf edelim :KK51::KK51:

en önce ben başlayayım o zaman aklıma geldikçe yine yazarım tabi ki. gelecekte daha mutlu olduğumuz anlar illa ki olacaktır çünkü :KK50:
-En mutlu olduğum an geçen gün plaja gittiğimizde ailecek(annem, ben ve kız kardeşim) piknik yapmaya gittiğimiz gündü. her zaman başbaşaydık 3 ümüz ama o gün başkaydı şakalar, kahkahalar müthişti.... :KK51::KK48: :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

-En mutsuz ya da duygusal olduğum ansa eski nişanlımın evine nişan atmaya gittiğimdeydi. beni üzen şeyse beyfendinin akşamdan yüzüğünü çıkartıp kurdelesine kadar bağlayıp annesine bırakmasıydı.

evden çıkana kadar kendimi tutup, çıktıktan sonra fatih sokaklarında ağladığımı biliyorum ve onu asla affetmiyorum...

işte böyle kızlar hadi sizde başlayın :KK31::KK31::KK31:

Selam, hayırlı olsun topiğin :KK66:

En mutlu olduğum gün eşimle bir günde bir kaç şehir gezmemizdi. Harikaydı.

Mutsuz günlerimi yazmak istemem :KK68:

Merhaba topik hayırlı olsun.. :)
Mutlu olduğum bir gün bulamadım ben ya beni bugüne kadar tek mutlu eden şey sevdiğim adamın bizim evde adının söylenmesi. tarif edileme bir duygu ohh be çekiyorsun.
Mutsuz olduğum çok var ama dedem öldüğünde gerçekten çok kötüydüm.

Merhaba topik hayırlı olsun.. :)
Mutlu olduğum bir gün bulamadım ben ya beni bugüne kadar tek mutlu eden şey sevdiğim adamın bizim evde adının söylenmesi. tarif edileme bir duygu ohh be çekiyorsun.
Mutsuz olduğum çok var ama dedem öldüğünde gerçekten çok kötüydüm.

bana da nasip olsa öyle güzel mutlu günler... en mutlu günüm diye o günü yazsam :KK68::21:

En mutlu oldugum gun son sinavimi kazanip mezun oldugum gun :KK73: Mutluluktan inecegim duragi unutup yanlis yerlere gitmistim :confused:

En mutsuz oldugum gunde annemin hasta oldugunu ogrendigim gundu :KK43: Doktorun onunde cesmelerim bi acildi 2 gun durmak bilmedi. Aglamaktan gozlerimin sistigini bilirim :cry:

En mutlu oldugum gun son sinavimi kazanip mezun oldugum gun :KK73: Mutluluktan inecegim duragi unutup yanlis yerlere gitmistim :confused:

En mutsuz oldugum gunde annemin hasta oldugunu ogrendigim gundu :KK43: Doktorun onunde cesmelerim bi acildi 2 gun durmak bilmedi. Aglamaktan gozlerimin sistigini bilirim :cry:

ahhh canım benim benim mezuniyet günüm rezil olmuştu Rabbim daha güzel günler nasip etsin :KK68::KK68::21:

ahhhhh Allahım bizi sevdiklerimizle sınamasın inşallah... seninkine benzer bir korku da ben yaşadım ama çok şükür anneciğimin birşeyi yokmuş. Allahım sizinde yüzünüzü güldürsün ve şifa versin inşallah annenin pamuk ellerinden öp benim için :KK76::oops:

ahhh canım benim benim mezuniyet günüm rezil olmuştu Rabbim daha güzel günler nasip etsin :KK68::KK68::21:

ahhhhh Allahım bizi sevdiklerimizle sınamasın inşallah... seninkine benzer bir korku da ben yaşadım ama çok şükür anneciğimin birşeyi yokmuş. Allahım sizinde yüzünüzü güldürsün ve şifa versin inşallah annenin pamuk ellerinden öp benim için :KK76::oops:

Amin hepberaber cok daha guzel gunler gorelim insallah :KK36:

Oyy canim benim, amiin Allah onlari basimizdan eksik etmesin. Cok sukur anneminki gecti ve insallah bidahada gelmez. Allahim annelerimize saglik sihhat versin insallah :KK74:

en mutlu oldugum gunu ınan hatırlamıyorum hep mutluyumda
kanatlanıp uctugum gun :) eşimle ılk tatıle cıktıgımızda dıyelım
kapadokya- nevsehır-ürgüp busuru yerı 2 gunde sabahdan geceye kadar gezdık
çamurya oynadık çanak çömlek yaptık
cok eglendık cok gulduk cok yorulduk bırsuru resım cekıldık :)

en mutlu oldugum gunu ınan hatırlamıyorum hep mutluyumda
kanatlanıp uctugum gun :) eşimle ılk tatıle cıktıgımızda dıyelım
kapadokya- nevsehır-ürgüp busuru yerı 2 gunde sabahdan geceye kadar gezdık
çamurya oynadık çanak çömlek yaptık
cok eglendık cok gulduk cok yorulduk bırsuru resım cekıldık :)

bende istiyoruuuuuuum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

X