En mutlu çift kim midir?

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
140.247
209.522
59
Bencede adem ile havvadır

EN MUTLU CIFT KIMDIR
CEVAP: ÂDEM ILE HAVVA'DIR
CUNKU;
1- ÂDEM'IN DE HAVVA'NIN DA KAYNANASI OLMADI.
2- ÂDEM DE HAVVA DA ALDATILMAKTAN KORKMADI.
3- ÂDEM: 'ARKADASLARIMLA MAC YAPMAYA GIDIYORUM' DIYEMEDI.
4- HAVVA KIZ ARKADASLARINI EVE TOPLAYIP AKSAMA KADAR DEDIKODU YAPAMADI.
5- ÂDEM HICBIR ZAMAN POKER PARTISINE GIDIYORUM DEYIP, GECENIN BIR KORUNDE EVE SARHOS GELEMEDI.
6- ÂDEM HIC UZUN IS GORUSMELERI ICIN YURTDISINA GIDEMEDI. GITSE BILE GITTIGI YERDE OTEL ODASINDA KALAMADI.
7- SEVGILILER GUNU'NU UNUTMAKTAN DOGAN KAVGALAR CIKMADI.
8- RANDEVULARA GECIKINCE TRAFIGI BAHANE EDEMEDILER.
9- YUKSEK GELEN FATURALAR NEDENIYLE TARTISMADILAR.
10- OZEL GUNLERINDE BIRBIRLERININ SEVMEDIKLERI ARKADASLARINI DAVET ETME GIBI BIR IHTIMALLERI OLMADI.
11- ÂDEM HICBIR ZAMAN HAVVA'YA 'SEN BU DUNYADA GORDUGUM EN GUZEL KADINSIN' DERKEN YALAN SOYLEMEDI.
12- HICBIR ZAMAN RONTGENLEYEN VAR MI? DIYE TEDIRGINLIGE DUSMEDILER.
13- ONLAR ENFLASYON CANAVARIYLA HIC TANISMADILAR. BIRIKIMLERINI BATIRIP, ALACAK BANKACILARLA DA HIC KARSILASMADILAR.
14- ONLAR MUTLUYDULAR. CUNKU NE SAYIMA GEREK VARDI, NE DE SAYILMAYA.
15- HICBIR ZAMAN BIRBIRLERININ YUZUNE TELEFONU KAPATAMADILAR. TELEFONDA KAVGA DA ETMEDILER.
16- HICBIR ZAMAN SIYASET-POLITIKA KONUSUNDA DIL, DIN, IRK TARTISMASINA GIRMEDILER…
17- HAVVA HICBIR ZAMAN KIYAFETI ILE ÂDEM'I CILEDEN CIKARTMADI.
18- HICBIR ZAMAN HAVVA, 'BENI EN SON NE ZAMAN SINEMAYA GOTURDUN, EN SON NE ZAMAN DISARIDA YEMEK YEDIK' DEMEDI.
19- 'SENDEN BASKA GUL KOKLARSAM NAMERDIM' LAFI DA GERCEKTI VE HAVVA DA BUNUN DOGRU OLDUGUNA EMINDI.

mtl olmak istiyorsak araya 3.4.5.............. kişileri sokmamalıyız büyük beklentilerimiz olmamalı küçük şeylerden zevk almayı bilmeliyiz

allah herkse aşkların en güzelini eşlerin en kıymet bilenini ve her insana ailenin en güzeli çocukları nasip etsin inş. canım canlarımmm!

evlilik her odada başka güzel!bnm konum okudun mu canım istersen bir oku ben var mıyım orada yoksa biz mi varız !
biz olmaktan ne kadar mutluyum baksana
biz olmak isteyen herkes adına tavsiyem bak istersen canı.. ii gecelr ellerine sağlık yüreğine mutluluk olsun hep!

Eşlerden sadece bir tanesi bile empati kurabiliyorsa, en mutlu çift bu çifttir. Konuyu biraz daha genişleticem. Empati kuran insan mutludur aslında. Çünkü karşısındaki insanın verdiği tepkileri, kendi penceresinden değil, onun penceresinden görür ve anlayış gösterir. Hiçbir beklentisi yoktur empati kuranın. Herkesi olduğu gibi kabul eder. Ve bu sebeple de her zaman kafası rahattır 😎 sözün özü; empati kurun, dünyadaki tüm insanlarla mutlu bir ilişkiniz olsun 😁

X